Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

przekonaj sie do KA,

szczegolnie w wiekszych porcjach :gitarzysta2:

 

zwiedzilem 3ciego lekarza, znowu to samo,

przepukliny nie stwierdzaja, wyrostka tez nie, i nie wiedzą ocb :mur:

w ogole to sie zdziwilem, z tego co czytam sa 4 rodzaje przepuklin - pepkowa, pachwinowa, udowa (u lasek czesciej) i w miejscu blizny....

pepkowa i udowa i w miejscu blizny odpadaja, zostaje pachwinowa, ktora kazdy z 3 lekarzy odrzucil,

jednak ostatni mnie zaskoczyl, mowiac, ze jest jeszcze jakas tam inna, ktora jest trudna do zdiagnozowania i w ogole jakies majaki :mur: nie wiem co o o tym myslec...

a bolec dalej boli przy spinkach podbrzusza,

nbiy tam tez sa miesnie, moze cos ponaciagalem, naraize przerwa, w sumie i tak chcialem troche od silowni odpoczac, by byc dorbze wypoczetym na cykl...mam nadzieje, ze pojdzie zgodnie z planem :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli kompletuje jakas dietke na mase, kiedys kumpel wyslal mi taki arkusz kalkulacyjny, gdzie wybieralo sie produkty, ich ilosc, a formula liczyla wartosc energetyczna. ktos z was tez sie na to natknal?

 

a tak ogolnie o silce ode mnie ;)

niezle mnie wkrecila, podoba mi sie ze pocwiczeniowa pompa delikatnie utrztmuje sie przez kolejne dni az do kolejnego treningu. szczegolnie do gustu przypadly mi cwiczenia miesni grzebitu -> nie garbie sie i ogolnie jestem kozak (hahaha zartuje :P), musze bardziej pocwiczyc na ta partie bo bardzo mi sie to podoba ;)

 

co do samego planu treningowego. lepiej ciwczyc przez pierwszy miesiac taki trening ogolnorozwojowy, w kazdym dniu to samo np. co drugi dzien, czy lepiej podzielic na partie: (klatka, biceps, triceps), (barki, plecy), (nogi, brzuch) i tak w kolko (nie wiem czy bede cwiczyl na nogi i lydki, ale chyba tak). czy taki podzial jaki napisalem jest prawidlowy czy macie jakies zastrzezenia? i czy ogolnorozwojowka czy z podzialem na partie.

(kumple gadaja ogolnorozwojwka, ale niekoniecznie zawsze mowia madrze wiec sie pytam hehe)

jak bede mial troche czasu napisze sobie jakis plan treningowy i dam wam do sprawdzenia :lol2:

 

skoro trening na mase, to duza ilosc serii z wiekszym ciezarem i mniejsza iloscia powtorzen? (wydaje mi sie ze bardziej na sile ale jedno z drugim sie wiaze w sumie :) )

 

pozdrawiam i dzekuje Wam za pomoc bo zalapalem calkiem niezlego bakcyla !!!!!! :D

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie jest to dokłądnie powiedizane... na małe partie miesni 9-12

na duze 12-16 (przy czym np 12 na klate, a nogi, plecy 16)

 

i powiem tyle, ze masa tak samo pojdzie na 5 czy 6 powtórzeniach, jak i n 12, to juz tam zalezy od diety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli kompletuje jakas dietke na mase, kiedys kumpel wyslal mi taki arkusz kalkulacyjny, gdzie wybieralo sie produkty, ich ilosc, a formula liczyla wartosc energetyczna. ktos z was tez sie na to natknal?

O wlasnie !

Ma ktos namiar na t akie cudenko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, mnie kopnelo tak na przelomie 4-5tygodnia, ale ostro kopnelo, pociagnalem te 7 tygodni dokupujac blister i bylo naprawde qL.

mono niektorzy czuja w pierwszy dzien, a wszystko dzieki wodzie,

naprawde bylem zadowolony z efektow w lustrze po KA.

jakie dawki bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

wal act:

http://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_...YCH-t18564.html

miesiac spokojnie starczy,

przynajmniej ebdziesz miec pewnosc, ze stawy, sciagna i miesnie beda odpowiednio przygotowane do wysilku na wiekszych obciazeniach.

mozesz oczywiscie urozmaicić ten plan.

