Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Chaos ile na klate bierzesz??

ladna bruneteczke z 50-60kg :P

 

a serio to nie wiem .. ze 3 lata temu probowalem to 40 to bylo dla mnie duzo .. :)

ale to juz sie dawno zmienilo..

nie mam dojscia do ławeczki i sztangi

strzelal nie bede ... wiem ze 70kg napewno podniose do góry bo kiedys z ojcem takie slupki betonowe przenosilimy ..i tak sie podnim polozylem i probowalem podniesc to szlo :)

musze sie kiedys wybrac na silke .. zobaczyc :)

ale ja nie cwicze dla ciezaru tylko dla sily i sprawnosci wzgledem swojego ciala ...

 

dla mnie wazne jest zeby siebie podniesc .. siebie podciagnac itp ...nie zaelzy mi zeby brac 120 na klate ale byc niesprawnym i malo zwinnym ;]

btw.. jakeis komentarze do moich fotek .. wszelka krytyka i rada mile widziana :D

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam po 1.5 miesiecznej przerwie spowodowanej pobytem w .........Polsce :)

pozdro dla wszystkich znajomych , niestety spadlo sie troche w Polsce na 104 kilo i 47,5 w bicu z powodu nadmiaru ...pracy :) ,ale wlasnie zaczynam ostre treningi ....tak ostre ze ledwie 150 na plaskiej idzie ..kurcze gdzie ta sila?? :).

Chaos przegladalem posty i widze ze robisz progres, tak trzymaj!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ja tez nie....... ;)

tak na serio to waze 65 kilo i w bicu 32 , no i mam 17 lat , wiecie w poscie powyzej zartowalem ze spadlem na 47,5 z prawie 49 , kazdy moze pozartowac no nie ;) :) :)

 

ps. no bo ja tak marze aby byc duzy ze czasem mi sie wydaje ze juz taki jestem , i tylko rano kiedy sie budze to rzeczywistosc mnie poraza ze znowu jestem taki maly i zwyczajny .........maaaaamo ratuj ...chlip ,chlip no i znowu mi nerwy puscily ... ale obiecuje ze juz bede twardy a nie mieeetki:) i do konca tego miesiaca zrobie z 32 na 33 !!! ..tak tak wiem ze mi bedziecie zazdroscic takiego wyniku ale jak sie tak na powaznie cwiczy jak ja to nie ma innego wyjscia niz rosnac..

 

a oto moj program treningowy:

 

--sobota....a zapomnialem w soboty nie chodze bo mam czytanie katechety...

--niedziela...niedziela ..eee.. co ja robie w niedziele...zapomnialem

--poniedzialek...no w poniedzialki to daje czadu!!!

biceps robie tak

1 seria 99 powtorzen 1.5 kilo ciezarek -dlaczego 99 ?? zeby sie nie przetrenowac!!

--ftorek ..we ftorki robie te no....barki!!!!!!

oto jak je robie... 25 seri po 3 powtorzenia é kilowym hantlem

-- sroda przerwa bo sie moge inaczej znowu przetrenowac

-- cwartek ..w cwartki robie te no...no te...nogi!!! ,

oto ja je robie :

zakladam tornister na plecy albo plecak jak kogos stac!! i staje na palcach!!,kolega ze szkoly powiedzial ze tak swietnie pracuje te no uda!! a ja przeciez chce miec duze uda!!

-- no i piontek..we piontki cwicze z kolega w domu wyciskanie na klate!!!

oto jak je robie :

kolega staje mi na plecach a ja lezac na podlodze usiluje sie podnies , mysle ze ktoregos dnia mi sie uda a wtedy znaczylo bedzie ze wyciskam juz 50 kilo bo kolega to watly jest ,ale pozniej zmienie na wiekszego kolege jak czeba bedzie

 

tak ogolnie to wiem ze jestem jeszcze malo zaawansowany ale inni co dopiero zaczynaja moga podpatrzec odemnie kilka cwiczen ,no bo przeciez nalezy sobie pomagac ,jesli ktos chce to moze brac moje cwiczenia a ja nic za to nie wezme ,no moze troche kasy tak zebym mial na uzywki...znaczy sie odzywki mialo byc..niech bedzie na poczatek 50 zl..albo nie!!! moze byc jakas konsola w rozliczeniu np..xbox360 ,jak beda chetni to wieta gdzie mnie szukac

pozdro i heja , jow men! .. nie wiem jak to sie pisze ta cala reszta bo ja malo slangu naszego szkolnego uzywam, i dlatego nazywaja mnie kujon choc nie wiem dlaczego??!!

no dobra sorrry za dlugiego ,mojego, wlasnego, recznie napisanego, i z serca plynacego posta

wasz najlepszy kumpel na ktorego mozeta liczyc zawsze ...to znaczy siebie mam na mysli jak by ktos nie skumal !!

no to koncze..

no na razie

czesc

hejka

 

kurcze nie moge przestac pisac przez ta cholerna chorobe ....jedyne wyscie to dam mojemu psu do przegryzniena kabel od zasilania kompa.....no dalej piesku gryz kabelek..dobry piesek dobry... o ku....wa piesku zyjesz?????....

