Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze mu sporo zostalo do konca cyklu...

 

a mi sie jakis tydzien temu odnowila ta "pseudo przepuklina"... znowu cos boli podbrzusze, tzn na poczatku tak jak za pierwszym razem, a teraz juz przy spinkach nie boli, boli jednak przy dotyku :/

a w pona zaczynam cykl na swole v.3 ...

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mu sporo zostalo do konca cyklu...

 

a mi sie jakis tydzien temu odnowila ta "pseudo przepuklina"... znowu cos boli podbrzusze, tzn na poczatku tak jak za pierwszym razem, a teraz juz przy spinkach nie boli, boli jednak przy dotyku :/

a w pona zaczynam cykl na swole v.3 ...

:sad:

 

A masz jakies wybrzuszenia, uwypuklenia na brzuchu?. Mnie, przy cwiczeniu tez mocno boli podbrzusze i juz jakies 3 tyg nie cwicze:( Na zewnątrz nic u mnie nie widac ale tak napieprza ze nie da rady cwiczyc a tu cp wraz z zakupioną paszą stoi bezużytecznie w szafce :mur: . Byłem u lekarza to mi jakies 'cudowne' leki przepisuje, badania dopiero w przyszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meta mu wąrtobe zajechała, wyskoczyło mu pelno syfów i sie powiesił :D

 

no nici z modelowania hehehe

eee tam pewnie mu smutno bo na niego nakrzyczelismy :/ i nas nie lubi już

 

co do mojej formy to nie ćwicze już z 3 tygodnie efekt masa skoczyła do 97 kg i jest niebezpieczna granica setki :huh: niech juz bedzie ten maj i matura bo mnie $%^&* d i potem wolnośc i znowu treningi :-|

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ka tez od lutego odpusciłem sobie trenningi, ale hiit 2-3 w tygodniu + jakies pompy 2 razy ne zaszkodzi mi na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakies wybrzuszenia, uwypuklenia na brzuchu?. Mnie, przy cwiczeniu tez mocno boli podbrzusze i juz jakies 3 tyg nie cwicze:( Na zewnątrz nic u mnie nie widac ale tak napieprza ze nie da rady cwiczyc a tu cp wraz z zakupioną paszą stoi bezużytecznie w szafce :mur: . Byłem u lekarza to mi jakies 'cudowne' leki przepisuje, badania dopiero w przyszłym tygodniu

Wlasnie nie bardzo.

Tzn to są takie okolice (pachwina), gdzie pełno węzłów itp, i ciezko mi rozroznic, ale to co wykryje po jednej stronie znajduje sie po drugiej :lol: wybrzuszenia nie widze, przy kasłaniu nic nie czuje (podobno glowny objaw?), zadnych uczuć ciągnięcia, po prostu boli jak nadusze na prawa czesc podbrzusza :| najgorsze jest to, ze nie potrafie tego bólu opisać,

bylem u 3 lekarza jak pisalem kilka stron temu, zaden nie stwiredzil przepukliny, ani wyrostka, nie wiedzą ocb...jedna z wizyt byla prywatna - 80zł w plecy...

tak to jest jak najlepsi fachowcy [ciach!]ja za granice ...

cwiczyc moge, nie przeszkadza mi to w zaden sposob, tzn staram sie nie wykonywac cwiczen typu martwy (zaluję...), przysiady tak dla spokoju... wiec sproboje zaczac ten cykl ale zdaje sobie sprawe , ze moze on nie byc przeprowadzony na 100% mozliwosci, mimo wielkich checi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie bardzo.

Tzn to są takie okolice (pachwina), gdzie pełno węzłów itp, i ciezko mi rozroznic, ale to co wykryje po jednej stronie znajduje sie po drugiej :lol: wybrzuszenia nie widze, przy kasłaniu nic nie czuje (podobno glowny objaw?), zadnych uczuć ciągnięcia, po prostu boli jak nadusze na prawa czesc podbrzusza :| najgorsze jest to, ze nie potrafie tego bólu opisać,

bylem u 3 lekarza jak pisalem kilka stron temu, zaden nie stwiredzil przepukliny, ani wyrostka, nie wiedzą ocb...jedna z wizyt byla prywatna - 80zł w plecy...

tak to jest jak najlepsi fachowcy [ciach!]ja za granice ...

cwiczyc moge, nie przeszkadza mi to w zaden sposob, tzn staram sie nie wykonywac cwiczen typu martwy (zaluję...), przysiady tak dla spokoju... wiec sproboje zaczac ten cykl ale zdaje sobie sprawe , ze moze on nie byc przeprowadzony na 100% mozliwosci, mimo wielkich checi :mur:

:-| Takie bóle są najgorsze, nie uniemozliwiają funkcjonowania ale ciezko znalezc jakies przyczyny. Rok temu u mnie było podobnie, lekarze nie umieli znalezc powodów wiec powiedzieli ze to z czynników psychogennych rzecz sie tak ma. Ale teraz z cwiczeniem nie da rady, a cholernie mnie do tego ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Xanagaz ja jade fbw, ale nie ma szans ze wyrobisz sie w godzine, ogólnie fajny trenning, fajna pompa na całym ciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejny problem :lol:

Wszystko slicznie na treningach, ale zauwazyłem że od jakiegoś tygodnia mam totalny blok na treningach. Nie zwiększa sie ani masa mięśniowa ani siła. Kiedy chce przejść na wyższy ciężar na ławeczce to nie ma opcji żebym go ruszył, choć na poprzednim co robiłem, robie na luzie. Czyli totalny stop wzrostu masy i siły... :mur: Chyba musze zmienić plan, alb nie wiem... ciągłe problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

mam do Was parę pytań, mam nadzieję, że ktoś będzie potrafił mi odpowiedzieć :D

otóż ważę koło 80kg przy 180cm wzrostu, dużo jeżdżę na rowerze, ale tłuszczyku mam sporo, szczególnie na brzuchu i udach. Postanowiłem się go pozbyć i nabrać trochę muskulatury na rękach i klatce piersiowej. Zakupiłem sztangielki 2x11kg, uzbroiłem je 2x5kg i ułożyłem pierwszy plan ćwiczeń (cykl?). Wygląda to tak, że ćwiczę sobie codziennie inne grupy mięśni. Z tego co wyczytałem na sdf.pl i kulturystyka.pl/atlas ułożyłem sobie coś takiego, że ćwiczę 3 grupy mięśni: naramienne, klatki piersiowej i mięśnie ramion. na razie zajmuje mi to 30-45 minut dziennie. Jeżeli chodzi o jedzenie, to też wyczytałem sporo na sdf.pl i staram się jeść zgodnie z tymi zaleceniami, to znaczy ilość węglowodanów w posiłkach rano największa itp.

 

i tutaj następuje moje pytanie: ćwiczę dopiero tydzień (:D) i oczywiście nie oczekuję ŻADNYCH efektów na razie, ale chciałbym się dowiedzieć (jakieś linki może?) jak wygląda sprawa wpływu jedzenia na przyrost masy mięśniowej. W skrócie: co wpływa dobrze a co źle, białko? Przecież jeżeli będę to wiedział, to będę mógł śmiało uzupełniać swoją dietę o takie składniki, więc to wg mnie cenna wiedza :)

 

liczę na jakąś pomoc ; )

 

PS.

może napiszę jak się odżywiam:

śniadanie: płatki z mlekiem i kawałek ciemnej czekolady

2 śniadanie: owoc (jabłko) lub batonik jeżeli jestem na uczelni. Uogólniając to owoc.

obiad: normalny obiad, kotlet ziemniaki surówka itp, coś w tym stylu

 

i tutaj następuje długie nic aż do następnego śniadania. Robię tak, aby zrzucić trochę kg, tak żeby ważyc 75-80 mniej więcej aby redukować tłuszcz a jednocześnie ćwiczę, żeby nabrać muskulatury.

 

hm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj ten plan cwiczen w calosci,

jezeli nie masz dostepu do silowni to polecam trening domatora z wlaczeniem hantli,

jezeli masz dostep, to ACT.

niedozywienie nie jest sposobem na zrzucenie fatu,

jakbym mial taka diete to bym jednego dnia nie wytrzymal ;]

http://www.sfd.pl/Robimy_mase_%2D_fakty_ni...az-t173140.html

dodam, ze MASA nie musi oznaczać dodatkowego fatu,

zwiekszenie ilosci bialka w diecie sprzyja korzystnie na spalanie tkanki tluszczowej,

a ograniczenie weglowodanow i tluszczy z niezdrowych zrodel, tylko moze wplynac korzystnie.

