Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy cwiczenie na takiem czyms : http://www.allegro.pl/item214232366_orbitr...a_promocja.html

 

ma wogole jakis sens bo sąsiad ma i mam okazje korzystac ale nie wiem czy pakowac sie wogole w takie cos?

zalezy kto co woli, np ja nie lubie uzywać tego czegoś, wole rowerek. Musisz sobie potestować i wtedy jak ci sie spodoba to kup. Ja to często na rozgrzewke uzywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowerkiem potrzebuje 2x wiecej czasu aby:

1. Tak samo sie zmeczyc.

2. Aby spalic tyle samo kalorii

3. Aby tak samo sie spocic.

 

I trzeba niezle pedalowac aby utrzymac puls na 70% maksymalnego.

W tym urzadzeniu musimy sie postarac aby sie nie zmeczyc :/

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowerkiem potrzebuje 2x wiecej czasu aby:

1. Tak samo sie zmeczyc.

2. Aby spalic tyle samo kalorii

3. Aby tak samo sie spocic.

 

I trzeba niezle pedalowac aby utrzymac puls na 70% maksymalnego.

W tym urzadzeniu musimy sie postarac aby sie nie zmeczyc :/

Bierzesz normalny rower i jeździsz cały czas jakieś podjazdy i po kłopocie, zmęczenie gwarantowane :)

Ja na zwykłym rowerze muszę stopować, aby nie przekraczać pulsu 135-150ud/min, więc z tym "niezłym pedałowaniem" to lekkie nadużycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie kiedys rozmawialismy tu o theralu (reduktorze tłuszczu) dawno to temu było jaki teraz polecacie??

thermalu,

czy tse?

efkowy,

czy bezefkowy ?

z tych pierwszych venom hd 3.0, scorch, redline, lipo-6, leviathan (większość stuffu nie dostępna w sklepach stacjoanrnych pl)

a effka to juz inna bajka, thermale, thyrotermy

 

 

hmb+thermo speed ;]

Ty tak na poważnie %)? Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale hmb to ja bym przy obojetnie jakim celu nie polecal, nawet najwiekszemu wrogowi %)

antykatabolik nie wart swojej ceny,

w inne dzialania nie wierzę

a tse to b.lajtowy spalacz, a wydawalo mi sie, ze kolega pytając o thermala pro ma juz za sobą jakies przygody z burnerami...

 

...bo ja np. jeszcze nie, wakacje a ja masuję, ciężko jest, ale daję radę

Dołączona grafika

opaska na ręce wskazuje na kontuzję, z którą borykam się o kilku dni, mianowicie dostałem z piły na platfusowatą rekę stojąc na bramce %) z dnia na dzień lepiej, choć kij wie co tam się z nią stało.

 

teraz lekko martwy sezon, nikt nie kupuje supli.

powodzeniem cieszą się l-karnityny i wspomniane hmb ktore z bolem serca sprzedaje...

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade hmb cylk roczny codziennie po 3g.Cena nie jest zbyt wygórowana +/- 500zł za cykl roczny.

Narazie łącze je z kretyną i jest cool :)

btw. nie lepiej mase na październik zostawić?

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam co redukować %)

w miare ostrożnie z kcal

choć ostatnio zaczynam mieć na to [ciach!]ne, i tak dobrze, ze zdecydowalem sie kontyunowac treningi latem ;-)

we wrzesniu wrzucam coś mocniejszego, moze storm z shockiem, moze green magnitude, moze NOZ z deca-stackiem, jeszcze bede myslal, ale pewnie wybiore to, co mi po hurcie będzie się najbardziej oplacalo.

z dwa takie mocniejsze uderzenia do marca, potem miesiac gestosci, miesiac redukcji po maturze na jakims staffie konkretnym. to tak w wielkim skrócie plany na kolejny rok, dochodzi matura więc dodatkowe utrudnienie, zobaczymy jak to będzie.