...Cdn

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...PS jak bierzecie hmb...to lepiej wystrzegajcie sie alkoholu...wzialem 3 lyczki browca i bylo ze mna kiepsko...w bani sie krecilo strasznie jak posiedzialem moment...Wiec PRZESTRZEGAM..

Hah! I to jest kolejny argument żeby ćwiczyć naturalnie i bez wspomagaczy :P A ja się zastanawiałem jak to jest że takie bydlaki na imprezach padają po 2 kolejkach :D

Z tym HMB to bzdura ja biore non stop a w sobote wypiłem kilka żubrów (ok 6-7) i byłem "trzeżwy".To wszystko zależy od człowieka . Tak samo bzdura ze sterydami że niby po nich nie wolno pić . Piłem z gościem co mocno bierze i myślałem że padnie . Piliśmy wódke , ja już musiałem sie trzymać żeby prosto siedzec a on chciał dalej pić .

 

"trzeżwy" to znaczy wszystko pamiętam i się nie przewracałem :)

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a moze troche wiecej luzu te " :D ;) "to chyba po cos dalem :|

update

@gladiac wlasnie przeczytalem twoja wypodziec... zimno jest ale bez przesady :> chodzilo mi o to zebys ludzi nie zalamywal ze spadles z 49 na 47,5 :>

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ej a moze troche wiecej luzu te " :D ;) "to chyba po cos dalem :|

update

@gladiac wlasnie przeczytalem twoja wypodziec... zimno jest ale bez przesady :> chodzilo mi o to zebys ludzi nie zalamywal ze spadles z 49 na 47,5 :>

no wiesz ciesze sie ze im tez jest przykro ze spadlem :lol2: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek sie szybciej upija od zmeczenia ogolnego organizmu podczas cyklu

 

po drugie po kreatynie jest zajebisty kac:/ brzuch exploduje ciagle

 

gladiac: sese ty leniu!!! ja mam to samo nie moge wpasc w systematycznosc:/ mroz, dziewczyna, sesja, ciagle cos na glowie...

ale od lutego zaczynam nowy cykl wiec nie mam wyboru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piździwa jak nie wiem nie ma jak ćwiczyć w mojej domowej siłce temp -20;/ budynek nieogrzewany :sad: trzeba robić pompki dzisiaj aż do usranego wyczerpania :lol: :lol:.Odnosnie mrozu :mur: :mur: :mur: nie ma nawet jak sobie głowe ogolić normalnie :mad: :mad: :mad: :mad: zima mi nie służy,opalenizna cała zeszła wrrrrrrrrrr

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Piratez jakos nie moge sie doszukac gdzie zapodales jak ci poszlo po ostatnim cyklu ,a miales pisac!! ,jakie postepy itd, zapodaj bo jestem ciekawy tych dopalaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

biceps 40.5@43cm

klata 116@120

barki 140

 

sila tez ladnie wzrosla

mimo ze nie chodze systematycznie teraz na silownie to wymiary mi zostaly, sila spadla troszeczke:) ale to raczej zwiazane z brakiem systematycznosci...

 

 

ogolnie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

lepiej tu, zawsze ktoś inny też może popatrzeć, a nie tylko do siebie Panie Lock (żart oczywiście )

edit

Chaos nie bede ci na pw miejsca zawalał , co to jest za kawałek, tzn jaki zaspół, którego sciezka dzwiekowa jest w tym filmie z q3 na twojej stronce, z tego ponad 50megowego filmu

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam teraz mocno widoczne spadki siły (2 tydzień chodze na siłownie po miesięcznej przerwie) i dalej nic a nawet jeszcze gorzej :/

I w sumie nie wiem od czego ? przetrenowanie (troche się w domu wymeczam a6w, rozciąganie, barki i pompki) ale nie sądze żeby do takiego stopnia, może to z zimna (fakt na dworze ~-15 oC na siłce ~-5 może być). Nie wiem poprostu :/ pozostaje mi tylko czekac do wiosny żeby straty nadrobić :D Oczywiscie ćwicze 'na sucho'

 

