Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rok, nowy plan :) Dodalibyscie coś ?

 

PONIEDZIAŁEK:

 

$Barki

 

1. Unoszenie sztangielek w bok w siadzie 4x 10 (staly ciezar)

2. Wyciskanie sztangi zza głowy siedząc 4x 12/10/8/6 (progresja)

3. Unoszenie sztangielek w bok w opadzie tułowia 3x 10 (staly ciezar)

4. Szrugsy 3x 12 (staly ciezar)

 

$Nogi

 

1. Przysiady ze sztangą 4x 12/10/8/8 (progresja)

2. Wykroki ze sztanga 3x 15/12/10 (progresja)

3. Martwy ciąg na prostych nogach 3x 12/10/8 (progresja)

4. Stojąc na podstawce - wspięcia na palce ze sztangą na barkach (5x 18/15/12/10/8)

 

ŚRODA:

 

$Plecy

 

1. Wiosłowanie głownią 4x 12/10/8/8 (progresja)

2. Leżąc na ławce skośnej na brzuchu wiosłowanie jednocześnie dwoma sztangielkemi trzymanymi

chwytem młotkowym 4x 15/12/9/9 (staly ciezar)

3. Wiosłowanie sztangą w opadzie z nachwytem na szerokości barków 4x 12/10/8/8 (staly ciezar)

4. Stojąc w opadzie tułowia w podparciu dłonią o ławkę poziomą - wiosłowanie ze sztangielką

trzymaną chwytem młotkowym ( 15/12/9 - stały ciężar )

 

$Biceps

 

1. Uginanie ramion ze sztanga 2x 10 (staly ciezar)

2. Uginania chwytem młotkowym stojąc 3x 12/10/8 (progresja)

3. Leżąc na skosie ramiona jednoczesne ugięcia przedramion ze sztangielkami 3x 10 (staly ciezar)

 

$Nadgarstki

 

1. Uginania nadgarstków podchwytem 2x 15 (staly ciezar)

2. Uginania nachwytem 2x 15 (staly ciezar)

 

PIĄTEK:

 

$Klatka piersiowa

 

1. Leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w średnim uchwycie ( 12/9/6 - progresja )

2. Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 4x 12/10/8/8 (staly ciezar)

3. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4x 12 (staly ciezar)

4. Rozpiętki na ławce poziomej 4x 10 (staly ciezar)

 

$Triceps

 

1. Prostowanie ramion w opadzie tulowa 3x 12/10/8 (progresja)

2. Francuskie wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x 15/12/10 (progresja)

3. Francuskie wyciskanie sztangielki nad głowę w siadzie 2x 10 (staly ciezar)

4. stojąc w podporze kolanem o ławkę poziomą - prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką

trzymaną chwytem młotkowym ( 12/10/8 - stały ciężar )

5. Pompki z rękami przy ciele i szerokim rozstawieniem nóg 1x max

 

Do tego oczywiście A6W i w sobote albo w niedziele pompki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem sie przy ktorym cwiczeniu sie chudnie - no i wlansie tego cwiczenia bym nie wykonywal

To cwiczenia na miesnie brzucha powoduja chudniecie a natomiast takie na biceps czzy klate nie?

Tak to rozumiesz?

Bo to wnioskuje z Twojej wypowiedzi...

I jeszcze jedno - chcesz grubnac na brzuchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg... poprostu nie chce schudnąć - rozumiecie ?

od cwiczen nie mozna schudnac ... cwiczenia tylko i wylacznie moga powodowac wzrost i poprawe pracy miesni .. jak juz schudniesz to tylko i wylacznie przez spalenie zbednego tluszczu ... który do niczego ci nie jest potrzebny .. dlatego sie nazywa ZBĘDNY :P Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nightstalker

 

Połączenie barki nogi to będzie ciezkie no ale jak musisz

 

Barki: OK

Nogi: OK tylko łydki 5*25 ruchów z przerwami 30 sek

Plecy: same wiosłowania to nie za bardzo jakieś sciągania zrób lub podciaganie na drążku

Biceps : OK

Klatka : OK

Triceps : OK

 

co ile powinno zmieniac sie zestaw cwiczen ? teraz bede zaczynal 3miesiac na tych samych cwiczeniach. Zmienic je czy jeszcze przez ten miesiac jechac na starym zestawie ?

Przy okazji powtórze bo już kiedyś pisałem

Polecam trening intuicyjny . Ja ćwicze całkowicie spontanicznie ide na trening decyduje jaki mięsień będe ćwiczył a jakie ćwiczenia to dopiero podczas treningu

zalety

-każdy trening jest na max bo robie to na co mam ochote

-nie nudzi sie

-szok dla mięśni na każdym treningu

 

np ostatnio robiliśmy z kolesiem martwy ciąg przez ponad godzine a póżniej pompowaliśmy 15 min plecy na wyciągach

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od cwiczen aerobowych tracisz tluszcz, ktory jest zapasowym materialem energetycznym. Aby zaczac tracic miesnie musilabyc biec przebiegac tyle co maratonczycy. ;p Naprawde trudno tracic mase miesniowo, no ze chyba bedziesz cwiczyl 6x w tyg, do tego aeroby i jeszcze jakis sport, wtedy powoli miesnie zaczna z przetrenowania kurczyc sie bo nie beda mialy energi do dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tłuszczowa bardziej:d

co myslicie o bcaa czy jak to sie tma zwało, podobno poprawia uwalnianie tłuszczocha z basa, a na tmy mi zalezy najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dlamnie teraz ciezkie czasy nastaną, 4xsiłownia w tygodniu, 3 aeroby i a6w, ale jakos chyab dotrwam :D i dzięki Rob za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestudiowałem topic, dodam kilka nowych cwiczen do domowego treningu i nabralem wreszcie ochoty zrobic cos z soba wiecej. Po sesji chce zaczac chodzic na siłownię, możecie jakąś polecić w Gdańsku, możliwie blisko Oliwy?

No i pytanie drugie. Jako że mam 21 lat, 175, 64kg, nieiwle tłuszczu i niestety miałem ongiś korygowany wklęsły mostek. Pewna wklęsłość jest nadal. Myślicie że jest jescze szansa żebym tego się pozbył i wypracował ładną klatkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra od dzisiaj na siłken a powaznie chodze, tn byłem dzisiaj pierwszy raz

ale ejstem normalnei podwarazeniem, ledwie zaczałem cwiczyc podbiega koles instruuje co i jak (pracownik tego), nastepnie normalny tma co przychodzi podbija, pkazuje jak cwiczyc, itp, normlanie jestm pod wrazeniem

I dlatego masz problemy z pisaniem po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurrna ;/ caly czas pod gorke ;[ ehh jak nie choroba to swieta i teraz... znowu zaczynam byc chory. Czuje ze lapie grype zamulony, bola miesnie, zimno, w nocy z 12314razy budzilem sie i nie moglem zasnac ;[ to z silki dzisiaj i jutro nici. Oby w pon bylo juz ok ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...