Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

emilooos po co kupiles dextroze? to jest t osamo co glukoza spozywcza albo carbo oczywsci z tego carbo to najlepsze wyjscie!!

 

Dni Treningowe

kreta: 5gram 30minut przet treningiem i 5gram po treningu lub 5gram rano przed sniadaniem i 5gram po trenigu

 

Nietreningowe

5 gram rano przed sniadaniem

 

Dekstroza 30-40gram do kazdej porcji krety

 

Gainer bierzesz w zaleznosci od brakow w diecie , najlepiej przed trenngiem z 2h , po treningu bierzesz w celu uzupelniania strat energetycznych

 

do tego mzoesz jessze dokupic zma apteczne , omega - 3 i tak jak ci psialem wczesniej carbo ;-)

 

w sumie teraz lece na cyklu jabłczan kreatyny+mono+tauryna+carbo+zma+omega 3+BCAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no slyszalem o tej glukozie spoz. ;], nie wiem czemu kupilem, moze dlatego, ze mialem akurat $ ;]

dzieki za rozpiske. tylko jeszcze jedna watpliwosc. przyjrzales sie temu linkowi ? trzymając się nalepki, musiałbym to rozlozyc nieco inaczej.

 

edit; najlepiej tak, by laczyc kretke z gainerem, chyba lepsze efekty (myle sie ? ;p)

edit2; co do zma, ja mam jeszce 16 lat ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dales za tego gainerka??

 

patrzylem link mozesz i tak zrobic , mysle ze sam producet zaklada ze 1 dawka uzupelni straty po treningu a 2 dawka bedzie dodatkiem do posilku potreningowego

 

 

sam gainer w samym sobie jest do uzupelniania brakow w diete weglowodany i białka i nie ma zelaznej zasady trzymania sie tego co jest napsiane na etykiecie

 

sam skonczylem wlasnie mass xxl :D truskawka a feeeeeeeeee jakie to niedobre bylo naszczescie trylko 2 kg to go bralem wtedy kiedy nie mogelm dolkadnie utrzymac diety lub przed treningiem tak z 2 godziny do zapotrzebowania w energie w czasie treningu i po w celu regeneracji

 

przed treningiem zawsze pije 50gram carbo zeby to dalo wiekszego kopa :D

 

teraz sie zastanawiam nad kolejnym gainerkiem moze vitalmax 1 2kg+1kg Ostrovi

 

fajna aukcja http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82911415 chyba sie skusze :D

 

edit: zma apteczne jest na regeneracjie :) smialo mozesz łykać , kretki z ganerem nie trzeba laczyc, dekstroze masz do kretki bo to transporter, a gainer masz od tego zeby dac bialka i wegli organizmowi zregenerowac go i dostarczyc mu skladnikow do budowy miesni (chyba sie dobrze wyrazilem jak cos to nich ktos mnie porawie ale sadze ze jest oki)

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kreatyna jest cegla a gainer(bialko) zaprawa

 

jak brac??

 

kreatyne 30 minut przed treningiem i bezposredniu po treningu

 

gainera bierzesz 30-40 minut po wziecu kreatyny

 

ogolnie chodzi o to by kreatyne brac na pusty zoladek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dales za tego gainerka??

80zł :)

kreatyna jest cegla a gainer(bialko) zaprawa

Twoje metafory rządzą :lol:

kkej, czyli chyba juz mam jasno poukladane, nic tylko kąsić :mrgreen:

gainera bierzesz 30-40 minut po wziecu kreatyny

 

ogolnie chodzi o to by kreatyne brac na pusty zoladek

czyli tą porcje 10-20 minut po treningu musze sobie odpuscic jednak ?

kufa, ale z tym zabawy ^^

edit; jeszce jedno, jezeli obiad jem ~godzine przed silownią, czasami mniej, to kiedy ta porcja krety? pustego zołądka raczej nie bede mial przez ten czas...najlepsze wyjscie chyba tą pierwszą porcje rano, tylko nie wiem czy bede miec takie mozliwosci...;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merryhuana -> witamy fitneskę! Ćwiczysz siłowo?

Sorki ze mnie nie bylo, ale studniowka i przygotowania =) Jestem instruktorem fitness ^_^ Teraz mam przerwe w pracy, wiec wygladam troche gorzej (tj flakowato) niz np pol rok temu, ale staram sie nadrabiac =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze mnie nie bylo, ale studniowka i przygotowania =) Jestem instruktorem fitness ^_^ Teraz mam przerwe w pracy, wiec wygladam troche gorzej (tj flakowato) niz np pol rok temu, ale staram sie nadrabiac =)

pokaz sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

qbass ,wiesz ja mowiac o masie mialem na mysli "mase" a nie fajna sylwetkie jak pisales ,to nie jest to samo :) ,zreszta jak zapodasz zdjecia to sie zobaczy co ci dalo lub nie to bieganie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos: a mas zmozliwosc zalatwienia wiecej? :) po za tym tak jak ci rozpisalem bedzie dobrze

