Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak rezygnuje z geinera bo to ponoć malutko daje;/

oto moja propozycja przepis na koktaile z allegro miłego czytania B)

 

KOKTAIL NA MASE

 

KUP MAŚLANKĘ TRUSKAWKOWĄ( SPRZEDAWANE SĄ W KARTONACH LITROWYCH)

I ODLEJ 1 KUBEK MAŚLANKI DO WYSOKIEGO NACZYNIA , TAKIEGO ABYŚ POTEM MIAŁ MOŻLIWOŚĆ WYMIESZANIA WSZYSTKIEGO MIKSEREM

 

NASTĘPNIE DODAJ:

 

-mleko GRANULOWANE-ODTŁUSZCZONE (4 łyżKI STOŁOWE i czubate)

 

DODAJ TROCHĘ WODY PRZEGOTOWANEJ TAK ABY NIE BYŁO GĘSTE ZA BARDZO.

-Teraz przed dodaniem białek wymieszaj to dobrze mikserem.

 

Następnie dodaj 1 jajko z żółtkiem i 2 JAJKA bez żółtka i kolejne składniki

 

 

 

NASTĘPNIE DODAJ TO CO PONIŻEJ:

 

2 ŁYŻKI STOŁOWE (PŁASKIE) KAKAO (GRANULOWANE)

 

3 ŁYŻKI CZUBATE PŁATKÓW OWSIANYCH(BŁYSKAWICZNE)

 

A POTEM

 

OKOŁO 50 GRAM SERA BIAŁEGO,MOŻE BYĆ CHUDY LUB TŁUSTY

 

-Teraz dokładnie wymieszaj wszystko, jeśli jest za gęste to dodawaj letniej wody przegotowanej i mieszaj.

 

 

 

 

 

Odżywka taka zawiera około 40 gram białka i około 45 węglowodanów i około 15 % tłuszczy, wszystko ma około 410 kcal.

 

Odrzywka na rzeźbe

 

 

KUP LITR MAŚLANKI TRUSKAWKOWEJ

( SPRZEDAWANE SĄ W LITROWYCH KARTONACH)

ODLEJ 1 KUBEK MAŚLANKI TO WYSOKIEGO NACZYNIA TAKIEGO ABY MOŻNA BYŁO PÓŻNIEJ WYMIESZAĆ MIKSEREM I ABY NIĆ SIĘ NIE ULAŁO

 

 

 

 

DODAJ

1 DUŻĄ ŁYŻKĘ PŁASKĄ MIODU NAJLEPIEJ WIELOKWIATOWY

2 CZUBATE ŁYŻKI PŁATKÓW OWSIANYCH BŁYSKAWICZNYCH

1 ŁYŻKA STOŁOWA PŁASKA kawy rozpuszczalnej

( KOFEINOWEJ- GDYŻ KOFEINA SPALA TŁUSZCZ)

I

3 ŁYŻKI DUŻE CZUBATE MLEKA SOJOWEGO W PROSZKU

 

1 ŁYŻKA STOŁOWA(CZUBATA) OTRĄB PSZENNYCH- MAJĄ BŁONNIK I SZYBCIEJ TRAWISZ.

 

TERAZ DODAJ 4 BIAŁKA JAJEK I WYMIESZAJ DOKŁADNIE MIKSEREM.

JEŚLI JEST ZA GĘSTE TO DODAJ TROCHĘ WODY TAK ABY MOŻNA BYŁO SPOKOJNIE PIĆ.

 

 

Ja ten koktail łącze z Lecytyną i GAinerem ale w małych ilosciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

 

a wiesz co to laktoza?? ktora bardziej zatluszcza niz wszystkie tluszcze cukry razem wziete??

 

dlatego nie zaleca sie picia mleka a takie mleko w proszku zawiera tego gowna toneeeeeee

 

zatluszczysz sie nie potrzebnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

 

a wiesz co to laktoza?? ktora bardziej zatluszcza niz wszystkie tluszcze cukry razem wziete??

 

dlatego nie zaleca sie picia mleka a takie mleko w proszku zawiera tego gowna toneeeeeee

 

zatluszczysz sie nie potrzebnie:)

Hmmm mleka i mlekopodobnych rzeczy ? typu maslanka kefir ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak rezygnuje z geinera bo to ponoć malutko daje;/

oto moja propozycja przepis na koktaile z allegro miłego czytania

 

KOKTAIL NA MASE i to ma być lepsze od gajnerka?? nie mów że tak bo się usmieje...... miedzy innymi piratez podał jeden powód.

Ja nie wiem gajner malutko daje masz w braki w diecie i wegli i białka da Ci bardzo dużo masz braki tylko białka to nie zadużo lepiej jakies białeczko, aimino brakuje ci tylko wegli dajesz carbo trudno pojąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mleka i mlekopodobnych rzeczy ? typu maslanka kefir ?

