Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

dobra panowie matura powoli odchodzi wiec moge zacząc powoli myśleć od siłce

wymiary obecne ;]

189/85kg spadło z 7 kg od zimy i dobrze mam mniej okraglą buzie teraz :%

klata 107 spadek z 2 cm

bic 36 spadek z 1 cm

mój cel to nabrać z 10 kg czystego miecha i być generalnie pr0

 

doradźcie mi jakis rening bo chciałem zaczac od siłowego ale nie bardzo po takiej przerwie...

dieta jest suplementacje zaczynam od lipca od mono+zma+gainer i taki tam sstuff do kret jak c6h1206

czekam na sugeszczyn o i wazna sprawa nie wchodza w gre maszyny poza wyciagiem B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja polecam fbw, wszystko na nim fajnie idzie na +, ale nei zaczynac od swoich maksów, powiedzmy od 70% pelnej mocy w ostatniejserii dojsc do tygodnia maksa(z 6 tygodni bym to pociagnal, ale raczej nie krócej), tydzien przerwy i zacznij z mono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, pod koniec czerwca zaczynam chyba cykl i chciałbym się nieco zmasować. Mam małe pytanie, czy pod tym względem lepiej kupić sobie 1 kg carbo,które bym żarł po treningu, czy kupic od kumpla aminokwasy co mi na równy miesiąc by starczyło. Ogólnie diete mam w miare ułożoną, a węglowodany łatwo dostarczyc w posiłkach. Jakies rady;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cchcesz sie zmasic pod aminokwasami lub carbo?

Jedno z dwóch, własnie nie wiem co wybrac, plus oczywscie odpowiednia ilosc białka, węgli i cell pump. Co do cyklowania i masowania we wakacje jest to jak najbardziej mozliwe, doswiadczone empirycznie. W zeszłym roku sam we wakacje jechałem na krecie i z wyników byłem bardzo zadowolony. Imho z chlania i imprez trzeba sobie na pewien czas odpuscic, dodatkowo jesli sie tyra 8h dziennie to tez niezbyt jest w tym sens (chyba ze sie zadem za biurkiem siedzi, co tez takie bezwysiłkowe nie jest). Dla mnie osobiscie wakacje są najlepszym czasem, przyjezdza brat i mam bardzo ważną asekuracje, bo nikt z moich kolegów nie chce cwiczyc, moge spokojnie realizowac plan treningowy i co jest tez bardzo wazne, moge sie porządnie wyspac i zregerenowac. Oczywiscie, cwiczenie w temp. 30 stopni nie jest najprzyjemniejsze ale do wytrzymania.

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qazar i reszta elity przeszla na b-f.pl

czy jest sens, ciezko powiedziec,

bo 50kilowemu chlopaczkowi nie powiesz, zeby redukowal mimo lata i upałów.

sam jestem po cyklu na bilansie +0, ew. troszke wyżej, po ktorym mialem przejsc an redukcje, ale złapałem za mało mięsa i dalej masuje.

oczywscie ciezej, ale jak najbardziej można.

co do suplementacji, najpierw zastanwoilbym sie, czy Twoja waga itp tego wymaga.

dalej poszukał braków w diecie, i z własnego doswiadczenia wiem, ze najciezej będzie z białkiem.

bilans kaloryczny ustalony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak amatorowi B) jak to jest z tym treningiem. Kiedyś (kilka...naście? lat temu) ściągnąłem sobie plany treningowie, gdzie było napisane aby trenować w jednym dniu klatę i tricep, potem w kolejnym treningowym plecy i bic potem nóżki i brzuch.

A tu widzę połączenia klata z bic i plecy z trip. No może nie doczytałem i dawno nie trenowałem :-| ale czy to by było rzeczywiście skuteczniejsze i jak z regeneracją. Zabieram się za siebie, bez żadnych suplementów (ewentualnie kreatyna), no i stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak amatorowi B) jak to jest z tym treningiem. Kiedyś (kilka...naście? lat temu) ściągnąłem sobie plany treningowie, gdzie było napisane aby trenować w jednym dniu klatę i tricep, potem w kolejnym treningowym plecy i bic potem nóżki i brzuch.

A tu widzę połączenia klata z bic i plecy z trip. No może nie doczytałem i dawno nie trenowałem :-| ale czy to by było rzeczywiście skuteczniejsze i jak z regeneracją. Zabieram się za siebie, bez żadnych suplementów (ewentualnie kreatyna), no i stąd moje pytanie.

To sa tylko zalecenia ale i tak kazdy uklada plan pod siebie.

Jakbys poczytal co sie ze soba wyklucza to sie okaze ze nie nalezy wcale cwiczyc bo np. po nogach najlepiej 1-2 dni nie robic plecow, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwiekszyc obciążenie na swoich hantlach a jedynym, rozsądnym ekonomicznie rozwiązaniem jest zwiększenie długości gryfu. Mój obecny ma 40 cm, z czego 13 cm ma czesc chwytna. Chciałbym zwiekszyc długosc do 46 cm (oczywiscie po kazdej stronie doszło by po 3cm;) z jednoczesnym zachowaniem takiej samej długosci czesci chwytnej. Tylko mam obawy czy takowa hantla nie stanie sie niestabilna. Spotkał sie juz ktos z podobnymi wymiarami gryfu? Bo przewaznie własnie mają długosc około 40 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tj na razie 35 kg mi starczy na hantle na klate (bo przeciez nie na bica;) ale juz na czy po cyklu to kto wie. Brat za to musi miec minimum 40kg. Sztangi nie posiadam wiec musze ciwczyc hantlami. Zamówiłem u kolesia 2, 46 centymetrowe gryfy do wykonania. Jedna sztuka z zaciskami 25kg, na koniec czerwca je kupie, to zobacze co bedzię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Już się przestraszyłem że mówisz o bicu :P Też niestety mam tylko hantle (sztanga dopiero za miesiąc), ale hantle na klatę to dla mnie dziwny pomysł, strasznie leci lewa ręka (prawą to jeszcze można opanować), chociaż z czasem jest coraz lepiej :)