 

gladiac: masa miesniowa jest :) przec prawie rok chodzilem na silke ,

 

po 2 cyklach mono przeszedlem na jablko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kreatyne musisz brac

i musisz ja brac sztywno wytyczonym torem

 

w dni treningowe 30 minut przed treningiem i bezposredino po treningu

w nietrenigowe z rana po brzebudzeniu i przed obiadem lub kolacja

 

gainera w treningowe

 

bierzesz 30-40 minut po wzieciu kreatyny potreningowej

 

a druga porcje tak na sniadanie albo na obiad

 

wazne by nie laczyc gainera z kreatyna, musi byc miedzy nimi przerwa 30-40 minutowa

 

BTW ech babe rzucilem i mam zszargane nerwy. Zostaje mi jedynie moja milosc sztanga:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

tylko Piratez zeby ta "milosc" ,to znaczy sztanga byla z wzajemnoscia ;) ;)

 

 

Qbass tylko ze rok to wcale nie musi byc duzo jak na "mase" ewentualnie "ladna sylwetkie" jak to nazywasz :), musialbyc podac ,wage i wymiary sprzed roku i obecne

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być i ze studniówki :-). Jesteś naszym oczkiem w głowie- jedyna ładna w typowo samczym temacie.

Mogą być ze studniówki :) ale w sumie lepiej podczas ćwiczeń ;)

 

BTW:No panowie najlepszy okres do robienia masy i siły w połowie , jak tam u was postępy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej w bikini;]

 

u mnie po poczatkowej fazie to super hiper wypas

teraz sie rozleniwilem i lekko sila spadla

ale zaczynam nowy cykl wiec bedzie dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

gladiac: towje posty nie wnosza nic w temat ! po roku mozna zbuuudowac bardzo duzo a po 2 cyklach z dopalaczami + dieta jeszce wiecej , po za tym widac ze nie cwiczysz na silowni

 

 

 

kurcze qubass wyczules mnie ,faktycznie nie cwicze na silowni!!, to jak mam to nazwac?? miejscem gdzie leza ciezary??? tak sie sklada ze moja silownia ma chyba z 1000 m2 i polaczona jest z aquaparkiem , to ja juz nie wiem gdzie cwicze ,pewnie w stodole .Jak mam wniesc cos do rozmowy z toba jak nie ma na czym sie oprzec np.zdjecia itp albo chociaz jakies info na temat wagi ,osiagow, bo wiesz chwalic sie kazdy moze ale wyglad zawsze prawde powie

 

PS.Piratez coz mam rzec o niektorych ;)

aha po przerwie zaczynam wracac do formy ,sila spowrotem na 160 na plaskiej ,za 2-3 tygodnie sprobuje 172 aby wyrownac rekord ,wyzej nie ide bo szkoda stawow, co bedziesz bral na rzezbe?

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Oczywiscie masz racje ale czy jestes zawodowym sportowcem ktory ma takze mozliwosci polaczenia silowni z bieganiem oraz sporej kasy aby utrzymac jako taka mase, juz nie wspomne ze ci 400 metrowcy na pewno nie zrobili wyglady w rok ,wiec nie podawaj takich przyklada bo cytujac twoje slowa nie wnosisz nic na temat.To co z tymi wynikami i info jak bylo przed rozpoczeciem silowni i jakie postepy po roku ???? ,moze tez jakies foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego uwzasz ze nie mma mozliwosci polaczenia silown z bieganiem?

 

2 razy w tygodniu chodze na silownie + raz czwartkowa hala mysle ze jest to dobre polaczenie

 

jak zaczynalem przygode z silownia o ile pamietam wazylem 71kg na klate bralem max 50kg , barki 30kg to tyle co pamietam wszystko przy wzroscie 193cm

 

obecnie max klata 80kg x1, barki 65kg x1 obecna waga 79kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

dlatego tak mysle ze nawet cwiczenia aerobowe nie sa wskazane,no ale zalezy od potrzeb ,jesli ktos nie nastawia tylko na jakies duze wymogi jesli chodzi o wyglad to przeciez nic nie szkodzi na przeszkodzie aby biegac i cwiczyc ,tak wiec juz na dobranoc zycze ci duzo dobrych wynikow na biezni i wymarzonego wygladu.amen

 

ps.u poczatkujacych przybor masy zawsze szybko przychodzi jednak pozniej nalezy sie niezle napocic zeby wymiary ruszyly-ale optymista nalezy byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu gladiac mylisz sie

wspolczesny sport nie obejdzie sie bez silowni

czy to plywanie czy bieganie czy nawet skoki narciarskie

 

podstawa szybkosci, wyskoku itd jest miesien ktory najlepiej wycwiczyc na silowni

 

oczywiscie wykonuja oni scisle okreslone cwiczenia, nie sa to typowe cwiczenia na mase czy rzezbe

 

co do zrobienia porzadnej sylwetki to rok ci nie starczy, mysle ze od drugiego roku juz mozna cos osiagnac. Zreszta wszystko zalezy od genetyki, mam na silowni 18 latka ktory robi w serii 125kg(klata) a chodzi na silownie od roku....chociaz sila nie idzie u niego z masa.

 

co do rzezby: mam juz kupiony thermal pro, do tego dokupuje tight i oczywiscie cwiczenia aerobowe

 

ale to dopiero zaczne w kwietniu/maju gdy cieplej sie zrobi:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...