Pozdrawiam wszystkich tweakowych "pakerów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piździwa jak nie wiem nie ma jak ćwiczyć w mojej domowej siłce temp -20;/ budynek nieogrzewany :sad: trzeba robić pompki dzisiaj aż do usranego wyczerpania :lol: :lol:.Odnosnie mrozu :mur: :mur: :mur: nie ma nawet jak sobie głowe ogolić normalnie :mad: :mad: :mad: :mad: zima mi nie służy,opalenizna cała zeszła wrrrrrrrrrr

Trzy bluzy czapka i ćwiczysz , mówie poważnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam pytanko czy wymiary mogą sie zmniejszyc z przetrenowania/przemeczenia??Czy wogle jest cos takiego jak przetrenowanie??Bo jak biore teraz te odzywki to nie czuje zadnych zakwasow itp...Czy to normalne??

Chcialbym sie tez zapytac,poniewaz od miesiaca nie mam zadnych przyrostow.Co mam sobie kupic??Mam protein 63 VitalMax i HMB w kapsulkach tej samej firmy.Sklad tego protein to (z przodu na naklejce) Extra gelatine :D,L-Glutamina,Tauryna,Witaminy i BCAA z tylu doczytalem ze jest troche kreatyny ok 100mg na 100g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos nie bede ci na pw miejsca zawalał , co to jest za kawałek, tzn jaki zaspół, którego sciezka dzwiekowa jest w tym filmie z q3 na twojej stronce, z tego ponad 50megowego filmu

tak jak spiewaja ..

Die Motherfucker Die ... spiewa DOPE

a drugi to Entombed ... ale nie pamietam który ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Nicko13

 

Najlepiej kup sobie sporo ksiazek o kulturystyce i duzooooo czytaj na forum poswieconemu tylko tej tematyce, oraz wez do glowy ze cialo ludzkie jest ograniczone w rozne sposoby i nie da sie !!!!! caly czas rosnac!!!! , bo inaczej kazdy kto chodzi na silownie wazylby po 400 kilo i mialby z 150 w bicu itp.

 

Myslisz ze suplementy zalatwia wszystko??, to sie mylisz bo norma jest ze organizm pozwala na przyrost a pozniej nastepuje moment stagnacji -przestoju, jest to normalne zachowanie sie miesni , po jakims czasie zaleznie od mozliwosci wydajnosciowych organizmu -czyli naszej genetyki , powinien znowu pojawic sie progres lecz w przypadku osob bardziej zaawansowanych znacznie mniejszy ,zas u osob ktorych staz jest w miare krotki bedzie to wiekszy efekt.Spowodowane to jest glownie tym ze u osob poczatkujacych przyrosty z poczatku sa szybsze i bardziej widoczne poniewaz dla organizmu-miesni jest to spory i nowy wysilek ktory bardziej pobudza rozwoj miesni, u osob z dugim stazem sytuacja jest bardziej skomplikowana gdyz miesnie nie reaguja juz tak na cwiczenia i przyrosty osiaga sie w owiele dluzszym czasie czesto zmieniajac charmonogram cwiczen aby stale pobudzac miesnie.

Odzielna sprawa jest przetrenowanie ktore wystepuje u ok 80% cwiczancych , obiawia sie to szybkim zmeczeniem , niechecia do cwiczen -czyli aspekt psychologiczny, spadkiem sily oraz masy miesniowej gdyz w wyniku przetrenowania organizm-miesnie nie maja wystarczajacego czasu na zregenerowanie sie .

Reaasumujac wszyscy powinni za pomaca prob i bledow dobierac tak cwiczenia oraz ich intensywnosc aby nie wpasc w rutyne i przetrenowanie.

 

I ostatnia sprawa skierowana do poczatkujacych , nie napalajcie sie tak ze np.po 3 miechach na silce i jakims tam przyroscie ,bedziecie rosli i rosli , a jak bedzie zastoj to dolozycie nastepny suplement i musi rosnac, bo wcale tak nie bedzie !!,kulturystyka to sport dlugofalowy i kto tego nie rozumie niech sobie zmieni zainteresowania na szybsza dyscypline jak np ping-pong :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Najlepszy jablczan ...to te w supersamach ,niepamientam juz cen ale wiem ze ludzie co na tym jechali mieli niezlego powera a zima to nawet duzych minusowych temperatur nie zauwazali ;) ;) ;)

 

byl taki jeden co przesadzil z jablczanem ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

pamientajcie ze kazdy porzadny kulturysta powinien byc ladnie opalony lub chociaz uzywac samoopalacza , jesli zas przesadzicie to mozecie wygladac jak ponizej ;) ;) ;)

Dołączona grafika

 

 

kulturysta na rzezbie, w srednim wieku ??????

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...