Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam pakiery? :)

ja jako tako na silke nie chodze teraz bo malo czasu.

Ale zadbalem troche o swoje odżywianie (dieta to byloby za wielkie slowo). Dodając do tego to ze w pracy mam duzo ruchu. to efekty sa bardzo zadowalajace ..

w pasie urwalem juz sporo tluszczu. Zostaje tylko zalegajaca jeszcze lekko czesc wokol pepka ..

 

dam nawet foteczke .. na totalnym loozie .. bez pompy .. tak sobie zrobilem ...

w realu nawet lepiej to widac bo mam sporo szersze motyle niz widac na tej focie ..

fota z telefonu .. wiec bez rewelki

 

Dołączona grafika

 

ja nie dąrze póki co do kosmicznej masy.. bardziej mi zalezy na poprawieniu definicji ... a 88kg przy 184cm wzrostu to i tak nie niezle ;]

moze pokaze wam niedlugo moje "kelnerskie" lydki ... jak sie uda ich wyrzezbienie oddac zdjeciem ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos "oblany" jestes to fakt ale masz swietne predyspozycje na ladna muskulature bo ulomek nie jestes.

hmm oblany? fat mam tylko na brzuchu .. reszta to juz prawie same miesnie.

jakbym mial czas cwiczyc regularnie tak jak rok temu .. to mysle ze efekty szybko by przyszly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm oblany? fat mam tylko na brzuchu .. reszta to juz prawie same miesnie.

jakbym mial czas cwiczyc regularnie tak jak rok temu .. to mysle ze efekty szybko by przyszly

troche masy, brak definicji tyle odemnie

 

jesli chodzi o mnie miecha regularnie przybywa :) foty po cyklu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm oblany? fat mam tylko na brzuchu .. reszta to juz prawie same miesnie.

jakbym mial czas cwiczyc regularnie tak jak rok temu .. to mysle ze efekty szybko by przyszly

Dlatego zaznaczylem w cudzyslowiu.

Oblany - mialem na mysli, ze nie sa zaznaczone miesnie. Tak jak u mnie zreszta.

Postawe masz konkretna ale zero miesni.

Ja wlasnie zaczynam cykl na rzezbe aby miesnie zarysowac bo k*** laze rok na silke a wygladam jak zwykly czlek.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaznaczylem w cudzyslowiu.

Oblany - mialem na mysli, ze nie sa zaznaczone miesnie. Tak jak u mnie zreszta.

Postawe masz konkretna ale zero miesni.

Ja wlasnie zaczynam cykl na rzezbe aby miesnie zarysowac bo k*** laze rok na silke a wygladam jak zwykly czlek.

ja sie w polowie koszulek nie mieszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaznaczylem w cudzyslowiu.

Oblany - mialem na mysli, ze nie sa zaznaczone miesnie. Tak jak u mnie zreszta.

Postawe masz konkretna ale zero miesni.

Ja wlasnie zaczynam cykl na rzezbe aby miesnie zarysowac bo k*** laze rok na silke a wygladam jak zwykly czlek.

no nie sa .. bo nie robilem nigdy jakis wycinek itp ..

mi zalezy na sprawnosci i dobrej postawie .. zeby miec ladne plecy w V ;] majac 90 w pasie (nno niestety mam sam z siebie szerokie biodra) a 112 w klacie nadal nie jestem zadowolony :P ..

zarysowane mam ino biceps triceps i trochu naramienne.

 

dodam tylko ze ja nie bylem na silce juz z kupe czasu (ponad pol roku) wylaczajac jakies 2-3 tyg z grudnia .. ale nie dalem rady pociagnac silki i pracy jednoczesnie.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cwicze sobie od poczatku lutego na siłce. Ogólnorozwojówka na razie. Chce jednak stracic troche brzucha i potrzebował bym jakis reduktor. Poczytałem na prawde dużo w necie i byłem zdecydowany na Thermal Pro. Jednak u mnie w mieście jest nie do dostania. W sklepie polecili mi dużo tańszy Thermo Speed. Czy ktoś go stosował i jakie ma opinie o nim? Domyslam sie, ze jest słabszy od Thermal Pro, ale czy warto się na niego zdecydować? Oczywiście dochodzi do tego dieta redukcyjna i aeroby. Nie ukrywam, że cena też gra rolę, a Speed jest 3 razy tańszy...

Edytowane przez CarryOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

thermal to ch@jnia na resorach ,przynajmniej tne novy evolution, stary nei dosc ze bardziej kopał, no efekty lepsze, lepiej działą nawet tussi+tse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie zapominam :-P Siłka 3xtyg w dni bez siłowni bieganie i dieta redukcyjna.

