Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma sensu kulturystyka gdy sie ma rozstepy nawet takie malutkie :D odnosnie hipohondryzmu ;p dlatego wazne jest dbanie o te sprawy yoł

taka mala dygresja zacnego sawyer'a :rolleyes:

ze co???? no chyba oszales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze ze chłopaki rosniecie rowno ;)

 

Ja od jutra wkoncu zaczynam cykl CP+KA+ZMA + ostrovia ;) przeziebienie pokrzyzowalo plany;/

 

A i chyba zaczne robic FBW zamiast normalnego 3 dniowego treningu w kazdy dzien inne partie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

szanuj suple...

najpierw zacznij fbw, pojedz na nim z miesiac, dopiesc trenning, tak zebys podczas testu nie bawił sie w duperele tlyko dął z siebie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestalem chodzic na silownie (przez kickboxing) :-| i zauwazylem wielki przyrost kondycji na treningach kickboxingu. Chyba tych sportow nie da sie pogodzic :? Ale wole lepiej walczyc niz miec miesnie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi rozstepami to Sojer pprzesadziles ;]

wysmaruje sie bronzerem i nie bedzie widać :lol2:

Swole v.3 zakupione: Dołączona grafika

pozostaje sie modlic, zeby nic zlego nie przerwalo cyklu :-|

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat 185cm wzrostu waga z 65kg . JAk myślicie po 3 letniej przerwie jechać masa potem rzeźba , czy najpierw rzeźba potem masa?? dieta polsko-włoska + 1l mleka na śniadanie + będzie białko wpc 80%.

trening sztanga + podciąg na wszystkich drążkach + hantle + hantle motyl + butterfly + wycisk siedząc . potem w chacie brzuch , pompki i chantle na barki ( rzeźbowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tu fotka supli

 

Dołączona grafika

;] a Dawid tez sie nad tym zastanawialem bo jeszce po chorobie slabszym pewnie ;/ I chyba najpierw pociagne FBW ale z 2-3 tyg nie miesiac bo cwiczenia raczej dopracujesz szybciej niz przy zwyklym "3dni inne partie" bo bede 3x w tygodniu cwiczyl to samo;) I narazie samo ZMA i bialko na noc a za 2-3 tyg rusze z CP i KA.

 

A wlasnie tu moj trening FBW

 

klatka:

1. Wyciskanie sztangi płasko 2x 8-4

2. Wyciskanie sztangi skos 2x 10-6

 

biceps :

3. Uginanie ramion ze sztanga 4x 12/10/8

 

 

plecy:

5. Drązek 3x 8-4

6. Wiosłowanie 3x 8-6

 

triceps:

7. Wyciskanie francuskie sztangi 3x 12 powtórzeń

 

 

nogi:

9. Prostowanie nóg w siadzie 3x 12 powtórzeń

10. Uginanie nóg w leżeniu 3x 12 powtórzeń

 

 

barki :

11.wyciskanie sztangi z klatki 3x 8/6/4

12. unoszenie sztangielek bokiem w górę 3x 12 powtórzeń

 

 

Zapozyczony z SFD ;) dzis go bede 1 raz robil zobaczymy czy dam rade ;D

Edytowane przez got3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób co zakupiły 1,8kg ostrowi w wiaderku. date waznosci tez macie przyklejoną na wieczko? bo nieco to mnie martwi ze nie jest 'wytłoczona' na plastiku. Od tego kolesia juz kupowałem wpc dwa razy jeno ze w opakowaniach 800g, problemów nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje 400g rozmaczm w mleku 3,8 firmowanym tesco , jak bym trafił bardziej tłuste to by było super bo wody nie pijam . jak chesz mieć efekt na brzuch to rozciąganie 1l mleka siedzisz odlądasz tv na napiętych mieśniach przez 5 min potem z 100 brzuchów( teram 254 zrobiłem ale na glebie leżałem jeszcze kilka minut :lol2: . 65 180cm i nic do rzeźbienia heh w pośladni igły mi nie wbijesz tak wyrzeźbiłem , teraz problem z barami . A zapomniałem dodać 2 tydzieńń na siłce po 3 latach przewy klata 50 na płaskiej , nogi 130 na maszynie , butterfly 3x2kg do 50razy na serie ostatnia seria 4x2kg 45 razy . na kark to 18x2kg + 4 koła po 10kg . biceps triceps malutki , wielkie cyce , pośladki slim:P ,plecy jechane na kobre z cieńkimi bokami

Edytowane przez wilczurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy zrecie cos normalnego czy tylko te syntetyki??

Na miejscu niektorych wolabym w ich wieku porobic sprawnosciowke niz masowke.

