Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

cene jednak zapłacił wysoką :(

1601224[/snapback]

Możesz powiedzieć jaką.

 

 

Ja tak na marginesie powiem , nie czwicze na siłowni i nic z tych rzeczy , ale cholernie się obzeram po nocy :mur: :mur: :mur: . Pamiętam siebie 2 lata temu nie miałem brzucha takiego dużego ( teraz taki straszny nie jest) ale widać mój tłuszcz i lekko z boku roztępy. musze cosz tym zrobić ale moje zaparcie jest takie że mówie sobei że nie będe jadł na noc i dalej jesm , ale musze naprawde ostro spróbowąć , cosw tym jest co napisałeś. Aczkolwiek podziwiam ludzi o sportowej sylwetce ale bez przesady z tymi pakerami na różnych dopingach, nie mówie o wszystkich. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś dopiszę :D

 

No cóż:

waga 130kg

wzrost 182cm

klatka 140 i jeszcze kilka cm

bicepsa nie mierzyłem

 

Siłkę trenuję amatorsko bez żadnej specjalnej diety, czasem 1 czasem 2 razy w tygodniu po 3 godziny.

 

na sztange biorę 80 kg i zwykle robię 12 serii po 12 powtórzeń, raczej nie idę w rekordy

 

Na wiosła(plecy) biorę całego atlasa (jakieś 120kg) i mi mało, na nogi z przysiadu też całego (chyba powyżej 150 kg) i podskakuję, ale bolą kolana potem ;)

 

klatkę rozpinam na atlasiku przy 80 kg obciążenia.

 

A brzuch i tak mam piwny, ale się nie poddaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak, to do mnie ?

 

Najlepsze jest, że suplementy trzeba sprowadzać do Polski (bo nasz kochany Instytut Żywności i Żywienia dopuszcza śmieszne dawki.)

 

A o tym trzeba mówić bo czuje sie fachowcem w tym temacie, gdybym wiedział o tym 7 lat temu nie miałbym rozstępów i nikt by mnie nie przezywał od koksiarzy, chociaż nigdy tego nie dotknąłem, tak samo jak papierosów.

 

 

 

Np. W polsce Vitaminy C dopuszcza się tylko w dawkach 30-50 mg (buhaha).

 

Ja z USA mam 250mg w jednej tabletce do tego dołączony magnez i wyciąg z Aceroli, na co nasi szacowni uczeni nie mogli zrozumieć (a były badania, przeprowadzone na rozpuszczanie i działanie we krwi, szczęka opada). A dlaczego mamy magnez, ano dlatego, że lepiej się wtedy witamina C przyswaja, ale o tym też nikt nie pisze. Mamy teraz przepaść między sportowacami polskimi którzy borykają się z kontuzjami a USA, lub kulturystami, potem mówią, że stoją i muszą koksy brac a to jest nie tak. Trzeba wiedzieć co brać i kiedy brać. Jeśli ktoś magnez wexmie rano to będzie działało na zwolnienie przemiany materi, a jeśli po poludniu to organizm weźmie to co musi i reszte odłoży.

 

Tutaj daje wyciąg z etykiety amerykańskiej:

Dołączona grafika

 

 

Nie chce wspominać o walce farmaceutyki a produktami naturalnymi. Bo jedno od drugiego się rózni i to bardzo czym np. wchłanianiem i czasem działania. Magnez syntetyczny jest witaminą która sie najlepiej wchłania z syntetyków 15% z x mg się wchłania po 30 minutach. Naturalny magnez 95% z x mg. Eee szkoda gadać łatwo jest policzyć ile trzeba wchłonąć chemi, żeby zadziała tak jak nautral. Ale ludzie nie lubią przepłacać a oszukują sie sami. Nie kupujcie w każdym bądź razie produktów z Apteki które piszą, że są witaminami, bo nic wam nie dadzą poza Placebo. Dam wam wyciąg:

Dołączona grafika

 

 

 

A co do BENITO, za dużo ważysz. Dla ciebie tylko ćwiczenia Aerobowe plus seryjki 3x15 na siłce, steper, rowerek, bieganie. Ogólnie walka z wagą. To aż niebezpieczne. Wiem, że może jesteś Stronghman, ale oni sami mówią, że za dużo warzą. Mój kolega ma wzrost taki jak ja 182, ważył 110 kg, teraz waży ładne 70kg ( rok siłowni i diety plus pomagającu mu dziewczyna i my kumple). Teraz zaczął prawdziwy trening ).

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś dopiszę :D

 

No cóż:

waga 130kg

wzrost 182cm

klatka 140 i jeszcze kilka cm

bicepsa nie mierzyłem

 

Siłkę trenuję amatorsko bez żadnej specjalnej diety, czasem 1 czasem 2 razy w tygodniu po 3 godziny.

 

na sztange biorę 80 kg i zwykle robię 12 serii po 12 powtórzeń, raczej nie idę w rekordy

 

Na wiosła(plecy) biorę całego atlasa (jakieś 120kg) i mi mało, na nogi z przysiadu  też całego (chyba powyżej 150 kg) i podskakuję, ale bolą kolana potem ;)

 

klatkę rozpinam na atlasiku przy 80 kg obciążenia.