 

Nie lepiej było zlecić wykonanie sztangi? Tudzież zrzutka z bratem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się przestraszyłem że mówisz o bicu :P Też niestety mam tylko hantle (sztanga dopiero za miesiąc), ale hantle na klatę to dla mnie dziwny pomysł, strasznie leci lewa ręka (prawą to jeszcze można opanować), chociaż z czasem jest coraz lepiej :)

 

Nie lepiej było zlecić wykonanie sztangi? Tudzież zrzutka z bratem? :P

Zdziwilbys sie jak mozna na hantlach sie "podbudowac" jezeli chodzi o klatke.

Zauwazylem, ze na "ławie" stoje w miejscu i nie czuje zadnego zmeczenia nawet po 4-5 seriach.

Po hantelkach jestem wyczerpany i po 2 tyg. treningu definicja sie poprawia.

Teraz "ławę" stosuje tylko w doraznych przypadkach.

A zaczalem tak cwiczyc gdy przeczytalem pewien artykul iz "pakery" za wiele uwagi przywiazuja "ławie".

Cos w tym jest.

 

 

PS. Ława=sztanga z plaska laweczka.

 

PS2. To pisalem ja - kaeres z konta brata.

Edytowane przez dave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kaeres rzekł przede mną, hantle lepiej kształtują definicję klaty, możliwe, że początkowo są problemy z utrzymaniem balansu ale to szybko mija. Zdaje mi sie ze sztanga głównie siłowo, poza tym gryf do niej musiałbym mieć grubosci 24mm, a to troche za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

hantle to imo szajs jedyniesa niezbędne jak ktos ma spore dysproporcje i chce je ,,poprawić"

jakja cwiczyłem na hantlach to jedyne co osiagnołem to rostrojenie nerwowe :ph34r:

ludzie z anielska cierpliwością moga sie bawić w progresje na hantlach ;]

i wcalel epiej nie kształtują tylko inny zakres ruchu sie wykonuje

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

:blink:

hantle to imo szajs jedyniesa niezbędne jak ktos ma spore dysproporcje i chce je ,,poprawić"

jakja cwiczyłem na hantlach to jedyne co osiagnołem to rostrojenie nerwowe :ph34r:

ludzie z anielska cierpliwością moga sie bawić w progresje na hantlach ;]

i wcalel epiej nie kształtują tylko inny zakres ruchu sie wykonuje

Nie chce nic mówić ale mam kumpla który walił tylko cwiczenia hantlami i wyglada bardzo ladnie, z siłą to nie wiem jak jest ale mięsni i budowy mozna mu pozazdroscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wyglad to moze byc akurat sprawka genow. Znam ludzi co nic nie robia, a maja budowe atletyczna

i wygladaja poprostu dobrze. Dobre proporcje i rysy miesni.

Zycie jest nie fair <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie kardas po paru latach treningu i tak osiągniesz swój cel! :lol:

znam z kolesia co ma takową genetyke i wygląda lepiej ode mnie mimo to jest ode mnie sporo słabszy

i ogólnie złożył bym go w harmonijke ale to nie o tym mowa:D

już za mną 4ty trening fbw cudów narazie nie ma zobaczymy jak będzie po 2 miechach;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mi sie tam fbw podoba.. fajna "pumpa" na cłąym ciele, dośc dobrze sie czuje po trenningu, chociaz strasznie nie lubie 15stek

 

sawyer188 jak ci tam idzie powrót do formy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam fbw podoba.. fajna "pumpa" na cłąym ciele, dośc dobrze sie czuje po trenningu, chociaz strasznie nie lubie 15stek

 

sawyer188 jak ci tam idzie powrót do formy?

narazie spox dieta prawie pełna, wspomagam sie zma by gee i w lipcu jade na mono:D

grunt by dojechac jak najszybciej do 90kg B-)

btw. strasznie trudno trzymać diete w te upały ;/nic sie człowiekowi nie chce jesć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dokladnie ni ch@ja przęłknąc sie nie da jak jest cieplo troche sie zje i juz zamulony, ale za to z piciem litrów wody nie ma problemu :D

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A ile pijecie wody dziennie? Ja w dni treningowe podczas wysilku 1.5L i przez reszte dnia troche wiecej, wychodzi tak ok. 4L średnio.

Z jedzeniem rzeczywiscie gorzej, ciężko się zmusic w te gorączki... i jak tu człowiek ma przytyć [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w ta ciepłote bede zrzucał sadełko z brzucha.. od lipca ruszam z a6w i tussi+tse tylko powiedzcie mi w jakich dawkach brac te suple tak zeby brac to przez caly okres a6w i czy robic jakies przerwy w braniu tych prochów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...