 

zawieraja znikoma ilosc tej laktozy

za to te mleko w proszku to swoista bomba tluszczowa

 

dobre to to jest dla malych dzieci a nie dla osob cwiczacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczeście u mnie w miescie trudno o atkie mleko więc go nie używam a co do rozstępów to one występują u większości osób ćwiczacych.Mi sie zaczeły po 3 miesiacy ćwiczeń jak zaczołem na masie przybierać ale od tego są masci które w pewnym sposób minimalizują je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu usuwac rozstępów jezeli nie sa bardzo widoczne .Nawet wiele kobiet ma rozstepy i tego nie przeżywa zajrzyjcie im pod bluske to sie przekonacie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

,,Każdy rozstęp to postęp" B) B) B) B) B)

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a'propos tych przepisow... po cholere 4 bialka z jajka ?? w nich jest znikoma ilosc bialka i skladnikow odzywczych... wszystko siedzi w zoltku, bialko to w sumie owodnia, ma ochraniac zoltko :), a ze zwie sie jak zwie :P

Edytowane przez RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posiada może ktoś takie przepisy na koktajle domowej roboty co podał Rob ? Głównie zależy mi na przybraniu na masie (i nie muszą to być super wyrzeźbione muskuły tylko ciut masywniejsza budowa, żebym nie był 'chuderlakiem'), bo od opychania się jedzeniem to tylko brzuszek rośnie ;- ) A na odżywki to zbytnio mój portfel nie pozwala.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj se spokoj z gainerem wez sobie serwatke zapodaj rano i przed snem i lepszy efekt niz na gainerze :) jak nie masz diety a dowalisz sobie jeszcze gainera to bardzo szybko zwiekszysz objetosc ale brzucha :D i nie pisze bo gdzies przeczytalem tylko sam skoczylem prawie 5 kg tluszczu w 3 tygodnie po takim scierwie :/ uloz sobie dobra diete i nie trzeba ci gainerow :) Ja jak mam dobra diete to wszystko rosnie ladnie i min. tluszczu sie odklada, no ale to juz skutek robienia na mase

Wszystko tez zalezy od organizmu i genetyki jak zareaguje :/ jeden wmluci gainera i opona mu sie zrobi drugi wmluci 4 gainery i nic mu nie pojdzie :D

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a'propos tych przepisow... po cholere 4 bialka z jajka ?? w nich jest znikoma ilosc bialka i skladnikow odzywczych... wszystko siedzi w zoltku, bialko to w sumie owodnia, ma ochraniac zoltko :), a ze zwie sie jak zwie :P

no chyba jednak nie :> zoltko zawiera bialko ale... tez tluszcz w tym duzo cholesterolu (moja matka moze np tylko bialka wcinac bo ma wysoki cholesterol :-) w 100g bialka jajek jest 10,8g bialka 0g tluszczu i 0,8g weglowodanow :-)

 

http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sam chcialem ja ostatnio kupic i wyprobowac :D szczezre mowiac nie wiem czy dobra czy nie wazne zeby nie byla o smaku mąki :D bo od serwatek o smaku naturalnym i jajek mam odruch wymiotny jak czuje :D

Moja rada uloz sobie dobra diete albo chociaz zobacz po ile B/WW/T maja twoje produkty ktore wcinasz i trzymaj sie okreslonej ilosci tych skladnikow ja nie mam diety ale wcinam tak zeby srednio dostarczyc organizmowi 3400 kalori w rzeczywistosci dostarczam ok. 3200 ale to w niczym nie przeszkadza, serwatka dobra rzecz jak nie chcesz na wieczor rozpychac bembenka 5 jajkami na kolacje a potem twarogami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ti najgorsza jest chyba serwataka z tych firm mleczarskich z takową mućką na opakowaniu.Ponoć jest bardzo sypka kleji się po rekach i bóg wie po czym.Natomaist ta ma wyglą jak klasowa odżywka więc mysle ze warto ją spróbowac .W pon wstąpie do olimpu u mnie w miescie to sie zorientuje po ile chodzi umnie w miescie bo z allegro nie bende tego napewno zamawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem juz kilka aukcji z ta serwatka w akcji po 2,5 kg za 50 zl i ta 5 kg i cena bardzo kusi tylko zeby to nie byl taki shit jak serwatka z allegro za 9 zl co 60% laktozy w niej bylo bleeeh

Ostrowia chyba dobra :D skoro nawet najstarsze koksy na niej lataja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc panowie. Czy zna ktoś z was dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha i pleców(3 lata temu mialem dysk wybity, ostatnio niegrozny wypadek samochodowy i mi sie odnowila mam rwe kulszowa ból od kręgosłupa promieniuje do prawej nogi wiec potrzebuje cos naprawde bezpiecznego , pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...