 

wszuystko wplywa dobrze, czyli bialka, tluszcze, ww, ale trzeba wiedziec co jesc,

przykladkowo, zapotrzebowanie osoby cwiczacej na bialko to ~1,8-3g/kg masy ciala, weglowodanow 5-8g/kg, tluszczy ~1g/kg

teraz zobacz ile z tej 3 posilkowej diety dostarczasz tego wszystkiego ;-)

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejny problem :lol:

Wszystko slicznie na treningach, ale zauwazyłem że od jakiegoś tygodnia mam totalny blok na treningach. Nie zwiększa sie ani masa mięśniowa ani siła. Kiedy chce przejść na wyższy ciężar na ławeczce to nie ma opcji żebym go ruszył, choć na poprzednim co robiłem, robie na luzie. Czyli totalny stop wzrostu masy i siły... :mur: Chyba musze zmienić plan, alb nie wiem... ciągłe problemy...

buehhe ile cwiczysz?? ja juz 1.5roku a mam zastoj jakies 3miesiecy po sesji ostro lece w odzywki bo mnie [ciach!]ica bierze do tego jeszcze roba mi sie [ciach!]e rozstepy na barkach , malo widoczne ale sa , musze poczytac i kupic jakas masc

 

ok , znalazlem cos , masc z mocznikiem powinna pomoc, lece do apteki po cos takiego jak nie to lece do lekarza po recepte

 

a nowy cykl jak kasa pozowli XP+mono jak nie to male nitro przed trenigniem + mono

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozstępów, byłem u lekarza po tą maść z mocznikiem a on w ogóle o takowej nie słyszał :? dodam ze była to pani dermatolog. Udałem sie do rodzinnego, powiedział ze by przepisał ale nie zna składu a w swych magyicznych księgach nie umie odnaleźć. Na wewnętrznej stronie bicepsów mam rozstępy niczym pasy na tygrysiej skórze, efekt przyrostu z 36cm na 39cm w ciągu niecałych 3 miesięcy; cykl na mono. Zakupiłem wiec siakis krem fissan (pisze, ze dla kobiet w ciazy do zapobiegania powstawania rozstępów, ale razem z tarciem i naprzemiennymi ciepłymi/gorącymi prysznicami rozstępy wyblakły. Wczesniej to juz z 10m było widac :lol:

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mało widoczny jest,a co do czerwonych to zadko schodza całkowicie najczesciej szybka bledną :)

kiedys sie produkowałem o tym jakiś rok temu chyba :huh: :huh:

~Caehl te kremy dla kobiet w ciązy są najlepsze wiesz jak tym szczęsciarom biust rosnie!:D wiec pomysl redukuje rozst na cycach to czemu by miał nie pomoc na np bica:D

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w tym miejscu musze sie pochwalić, że przez ubiegły tydzień przytyłem 2 kilo B-)

Masa nie zawsze idze z sila , zalezy od osoby. U mnie np. slabo to idzie po tym cyklu masowym ide w trening na sile.

 

oj , zebys sie nie zdziwil ...

dla wiekszosci fioletowych rozstepow przejscie w jasny jest tylko kwestia czasu ...

nie rozumiem Cie, na prawym mam fioletowe...;/ ;/ na lewym malutki czerowny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mało widoczny jest,a co do czerwonych to zadko schodza całkowicie najczesciej szybka bledną :)

kiedys sie produkowałem o tym jakiś rok temu chyba :huh: :huh:

~Caehl te kremy dla kobiet w ciązy są najlepsze wiesz jak tym szczęsciarom biust rosnie!:D wiec pomysl redukuje rozst na cycach to czemu by miał nie pomoc na np bica:D

Zdaje mi sie jednak ze kobietom w ciąży najbardziej brzuch rośnie :wink: a tego bym nie chciał. Piersi swoją drogą :rolleyes: Roztępy jest cholernie cięzko zlikwidowac, za pomocą kremów jest to niemozliwe(są jakies ponoc działające za 200-300zł jednak mam wazniejesze wydatki;))Wiec najlepszą opcją jest to by zbladły, wtedy są widoczne jeno z bliska. Zabiegi u kosmetyczki/chirurgiczne są na pewno bardziej efektywne ale i drogie, niektóre trzeba co jakis czas powtarzac, około 1k trzeba by miec. Poza tym rozstępy to nie nowotwór, jesli są duze to po plazy tak srednio się lansowac mi zalezy tylko zeby nie było ich widac kiedy nosze koszulke z krótkim rękawkiem(a kiedys było widac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj , zebys sie nie zdziwil ...

dla wiekszosci fioletowych rozstepow przejscie w jasny jest tylko kwestia czasu ...

 

Dokałdnie ja mam fioletowe czerwone i później przechodzi w biały kolor. Tyle że te rozstępy mam na brzuchu bicu i w okół pasa i na udach :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...