Zakupilem tse. Koles w sklepie gdzie brałem na prawdę zna się na rzeczy. Rozpisał mi ładnie jak brać. Czuję lekką ciepłotę ciała i przypływ energii, mam nadzieję, że to nie placebo :lol:

 

@Dawidsfuturx

tussi? te słynne tabletki na kaszel? Co je zapijają kawą przed nauką? Jaki to ma efekt w połączeniu z tse i co daje w treningu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Kaeres tak apropo twojego m3 :D

a tak powaznie to co z tego jakbys był takim endo jak i zeby tracic wage przy ok 90kg musiał schodzic do ok 200okcal i mniej, do tego obowiazkowo jakies aero/hiit to napewno bys szukał pomocy w suplach

CarryOn daje ci to cos w rodzaju kopa :D tussi+tse to tak jakby domowy stack oparty na efedrynie, w tussi jest efedryna syntetyczna, po ekstrakcie(czyli taki jak w thermalu) ja miałem wieszksze sajdy, myśli depresyjne :D ogólnie ciach!owe uczucie, na syntetyku tego nie ma

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres tak apropo twojego m3 :D

Hejka, zle mnie zrozumiano !

Czlowiek sie pyta co brac na zrzucenie sadla i nabijane jest 10 postow o srodkach ale nic o cwiczeniach. Dopiero pozniej sie wytlumaczyl.

Bo ja bym zaczal dyskusje od pytan o diete i o cwiczenia. Gdyby to nie zdawalo rezultatow po 2 tygodniach to wtedy bym zaczal pytac o tablety.

Ja M3 wzialem po ok. 10 miesiacach ostrego cwiczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no ok rozumiem, przeciez to było zartem napisane

ale masz racje, ostry ciezki trenning, dobra dieta daje pcozatkowo duzo, nawet bardzo duzo, ale czasem (przynajmniej przy redukcji nawet jak nei masz duzego stazu) suple sie przydaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2 miechy zazynam od redukcji bo tak sie zapuściłem że masakra nauka siedzenie przy kompie,jedzenie wszystkiego co podleci pod łape 0 ćwiczeń.. itak dalej i tak dalej..... doprowadziło mnie do stanu grubaska :oops:

zaczne od codziennych biegów 30 min, tak na odzyskanie kondyszki a po tyg dołącze trening na siłce :huh:

ps.moja ulubiona koszula na mnie nie mieści się :damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis okolo 14.00. Najpierw wziąłem 2x TSE + 2x Tussi pół godziny przed obiadem. Nie czułem jednak nic z efektu tussi więc dorzuciłem jeszcze jedną i zacząłem robic A6W wtedy dopiero poczułem kopa. Nastepnie okolo 19 zaczynało mnie puszczać, a że miałem jeszcze pobiegać walnąłęm jeszcze 2x tussi poczekałem 30min i poleciałem biegać. To był chyba błąd bo będę miał prawdopodobnie problemy z zasnięciem.

Od jutra mam zamiar brać przed sniadaniem 2x TSE i 2x tussi i tak samo przed obiadem. Dodatkowo w dni treningowe 30min przed treningiem 1 ewentualnie 2 tussi bo siłownie mam pod wieczór. Dawka wydaje mi się bezpieczna. Czytałem sporo na SFD i walą nawet po 9tabsów dziennie :o

Edytowane przez CarryOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carryon tylko pamietaj ze jak dlugo wcinasz to sie watroba pierd...... . Wiec radze lykac max przez tydz i pozniej okolo tygodnia przerwy jak nie lepiej, poza tym jak chyba czytales wyrabiasz sobie tolerancje na efedryne i po jakims czasie trzeba brac coraz wieksze dawki, ale na szczescie szybko ta tolerancja przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje dalej cwiczyc, lapy mi urosly cholernie i plery no i bary klatka wreszcie lekko ruszyla i brzych :) jutro zarzuce fotami

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co cwicze wiec trzeba sie pochwalic co :D zdjecia jak znajde aparat :D bo w moim burdelu wp okoju ciezko cos znalec ;/

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje dalej cwiczyc, lapy mi urosly cholernie i plery no i bary klatka wreszcie lekko ruszyla i brzych :) jutro zarzuce fotami

 

qbass porażasz mnie skormnością :D

no i jak z powyzszych fot widac skromnoscia nie poparta faktami ..

gdzie te przerażajace rece?

 

moze i ja jestem jak to stwierdziliscie "oblany" ale przynajmniej nie swiece koscmi i nie mam zapadnietej góry klaty ..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...