Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie stosuje.

Należy pamiętać, że to kupa cukrów prostych i nie najlepszej jakości maltodekstryn.

Ktoś Ci napisze, że w sytuacjach krytycznych jako zamiennik posiłku.

Wg. mnie bez sensu. Posiłek to posiłek. Jeżeli wymaga tego Twój dzienny bilans, możesz wrzucić pomiędzy.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie mam zamiaru zastępować posiłku gainerem ;) Chciałem się upewnić, kiedy powinno się go przyjmować. ;]

 

dzięki&pzdr [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stosuje.

Należy pamiętać, że to kupa cukrów prostych i nie najlepszej jakości maltodekstryn.

Ktoś Ci napisze, że w sytuacjach krytycznych jako zamiennik posiłku.

Wg. mnie bez sensu. Posiłek to posiłek. Jeżeli wymaga tego Twój dzienny bilans, możesz wrzucić pomiędzy.

Pozdr.

mam taki dylemat, przy treningach kickboxingu tez uzywac gainera? bo mam taka przeplatanke pon-silka wt-kick sr-silka itd do soboty bo tylko sobota wolna :D Edytowane przez Ogór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Od jakiegoś, dłuższego już czasu czytam sobie ten temat. Paru rzeczy sie stąd ciekawych dowiedziałem, między innymi o fbw... i chciałem sie dowiedzieć czegoś więcej, a najlepiej jak najwięcej. Jak ćwiczyć, jakie dokładnie ćwiczenia, wszystko na ten temat co wiecie :)

Mam 182 cm, jakiś miesiąc temu ważyłem 77 kg. Teraz może troche więcej, tak sie przynajmniej czuje... Ostatni tydzień bez siłki. Zamknęli tą, na którą chodziłem i trzeba było znaleźć coś innego. Wcześniej ćwiczyłem głównie treningiem dzielonym, cztery lub trzy dni w tygodniu. Moje cele? Utrzymanie szczupłej, nieźle wyglądającej sylwetki, muskularnej :) Gdzieś powinny być fotki jak mniej więcej wyglądam.post-140374-1182182689_thumb.jpgpost-140374-1182182720_thumb.jpg

Tak, mam wrażenie, że jestem nieco krzywy... ;)

Pytanie? Czy jest sens pakować sie w fbw? Czy pozostać przy treningu dzielonym? Spróbowałbym czegoś innego.

Diety żadnej większej nie mam. Staram sie jeść więcej białka poprzez tuńczyka, ser, piersi z kurczaka. Ale ogólnie bardziej normalne żarcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ojcze Samotni, orzesz ale Cie rozstąpiło !

@emilooos - czlowieku Ty klecz przez tydzien i modl sie do Boga, ze Cie taka genetyka obdarowal. Facet. ludzie po 3 latach nie maja takich rezultatow.

Ja cwicze tyle co Ty mniej wiecej ale o takiej budowie to bede mogl pomarzyc gdzies w okolicach 2009 roku.

Podejrzewam, ze nawet diety nie musialbys prowadzic, a i tak bys tak wygladal.

Zreszta mam kumpla na silce z tym, ze on jest budowy krępej. Sily ma tyle co tur i wyglada juz jak kulturysta, a diety nie prowadzi prawie zadnej.

Niektorym to sie dazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emilooos - czlowieku Ty klecz przez tydzien i modl sie do Boga, ze Cie taka genetyka obdarowal. Facet. ludzie po 3 latach nie maja takich rezultatow.

Ja cwicze tyle co Ty mniej wiecej ale o takiej budowie to bede mogl pomarzyc gdzies w okolicach 2009 roku.

Podejrzewam, ze nawet diety nie musialbys prowadzic, a i tak bys tak wygladal.

Zreszta mam kumpla na silce z tym, ze on jest budowy krępej. Sily ma tyle co tur i wyglada juz jak kulturysta, a diety nie prowadzi prawie zadnej.

Niektorym to sie dazy.

Maly OT.

emilooos wybral najlepszy moment jest 89 rocznik wiec teraz idealne przyrosty zawdziecza swojemu wiekowi no i nad rugim miejscu genetyka;)

Ty Kaeres troszke starawy jestes ^^ wiec sie nie dziw ze biorac i cwiczac tak jak emilooos nie masz takich efektow.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstępy na plecach mam od szybkiego wzrostu... ale całego ciała. Po prostu w ciągu chyba jednego roku tak bardzo urosłem, że na plecach mam co mam. Przyzwyczaiłem sie, wiem że wygląda średnio. Nie dramatyzuje.