Nie chce gadac jak doktorek, ale puki sie rozwijacie nadmierny przyrost masy moze spowodowac problemy z kregoslupem i stawami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nadmierny tak ,ale przy stand suplementacji, raczej nei ma czeogs takiego jak nadmierny przyrost

zreszta wszystko z głową i bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ emiloool

a masz coś lepszego na rozgrzewke niz takie jechanie?? A po za tym jak zaczynasz to najlepiej rzeźba masa , znowu rzeźba i potem już mase jedzesz = mięśnie twarde i wielkie .

A co do suplemętów to dobrze 1 miesiąc jechać bez a potem można juz sie odrzywiać :lol2: bo przyrost coraz mniejszy bez . na rzeźbe najlepiej jechać na 3x2 kg z 30 powtóżeni potem 4x2kg 35 powtóżenń , potem 6x2 30 7x2 25 8x2 20 ... jak tyle nie możecie to można mniej dokładać .ja robie maso rzeźbę tzn najpier rzeźbowo rozgrzewam mięśnie a potem masowo jade , tylko nogi i brzuch to 100% rzeźba udo 50 - 57 .

PS jak jedziecie na barki chodzi o tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wilczurek

... to prowokacja mam nadzieje :|

 

 

 

ja po kilku kontuzjach wracam na silownie :P Fajna sprawa jak po tak dlugim czasie idziesz na silke i co trening na dana partie dokladasz +3-5kg a miesnie rosna w oczach :D szkoda ze szybko to sie konczy :< ;-);-)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadmierny tak ,ale przy stand suplementacji, raczej nei ma czeogs takiego jak nadmierny przyrost

zreszta wszystko z głową i bedzie dobrze

 

Chyba mnie w ogole nie zrozumiales, ael ok

Nie moja sprawa

 

 

Ja wolalem dobic do tych 180 paru centymetrow i dopiero zaczac bawic sie swoja masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos---> nie wierzysz w sile FBW ? :> czy to nie do mnie bylo z tym ze coraz dziwniejsze plany? :>

 

Ja dzis wlasnie jestem po tym FBW z posta dorzucilem jeszcze brzuszki i naprawde mam dosc ; ) zaraz ryz z kurakiem bedzie ;)

Ale musze ten trening troche "dopiescic" dorzucic jeszcze z jedno na klatke cwiczonki albo rozpietki albo przenoszenie hantla ; }

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat 185cm wzrostu waga z 65kg . JAk myślicie po 3 letniej przerwie jechać masa potem rzeźba , czy najpierw rzeźba potem masa?? dieta polsko-włoska + 1l mleka na śniadanie + będzie białko wpc 80%.

trening sztanga + podciąg na wszystkich drążkach + hantle + hantle motyl + butterfly + wycisk siedząc . potem w chacie brzuch , pompki i chantle na barki ( rzeźbowo)

yyyyyyyyyyyyyyyy ile ty ma tych brzuszkow robiles 250 , spalisz miesnie i tyle z tego bedzie, idz na sile ! ulzo diete! rob mase!

 

2498008[/snapback]

Czy Wy zrecie cos normalnego czy tylko te syntetyki??

Na miejscu niektorych wolabym w ich wieku porobic sprawnosciowke niz masowke.

Nie chce gadac jak doktorek, ale puki sie rozwijacie nadmierny przyrost masy moze spowodowac problemy z kregoslupem i stawami

 

Chyba mnie w ogole nie zrozumiales, ael ok

Nie moja sprawa

Ja wolalem dobic do tych 180 paru centymetrow i dopiero zaczac bawic sie swoja masa

poczytaj troche o kulturystyce i wtedy wejdz a nie wchodzisz bez zadnej wiedzy w dzial, a i nie bede wchodzil w zbedna dyskusje

 

jak bys sledzil temat to zobaczyl bys ze nie bierzymy w cale duzo odzywek czy suplementow , a wiekszosc z nich napewno jest zdrowsza od wiekszosci jedzenia ktore kupujesz w supermarkecie

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzam przesadzam :mur: nie smarujta sie niczym i bedzieta pr0 <joke troche sie napaliłem stresy maturalne>

skoro mamy nowego moda w temacie to może pokazał by nam swoje fotki :)

ps. jak byłem w wilczurka wieku albo młodszy podobny trening miałem

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj qbass malo jeszcze wiesz na ten temat a innych pouczasz

Jak mnie ganiali na silowni to ty jeszcze sliniles sie pod sloneczny patrol [; No offece

 

Nie chodzilo mi o same suplementy ale o ich skutki.

Wybacz ale silowni w zyciu zaliczylem sporo, jeszcze wiecej sali. Uwierz mi wiem co za duza masa wzgledem wieku moze zrobic z kolanami albo odcinkiem kregoslupa krzyzowo ledzwiowym

 

Jakie fotki chcecie??

Nie cwicze juz kilka lat ale moze jeszcze coponiektorych zawstydze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...