 

zasady treningu na mase powinny Cie zaczac interesować dopiero po tej ogolnorozwojowce ;-)

a i na takiej ogolnorozwojowce przy odpowiednim odzywianiu nalapiesz mieska ;]

good luck ! ;]

 

a, co bys sobie lepiej zobrazowal te cwiczenia -> www.kulturystyka.pl/atlas

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore hantle tzn z ktorymi zaciskami beda lepsze ? http://www.allegro.pl/item153123926_hantla...ro_sr_28mm.html te ? czy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153153660 te. Te drugie wyjda mnie ok 20 zl taniej bo bez przesylki ale juz mam nauczke z innymi rzeczami ze co tanio to drogo a te zaciski jakies koslawe mi sie wydaja. Co o tym sadzicie ? Keares uwaza ze lepsze z nakretkami

...pod warunkiem iz zaciski w tych drugich spelnia swoja funkcje na zawsze a nie ze po czasie Ci spadnie krazek na noge :P

Po prostu wygodniejsze sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emilooos wlasnie cwiczonka z atlasu cwiczen dotychczas robilem i bardzo mi przypadly do gustu. mam kumpla ktory troche cwiczyl i objasnia zasade/koordynacje przy wszystkich cwiczeniach wiec jest ok. chyba pozostane planie z podzialem, heh -> wieksze ciezary? narazie to ja robie serie ~30kg :lol: dam rade wiecej, ale raz cwiczac samemu sztanga mnie przygniotla i sobie tak lezalem myslac co tu mam teraz zrobic :lol2:

 

no nic, pomysle. w wlkp od piatku mam ferie wiec mam zamiar ostro przycwiczyc czyli plan obiegowy imo odpada.

 

pozdro i dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mase to ja robie na klatke, plecy od 10-12 powtorzen schodzac znizej do 8-6 sam teraz robie 10-8-6 bardzo duzymi ciezarami.

 

Na mniejsze partie rowniez 10-8-6 czasam troche mniej ale zwiekszam bardzo ciezar.

 

Przy czyms takim czuje ze wchodzi , miesnie sa max napompowane.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mase to ja robie na klatke, plecy od 10-12 powtorzen schodzac znizej do 8-6 sam teraz robie 10-8-6 bardzo duzymi ciezarami.

 

Na mniejsze partie rowniez 10-8-6 czasam troche mniej ale zwiekszam bardzo ciezar.

 

Przy czyms takim czuje ze wchodzi , miesnie sa max napompowane.

robie tak samo z tym ze ograniczam sie z 9 seriami na duze i 6 na małe przy maks obiążeniu i masa rosnie;]

taki mały ot z mojej strony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mase to ja robie na klatke, plecy od 10-12 powtorzen schodzac znizej do 8-6 sam teraz robie 10-8-6 bardzo duzymi ciezarami.

 

Na mniejsze partie rowniez 10-8-6 czasam troche mniej ale zwiekszam bardzo ciezar.

 

Przy czyms takim czuje ze wchodzi , miesnie sa max napompowane.

Ja czuje taką pompę po 3 obwodach ACT, potem jak idę sobie twarz obmyć to mam trudności z powodu napompowanych bicepsów, aby ręce zgiąć B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

checie sie umowic na bukkake party [; ?

 

a mnie to podbrzusze dalej lekko pobolowa przy spince, 3 lekarzy wykluczylo przepukline/wyrostek wiec jestem w miare spokojny, chociaz nie w 100%...

w zwiazku z czym 2tyg. regeneracji zaczalem od 6stego stycznia, a nie jak planowane bylo 16, w sumie bez roznicy, byle bym na luty byl gotowy do cyklona :lol:

 

btw, strasznie ciezko trzymac diete w przerwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia,

wrzuec pumpa przed jakims ostrym treningiem i zobaczymy ;-)

tymczasem zwiedzilem pobliska plywalnie,

kondycja slabiutka <_<

ale brzuch nie bolal, tzn nie nasilalo sie wiec mam nadzieje, ze bedzie to zmierzac w dobrym kierunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, mnie kopnelo tak na przelomie 4-5tygodnia, ale ostro kopnelo, pociagnalem te 7 tygodni dokupujac blister i bylo naprawde qL.

mono niektorzy czuja w pierwszy dzien, a wszystko dzieki wodzie,

naprawde bylem zadowolony z efektow w lustrze po KA.

jakie dawki bierzesz?

1 rano

2 przed treningiem ;] ale chyba trzeba bedzie zwiekszyc dawke kaps 2500 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ja pytam linoge ile bierze, bo sam przeciez ka od olimpu szamalem, to wiem raczej :lol:

jeden mega caps = 1250g ka

tylko pytam, bo w takich ilosciach ka raczej jest slabym rozwiazaniem, imo min. to 4 mc w dt, i przynajmniej te 2 w dnt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...