Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

j/w bez obrazy ale zdjecie tyłem jeszcze jakos wygląda, nei widac moze dobrze szerokosci pleców, bo wysoki jestes

ale te pozy "niby klata przodem".... zobacz na sfd jak tam sie pozuje

nie chce, żebys nie źle zrozumiał ,sam nie wyglądam lepiej, a nawet gorzej, mam duzo wiekszy bf niż ten "zalany" chaos, no ale nie mówie jaki to ze mnie pakr jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak z powyzszych fot widac skromnoscia nie poparta faktami ..

gdzie te przerażajace rece? coś poszły w góre widac gołym okiem

 

moze i ja jestem jak to stwierdziliscie "oblany" ale przynajmniej nie swiece koscmi i nie mam zapadnietej góry klaty ..

nom zajebiscie :lol:widać gołym okiem że waży ponad 9 dych czyli wiecej od ciebie:P

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ale to czy nie widac róznicy, a czy jest super [ciach!]ny to jest róznica naprawde, gdybys qbass napisał, ze widzisz poprawe to ok, ale sam wiesz co napisałes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj qbass czarno to widze. nie czepaiłbym się Ciebie gdybyś siedział cicho i ćwiczył, ale Ty wszystkich poprawiasz, mówisz ze źle robią, bierzesz co chwilę jakieś odzywki, a chbya nie będzie przesadą stwierdzenie ze wyglądasz najgorzej z tu piszących...

Ile maszw łapie? Bo to wygląda tak na 35 max.

Plecy ok nawet, w porównaniu do reszty...

Zaraz uploaduje swoje fotki...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uploaduj [;

U Ciebie bylo cos widac ale Qubass po tym co tu czytalem, tony odrzywek, suplementow i innego gowna i taka figura. To moze daj spokoj bo szkoda watroby

Nie jest to zlosliwe czy cos. Moze masz za szybka przemiane materii, albo twoj organizm czegos nie przyswaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to abys konczyl. Czy silownia to tylko kilogramy miesni??

Zaczekaj troszke poprostu ze wszelkiego rodzaju "powerup-ami" bo mozesz sie tym faszerowac po uszy a i tak nie dadza one efektu puki sam organizm sie nie ustatkuje. Jestes zylasty, masz cienka skore. Dobrze to pozniej wyglada jak troche nabierzesz na masie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to jest za szybka przemiana materii??

Masz 20lat, twoj organizm caly czas sie rozwija i zachodzi w nim duzo zmian. Mozesz ktoregos dnia miec tak jak ja. Przez kilka lat nie moglem przytyc nawet kg pozniej w ciagu 2 miesiecy przytylem 23kg [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@srekal

szacunek ;)

@qbass

nie mozna sie poddawac ;] ja tez ostatnio tez nie chce rosnac ale cos trzeba ze soba zrobic ;)

 

@jonathan

mnie by sie wlasnie przydalo te 23kg ;) jeszcze mi tyle brakuje do 100 ;) a mam 1.8m wiec sporo wycwiki przed mna ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nabiore?? A nie przybralem ? ehhh

Tobie nie wróze przyszłosci .. bo Ty szukasz poklasku .. mądrujesz sie .. kozaczysz o odzywkach itp ..

nie cwiczysz dla Siebie. Tylko po to zeby o tym mowic ..

 

dokladam moja pol roku nie cwiczoną reke, "oblaną", lewą reke ..

Dołączona grafika

 

i pleców .. ktore o tej porze nocy ciezko wyraznie sfotografowac

Dołączona grafika

 

na plecach definicji jako takiej nie mam i nie mialem .. bo nigdy sie w sumie nie rzezbilem .. a i slabe mam plecy ... bo podciaganie mie idzie raczej kiepawo ..

celem jest urwanie jak najwiecej w pasie .. bo niestety jakos tak za duzo sie tam zbiera ... (na tej fotce wyszlo zadziwiająco good)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz nie przesadzajcie.

qbass, daj fotki przed cwiczeniami i jakies lepsze z dzisiaj.

Plecy masz spoko ale nie tak sie pozuje.

Z klatka masz widze problemy i powinienes sie skupic na jej gornej czesci.

Jezeli wyciskasz na plaskiej to gryf musi dotknac jak najblizej szyi badz cwicz na lamanej pod katem 35-45`

My wysocy mamy ten problem, ze na zdjeciach kiepsko wychodzimy bo w porownaniu do wzrostu to faktycznie lipnie wygladamy ale w rzeczywistosci wymiary sa OK.

I nie wypakujesz sie w rok czy dwa.

Te zdjecia z sfd co kolesie zapodaja to wala w dupe igly i laza na silownie 6x w tygodniu po 2-3h dziennie.

To sa wariaci nie majacy nic wiecej do roboty.

Jezeli traktujesz silke bardziej jako sport rozwojowy i dla poprawy swojego zycia to jak najbardziej chodz dalej i sie nie przejmuj.

Co prawda chodzi sie na silownie glownie ze wzgledu na poprawe wygladu i sily ale po czasie moze zrozumiesz, ze rowniez bedzie to dla Ciebie przyjemnosci samo wyciskanie ciezarow. Nie mozna robic czegos czego nienawidzisz i robisz to tylko z innych wzgledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie nie wróze przyszłosci .. bo Ty szukasz poklasku .. mądrujesz sie .. kozaczysz o odzywkach itp ..

nie cwiczysz dla Siebie. Tylko po to zeby o tym mowic ..

dobrze Chaos napisał, kozaczysz jak byś pudziana na śniadanie zjadł a jak ktoś Ci zwróci uwagę to się strasznie obrażasz i piszesz:

 

jem, ale nie zmienia faktu ze koncze z silownia

już wiele razy czytałem w tym topicu Twoje "kończę z siłownią" - stary robisz to dla siebie czy dla kogoś z forum :lol: ... ktoś Ci zwrócił uwagę a Ty się obrażasz jak jakiś 15 latek... ćwicz dla siebie nie udawaj pudziana i się nie obrażaj za każde krytyczne słowo w Twoją stronę.

Łapy masz fajne - klata sporo odstaje ale jak masz taką budowę to ciężko to wyciągnąć i wrzuć foty z początku tzn. jak zaczynałeś i foty z dzisiaj tak będzie widać różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dorobiles, mam nadzieje, że to nie był akt frustracji z powodu siłowni :P wracaj do zdrowia.

 

ja tam bym cwiczyl :D

 

Klate i lapy dalej mozna cwiczyc [;

tak zapilem ;/

 

ale gips mnie nie owstrzyma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ! ;]

tak wszyscy zaczeli wrzucac, to tez walne, bo zbliza sie cykl.

jeśli chodzi o wyniki silowe, od pocz. stycznia stoje w miejscu , wpadlo kilka chorob (m.in zaraz przy zaczeciu cyklu kreatynowego), i odstepstw od diety. ale roznice w sylwetce jakies tam dostrzegam, zaczalem z pasją wykonywać martwy ciąg i przysiady.

Dołączona grafika

tak to wyglada na dzien dzisiejszy, a moglo byc znacznie lepiej.

rzuce linkiem do mojego testu gdy go zacznę, bo ostro sie do niego przygotowuje.

mam zamiar ruszyc tez z FBW 15-10-5, bo dosc juz nudnych splitow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...