HST, FBW - co to jest? :) FBW kojarze, że na każdym treningu robi sie całe ciało, poszukam gdzieś po necie to napewno znajde jakiś trening, rozpisane ćwiczenia itp. A co to jest HST? Na czym polega? Chce zmienić zwykły trening dzielony na coś innego. Troche mi sie znudził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na zmiane planu treningowego. Poprzedni nie dał specjalnie dużo. Teraz moim celem jest głównie redukcja tłuszczyku na brzuchu bo sie troche zasiadziałem. Pomyślałem że zrobie sobie FBW i oto co wymyśliłem

 

Klata

Wyciskanie sztangielek na płaskiej 10/8/6

Ściaganie linek na wyciągu przed siebie 12/10/8

Barki

Unoszenie sztangi do brody 12/10/8

Unoszenie sztangielek bokiem w górę 12/10/8

Plecy

Martwy Ciąg 10/10/10

Wiosłowanie sztangą 12/10/8

Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klaty ew. do karku 3 serie 8-10 powtórzeń lub podciąganie na drążku

Biceps

Uginanie - modlitewnik 12/10/8

Uginanie chwytem młotkowym stojąc 3 serie 8-10 powtórzeń

Triceps

Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 12/10/8

Francuskie wyciskanie 3 serie 8 powtórzeń

Nogi

Przysiady 12/10/8

Wykroki 1-2 serie

 

Brzuch wedle uznania

 

Co myślicie? Wszystko oczywiscie sie okaże w praniu, ale myśle ze dam rade ;]

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na zmiane planu treningowego. Poprzedni nie dał specjalnie dużo. Teraz moim celem jest głównie redukcja tłuszczyku na brzuchu bo sie troche zasiadziałem. Pomyślałem że zrobie sobie FBW i oto co wymyśliłem

 

Klata

Wyciskanie sztangielek na płaskiej 10/8/6

Ściaganie linek na wyciągu przed siebie 12/10/8

Barki

Unoszenie sztangi do brody 12/10/8

Unoszenie sztangielek bokiem w górę 12/10/8

Plecy

Martwy Ciąg 10/10/10

Wiosłowanie sztangą 12/10/8

Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klaty ew. do karku 3 serie 8-10 powtórzeń lub podciąganie na drążku

Biceps

Uginanie - modlitewnik 12/10/8

Uginanie chwytem młotkowym stojąc 3 serie 8-10 powtórzeń

Triceps

Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 12/10/8

Francuskie wyciskanie 3 serie 8 powtórzeń

Nogi

Przysiady 12/10/8

Wykroki 1-2 serie

 

Brzuch wedle uznania

 

Co myślicie? Wszystko oczywiscie sie okaże w praniu, ale myśle ze dam rade ;]

 

Moim zdaniem to za słabe ćwiczenia żebyś sie rozwinął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co proponujesz? Przypominam tylko, że to są ćwiczenie na jeden trening. I taki trening 4-5 razy w tygodniu.

 

Jeden trening = jedna max dwie partie mięśni, bez sensu jest ćwiczyć na raz wszystko i nie osiągnąć efektu. To tak samo jakbyś kopiował 5 plików na raz albo w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkopuł tkwi w tym że nie da sie w paru seriach porozrywać miecha,a bez rozrywania nie ma wzrostu masy;]

@maxmax niezła sylwetka;)

 

Dzięki,

 

 

w wakacje musze nad sobą mocno popracować no i zaczne jeść jakieś odżywki bo narazie całkiem na czysto ćwiczyłem bez żadnej diety.

 

Jeżeli chodzi o ćwiczenie w jeden dzień wszystkich partii mięśni to jest kompletnie bez sensu dokładnie jak piszesz. Przyrost masy osiąga się poprzez zniszczenie włókien budujących mięśnie oraz późniejszą ich odbudowę. Ćwiczenia all w jeden dzień można robić rekreacyjnie, żeby sobie kondycje poprawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres nie wciskaj ludziom kita:P

No jakby Ci to powiedziec... - sprawdzone nie wyczytane, a polecone wczesniej przez dosc zaawansowanego kulturyste.

Ew. moglem pomylic pojecia Full Workout Body z innymi, ktore wygladaja dokladnie lub bardzo podobnie do tych ktore opisuje el gringo

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...