 

jestem w trakcie pisania dłuuugiego arta na temat ogólnie pojetej suplementacji, jego przeznaczeniem jest konkurs, aczkolwiek będzie on mój, więc o ile zasady konkursy nie głoszą inaczej, będę mógł z nim zrobić co zechcę, więc myślę, ze fajnie by bylo umiescic go jako faq.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masuj opór a potem atakuj siłę. Dopiero jak będziesz nieźle ważył zacznij schodzić z wagi i się rzeźbić ;)

 

Ja narazie cieniutko strasznie

Wiek 18lat

Wzrost 165

Waga 71,2kg <- Tyle na zawodach mi wyszło ostatnio

Łapa 42cm <- 44cm miałem w szczycie

Klatka 112cm <- Teraz zapewne trochę spadło nie wiem nie mierzę

Udo 67cm

 

Wyciskanie 135kg

Wyciskanie z przytrzymaniem 130kg rekord

Przysiad 135kg słabo bo słabo ale dopiero zaczynam

Ciągi 140kg <- Niedługo wezmę się ostro za ciągi to powinno sporo pójść ;)

 

Narazie udało mi się po 30miesiącach treningów u siebie na siłowni w piwnicy osiągnąć dosyć dużo. 2 tygodnie przed zawodami postanowiłem pójść do klubu.

 

Na mistrzostwach polski młodzików zdobyłem brąz ;) Więc nie jest źle ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby to powiedzieć ;)

 

Zacząłem 2 tygodnie przed zawodami trenować w klubie.

Teraz będę brał się za trójbój.

 

A tak to ciężka praca przez ponad 2 lata w mojej piwnicy ;)

I coś udało się uzyskać nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek: 16

wzrost: 176

waga: 70

biceps: 32

klata: 94

 

Na siłce w życiu nie byłem. Od września mam zamiar uczęszczać regularnie. Trochę poczytałem na necie i chcę zacząć od jakiegoś 1-2 miesięcznego cyklu na masę. Narazie bez żadnych wspomagań.

 

Na początek chciałbym spalić trochę tłuszczu (80cm w talii) i poprawić klate. Jaki plan polecacie?

 

Tylko proszę, nie każcie mi czytać 191 stron tematu :damage_wall: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja też przez wakacje pracuje, ale teraz mam już właściwie luzik i zaczynam znowu. Po ok 2 miechach ćwiczeń z 60 kg przytyłem na 64, teraz miałem przerwę ale od jutra lece znowu, pocwicze jakiś czas na sucho i potem zapodam gainera + dobra dietka. Zobaczymy jak to będzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczorajszy wypadek kumpla.

 

ZAWSZE sprawdzajcie sprzęt...

 

@Kaeres

Akurat ławka była oryginalna...

Hahaha dobre dobre :)

Ja miałem również kiedyś wypadek na siłowni wyciskając rekord (wtedy to było 95 albo 97kg). Nie założyłem zacisków i ciężar zaczął mi się zsuwać. Zanim asekurant zdążył coś zrobić to mi wszystko pospadało. Dlatego zawsze zachowujcie podstawowe zabezpieczenia bo można się pożegnać z siłownią na naprawdę dlugi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po kolei, tylko się proszę nie śmiać. Chciałbym nabrać trochę siły i masy, ponieważ nie imponuje ani siłą ani masą ;). Przy wzroście 175 ważę 64 kg, chcę po prostu wyglądać lepiej dla lepszego samopoczucia. Co jest najlepsze na początek? Treningi i odpowiednia dieta na początek bez kreatyny, a później zacząć cykl, czy inaczej? Od czego tak właściwie mam zacząć? Dodam, że jestem cinki jak polsilver, biorę z 50 kg na klatę, nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku rezultaty i tak będą dosyć duże, więc suple zostaw na później (ewentualnie możesz jakieś węglowodany kupić).

 

Od czego tak właściwie mam zacząć?

Od przeczytania tego:

http://www.sfd.pl/Od%C5%BCywianie-f10.html

http://www.sfd.pl/Dla_zupe%C5%82nie_zielonych_-f114.html

 

i tego:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

 

Dalej powinieneś wiedzieć co i jak :wink:

Jakby co, to służymy wsparciem duchowym, bo wielu początkujących odpada w pierwszych tygodniach treningu :-P

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...