Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak... Biceps 35,klatka 100cm :) wiek 16 lat i miesiąc :D więc chyba w miare nieźle,a na silownie nie chodze tylko cwicze w domku codziennie sie podciagam i robie pompeczki :D ciekawe ile bym wycisnął może 85kg by poszlo :D 75 juz wycisnąłem znaczy 6 razy podniosłem wiec to juz raczej metalowe 75.Co mi polecacie teraz cwiczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

przesmarować interes :D

tak powaznie to łapki wydawały mi sie ciut małe, co do kaltki, ale widać g wiem, są tu dużo bardziej doświadczeni ludzie ode mnie, jeśli w ogóle można nazwać mnie doświadczonym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesmarować interes :D

tak powaznie to łapki wydawały mi sie ciut małe, co do kaltki, ale widać g wiem, są tu dużo bardziej doświadczeni ludzie ode mnie, jeśli w ogóle można nazwać mnie doświadczonym :lol:

wiesz .. ja mam taka zlota zasade..

JAK SIE NIE ZNAM TO NIE GADAM

polecam se pożyczycmoja zasade :P

 

tak defakto cofnij sie strone .. luknij moje foto.. albo popatrz na avatara

ja mam w klatce 110 .. a w rece 36.. (po cwiczeniahc 38max)

czy moja sylwetka jest nieproporcjonalna?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

To fajną masz tą zasade, czy tam kwas :D

nie no nie wygląda nie proporcjonalnie,

co do twojej zasady, to nie chodzi, czy znam sie czy nie

popełniłem gafe i tyle

teraz nawiązując do tematu, mam tak jużcąły czas lewa ręka słabsza, to normalne, ale mięsień jest jakby z profilu większy, dlatego zmierzyłe prawą ręke, patrze tyle samo w obwodzi, jakiś bardziej płaski ten mięsień

wsumie w ciągu 2 miesięcy poszło mi po ok 2cm w łapie w góre bez suplementów, ale czas zacząć cośbrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku kariery to mi o 4cm lapa urosla w miesiac;]

 

teraz jak mi urosnie o 1cm na cyklu to sie ciesze jak glupi:>

 

dlatego temu sportowi trzeba duuuuuuuuuuuuzooooooo czasu poswiecic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze prawisz Piratez :) im wiekszy staż tym przyrosty mięśnia wolniej przychodzą (zaznaczam mięśnia, bo wode i tłuszczyk to zawsze mozna złapać) Mi w tym roku przyszedł coprawda 1 cm ale za to zeszłem z BF troche i jest na żyłce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a ja chyba juz bym nie chcial wiecej w bicu ,mysle ze jak juz to 50 w lapie na maxa ,tak dla rownej liczby :) :)

 

 

ps. moze byc tak ze miesien miejszy i slabszy moze sie rozwinac pozniej lepiej i szybciej np prawa reka do lewej albo odwrotnie,wynika to z tego ze slabszy miesien potrzebuje mniej wysilku bo czybciej sie meczy i puchnie ,wiekszy i silniejszy potrzebuje wiekszych ciezarow, dlatego warto w takim przypadku odpowiednio kontrolowac przekaz sily na slabsze miesnie.Ja tak mialem kiedys z tricepsem lewej reki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tylko u mnie jest taki bajer, że lewy tric jest większy, prawy mniejszy, a prawa ręka silniejsza

ale płakać co nie ma, narazie wytrwałem w ćwiczeniu trzeba to jakoś z szkołą pogodzić, a nie jest łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawidsfuturx ja mam na odwrot ale nie narzekam bo sila ta sama i nawet obwod ten sam.jakos tak dziwnie jestem zbudowany :) chaos na tych zdjeciach to wyglada na wiecej twoja łapa,a tu tylko/az 38 cm. klate masz szersza ode mnie,ja tylko 103,ale na szczescie nie mam tyle wlosow na klacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,ale na szczescie nie mam tyle wlosow na klacie

sie ma ten testosteron :P

a tak wogole to sie daleko musiales cofnac zeby je zobaczyc .. te bez koszulki jest kawalek stron do tylu na jednych z pierwszych stron tematu

 

a co do rozmiarów to mi sie tam wydaje ze maly jestem ... ale to kwestia tego jak patrzysz na to ... da jednych cos jest duze dla innych male albo normalne (i nie koniecznie dla wiekszych od Ciebie)

 

moje małe plecki

Dołączona grafika

 

takze zadnych cudów nie ma .. ale źle nie ma ... bedzie lepiej.. bo zwiekszylem intensywnosc treningu ..

po wczorajszym robieniu klaty i trica bola mnie dzis przyczepy cycków jak to mechl!n ujął ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos: duzo tluszczyku w dolnych partiach:> na wiosne zacznij biegac wtedy nawet nie musisz byc wielki by b.dobrze wygladac. Zreszta jak na domatora to i tak niezle plecy rozbudowane:)

 

Derii: na ostatni cykl 600zl, na wszystko nawet nie licze bo bym przestal cwiczyc;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos: duzo tluszczyku w dolnych partiach:> na wiosne zacznij biegac wtedy nawet nie musisz byc wielki by b.dobrze wygladac. Zreszta jak na domatora to i tak niezle plecy rozbudowane:)

CHaos + bieganie = NIEE

 

mam astme wysiłkowa .. :/

dzięki za docenienie pleców .. ;] beda wieksze ;] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plecy nawet niezle ja mam zrobione tak ze u gory malo co widac a odcinek ledzwiowy tak zalany miechem ze rowka z kregoslupem nie widac :P Martwy rulezz !!!! :twisted:

Taaaa i prolo power :D

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plecy nawet niezle ja mam zrobione tak ze u gory malo co widac a odcinek ledzwiowy tak zalany miechem ze rowka z kregoslupem nie widac :P Martwy rulezz !!!! :twisted:

Taaaa i prolo power :D

 

hmmm chyba pomyliles fora jak chcesz gadac o koxie : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...