Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to samo :( Przewiało mnie i cała prawa strona od ucha mnie rwie tak że całą noc dzisiaj nie spałem :( Zasnąłem dopiero około 6 nad ranem po solidnej dawce painkillerów... Przespałem tak 2 godziny ( na siedząco, bo połozyć się nie moge! ) i jazda na laborki, bo fanatyk od systemów komputerowych nie rozumie, że ktos może być niedysponwany... Teraz czuje się troche lepiej i mam andzieje że w przyszłym tygodniu zaczne wreszcie regularne treningi... Mówie wam, przesrane jest mieć ostre zapalenie ucha środkowego :P Od gardła aż po czubek głowy czuje jakby mnie ktoś prądem smyrał...

Próbowałem pompki robić przedwczoraj, ale się ciśnienie krwi chyba zwiększyło i znowu ten ból... Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wrecz na odwrot, wyzdrowialem i mam sie dobrze ;] tydzien choroby, myslalem, ze bedzie ciezko...a w kazdym cwiczeniu poprawilem sie o ~1 ~2 proby :D widocznie wypoczynek dobrze mi zrobil...

od lutego biore się z kreatynę, mam kilka pytań do zażeraczy ;] no wlasnie, jakies skutki uboczne? na stronie producenta raczej takich rzeczy się nie doczytam ;] raczej nie mam zadnych nie wydolnosci, ale wiecie...

cwicze ~3miesiac na silowni, wczesnij dom, wiec troche juz za mną, mysle, ze mozna sie pokusic ;)

kompletnie sie nie znam na rodzajach, wszystkie suplementy jakie kupowalem to firma trec, chociazby dlatego ze sklep mam pod chatą, ale rodzajow kreatyn jest wiele, wiele jest tez rozdrobnien i nie moge sie połapac ;]

moglby ktos cos poradzic/podpowiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skutki uboczne??

hmmm jak jesz tone monohrydu to mozesz woda sie zalac.

ogolnie polecma najmocniejsze kreatyny takie jak

jablczan kreatyny czy orotonina kreatyny

 

jak dla ciebie proponuje cell pump na poczatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jablko albo orto na poczatek ? :> lol

 

zanim przejdiesz na wyzsze formy zrob conajmniej 3 cykle na mono bo wtedy bedziesz pewien ze nie wyrzucisz kasy w bloto i wykrzystasz caly potencjal stacka w ktory wladujesz kase... pozatym na samym mono mozna niezle skoczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej

jesli sie robi odpowiednio dlugie przerwy miedzy cyklami to organizm sie odzwyczaja od kreatyny

a mono strasznie zalewa woda, szkoda wygladu i zdrowia na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jest tak, ze jak sie zacznie od mocniejszej, to potem juz coraz mocniejsze...

juz mam mętklik w glowie, brałbym mono na początek, ale piratez mnie przestraszyl tym zdrowiem i wygladem ;x prosilbym o jakies sprostowanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jest tak, ze jak sie zacznie od mocniejszej, to potem juz coraz mocniejsze...

juz mam mętklik w glowie, brałbym mono na początek, ale piratez mnie przestraszyl tym zdrowiem i wygladem ;x prosilbym o jakies sprostowanie ;]

powiem tak

 

jesli robisz odpowiednio dlugie przerwy miedzy cyklami kraetynowymi to dzialanie bedzie takie same

 

mlodzi panikuja ze na poczatku kreatyna dobrze dzialala a potem coraz gorzej i gorzej

ale to jest wiadome bo im dalej w las tym coraz trudniej uzyskac przyrosty

 

co do zdrowia to przesadzilem:) kretka raczej nie szkodzi:)

Po co brac cos gorszego jak mozna wziac najlepsza rzecz na rynku??

 

kup cell pumpa + bialeczko:) plus porzadny trening i systematycznosc

 

PS http://img495.imageshack.us/img495/518/img00103pt.jpg taka sobie fotka przodu, jeszcze jeden cykl masowy a potem ostra wycinka tightem i thermalem bo fatu za duzo sie zebralo

 

do poprawy gorny srodek klatk - to jest piorytet

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam protein 63 od Vital Max,daje niezle na mase,u mnie dziala bardzo szybko jak wezme troche wiecej niz ustawa przewiduje(chociaz to jest takie nie dobre ze rzygac sie chce)to w jeden dzien 2kg przybywa (u mnie nie wiem jak u innych)Pozdro,juz 3 dzien A6W efekty sie czuje i widzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies nitro

nitro i kreatyna to jedyne skuteczne suplementy na zdobywanie przyrostow

2gi dzien nie biore nitro i kreatyny wlasnie skonczylem cykl :)

 

 

lol nicko tu sa ludzie ktorzy cwicza i nikomu takich bajek nie wkrecisz, wykomp sie, idz do kibla, i jak nie stracisz tych 2kg to respekt :D

pozatym po 3dniach a6w to mozesz widziec co najwyzej kropelke potu na czole w lusterku...

Edytowane przez _ares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty za bajki opowiadasz? 2kg w jeden dzien hahahaha to u ciebie pewnie jest tak ze jak tylko popatrzysz na opakowanie to odrazu z 0,5kg przybywa masy :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Moim zdaniem mono tak bardzo nie zalwea z dobra dieta tym bardziej

 

300g Vitalmaxu + Tauryna z OLimpu + Carbo i mamy juz lajcikowy cykl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wroce do korzeni i kupie massa xxl, bo nie zalezy mi na czystej masie poki co, btw 18,7% tluszczu 55,4% wody 80kg 187 wzrostu, tak to wyglada mniej wiecej u mnie na masie, mysle zrobic jeszcze 5kg do wakacji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

aha ok

a o Nicko sie nie przejmujcie wiatr z morze mu umysł powywiewał

on juz taki jest

najlepszy był jego podpis kiedys

optero 144( poczta zagubiła paczke)

connect 3d x800gto@xt 9jak mam da kase)

dfi nf4ulta ( jak sprzedam czesci)

i wszystko wiadomo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karte juz mam wiec sie nie smiej :) ,reszta kasy poszla na WC,znaczy jeszcze chlodnicy szukam.A co do tej masy to bardzo mozliwe ze nie uroslo mi tyle,bo wage mam zwykla z supermarketu wiec mozliwe ze ma humoki :)Myje sie codziennie biore prysznic + Twarz 3 razy dziennie.A wogle zauwazyliscie ze przy braniu czegos oddaje sie wiecej moczu ?? :lol2: Moje wymiary to 36lapa,104 klatka 73kg ,180cm wzrostu.Cwicze codziennie teraz zaczalem brac jakies suplementy,znaczy sie mam tego gainerka i hmb ale nie biore regularnie.Pozdro Aha lat mam 16,rocznikowo 17 ale ur dopiero w polowie pazdziernika.

 

 

Teraz uwaga mega LOL,wzialem wage do siebie do pokoju i waze 66kg bede musial kupic jakąś PR0 wage...:(

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...