 

A brzuch i tak mam piwny, ale się nie poddaje ;)

1601307[/snapback]

chlopie na co cwiczysz ? na spalanie miesni klatki piersiowej ? :mur: Edytowane przez _ares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak se czytam i se mysle ze moze se tez ten trening na brzuch machne .. ;]

tyle ze ja niezbyt standardowo spie i zadko mam czas na jedzenie wiec jem duzo za jednym zamachem ..

 

mam cos kol 184-185

waze 85kg

w klacie mam 110

w bicepsie nie mam pojecia .. zdaje sie ze kolo 37 ledwo ..

 

cwicze sobie amatorsko w domu .. mam hantle i robie pompeczki i brzuszki..

fot jakis sensownym bez koszulki nie mam .. jedno sie znalazlo ale z przed 3-4 miechow bo jeszcze dlugie baty i brode na nich mialem :)

Dołączona grafika

 

niedosc ze zarosniety "front" mam to jakas taka mam budowe ze ciezko dobra rzezbe mi zrobic.. a biegac czy cos zabardzo nie mam gdzie i jak bo mam astme...

moim celem bylo glownie nie wygladac na astmatyka i to chyba osiągnełem

 

zle chyba nie jest .. ale cos by sie zdalo z rzezba zrobic .. bo masy to wiecej nie chce bo juz mi niektore kolezanki mowia ze jestem "telewizor" :)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sztange biorę 80 kg i zwykle robię 12 serii po 12 powtórzeń, raczej nie idę w rekordy

 

1601307[/snapback]

powiedz że to pomyłka (literówka) bo jak nie to spytaj kolegów z siłowni co robisz źle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź i po co takie teksty :mur:  :mur:

1601508[/snapback]

 

to zapoznaj sie z podstawowymi zasadami treningu albo chociaz treningu klatki piersiowej to sie dowiesz po co takie texty, jak narazie widac ze nie masz o tym pojeciaa a sie niepotrzebnie udzielasz... taki trening nie sluzy niczemu innemu jak tylko przemeczeniu i spaleniu miesni klatki piersiowej...

Edytowane przez _ares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co widzę. Przedtem miałem problemy z kondycją. Niedawno obsługiwałem przeprowadzkę, gdzie trzeba było się sporo nalatać z cięzarami po schodach (4piętro stare budownictwo) , gdzie moi qmple wymiękli po 2 godzinach tam ja zap..łem aż miło.

Po prostu wydolnośc i wytrzymałość się zwiększyła i to naprawdę baardzo.

A spalać mam co, sadła mam aż nadto ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosła(plecy) biorę całego atlasa (jakieś 120kg) i mi mało, na nogi z przysiadu  też całego (chyba powyżej 150 kg) i podskakuję, ale bolą kolana potem ;)

Fajnie, jak sie ma silna wole aby cwiczyc, poprawic kondycje i zrzucic troche zbednych kg. Ale czesto mozna tez sie nabawic problemow. Jestem przekonany, ze w przyszlosci (niewiadomo jak odleglej) bedziesz mial spore problemy ze stawami, jesli wciaz zamierzasz sobie podskakiwac z ciezarami. Powinienes sobie zdac, jakie to obciazenia dla stawow- sadze ze jeszcze wieksze niz przy wszelkich treningach skocznowswiowych typu Super Dunks, itd... Lepiej to przemysl. Bo skutki mozesz miec naprawde bolesne jesli chodzi o kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie robię tego cały czas :D hehe. Z ćwiczenia nóg już zrezygnowałem poza rowerem. Lubię sobie pojeździć po lesie.

Raz miałem taki fajny wypadek, że z dużą prędkością z górki wmontowałem się na wyschnięte koleiny po traktorze i przytuliłem drzewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy sa jakies treningi na klatke oparte na samych pompkach???( bo sztangli nie mam :( )

1603480[/snapback]

 

witaj, to może pomóc http://www.kulturystyka.pl/atlas/

 

u dołu strony znajduje się trening domatora i jest nieco o pompkach:

(różne rodzaje na różne partie mięśni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy sa jakies treningi na klatke oparte na samych pompkach???( bo sztangli nie mam :( )

1603480[/snapback]

rece blisko siebie a nie szeroko ... nogi szeroko (cobys sie nie wywalił) i naparzasz ;] .. musisz tylko skupiac sie na tym zeby klata sie podnosic a nie glownie rekami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z  siłki :) i dziś pobiłem swój rekord :) wziąłem 65 kg na barki :twisted: (żeby nie było - dla mnie priorytet to barki i najszersze grzbietu - przymierzam się do trenowania boksu)

a tak btw - chodzicie an siłkę z kolega czy sami??

i czy u Was na siłce też cały czas radiostacja leci ? :D

1557004[/snapback]

tylko nie przesadz -.- bo w boksie liczy sie szbykosc i technika [; a mniej kto jak napakowany jest ;p zbyt duzy przyrost masy miesniowej sprawi ze wolniejszy bedziesz :-) boks fajny sport :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...