Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

Piratez nie zrozumiales sugesti :), bo gdzie napisalem ze te dwie rzeczy sie wykluczaja jak silownia i inne sporty????, wykluczaja sie dopiero kiedy oczekujemy wynikow na silowni a trenujemy dyscypline ktora ogranicza przybor masy ,co innego kiedy chcemy poprawic osiagi sportowe dokladajac silownie te dwie rzeczy sa oczywiste wiec nie wiem skad u ciebie taki odbior???, jednakze uwazam ze czeste bieganie nawet amatorskie a juz spewnoscia wyczynowe zawsze bedzie niekorzystne dla wynikow na silowni co wlasnie chcialem przekazac naszemu tutaj biegaczowi

 

pare ciekawostek: ronnie coleman potrafi wziac na martwy ciag ....365 kilo!! a na rozpietki swobodnie w chantlach po 100 kilo jedna czyli takie male 200 kilo!!! :):)

 

 

ps.podobal mi sie twoj przyklad o skokach narciarskich :) ,wyobrazacie sobie skoczka wazacego 110 kilo !!!! ciekawe jakie mialby dlugie narty???? no i chyba musialby miec takze skrzydla batmana zeby chociaz z progu sie wybic albo lotnie na plecach :) :), bo malysz to chyba z 50 kilo wazy

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac wiesz kazdy co jak lubi :) bo jesli chodzi o silownie to niekazdemu jest potrzebne 120kg na klate i 100kg czystego miesa :)

 

z drugiej strony popatrz na 200m /100m i tak jak wspomnialem 400 maja znakomite sylwetki i super wyrobione miesnie wiec mozna i bieg i silownie pogodzic ze soba :) prostym przykladem jest u nas 400m ktory na klate bierze 95kg i wyglada jakby jedynie cwiczyl na silowni wiec i tak sie da :)

 

teraz np. jestem wtrakcie cyklu i chce przytyc , od polowy stycznia zmienil mi sie trening gdzie chodze 3 razy na silownie wiec to tak jakbym wykonywal normlany trening na silowni (chyba jednak bede biegal 400/800:))

 

3kg ostrovi in da akademik :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Jedyni biegacze ze100 i 200 czy nawet 400 metrow godni uwagi to czarnoskorzy a reszta to raczej fasolki szparagowe:) ,maja ta przewage ze 80% ich wygladu robi genetyka!!! i to nietylko u biegaczy bo u wszystkich czarnych wogole Nastepny przyklad ktory dales to ze gosc wzial 95 kilo naprawde nie robi wrazenia i potwierdza fakt ze te dwa sporty trudno pogodzic a szczegolnie dlugodystansowe Piszac o prawdziwej masie mialem na mysli co najmniej 100 kilo wagi gdzie 100 kilo na klatkie zaczyna sie na rozgrzewkie ,ciebie na razie jako rocznego amatora silowni facynuja tacy koledzy jak przyklady ktore podales, jednak ja obcujac i majac kilka razy okazje widziec na zywo prawdziwych "herosow "tego sportu jakim jest silownia smiem twierdzic ze co najwyzej w twoim przpadku jesli nie poswiecisz cos kosztem czegos to prawdziwego wyniku nie zrobisz a taki zwykly sportowy wyglad to chyba nic specjalnego i kazdy czy biega czy nie moze go zdobyc po jakims tam okresie ale entuzjazmu nie wzbudzisz no chyba ze w chinach :) :)

 

 

Rob187 przy twoim wzroscie to "masa"powina sie zaczynac tak min.95-100 kilo a pozniej ja powiekszac :), kontroluj brzuch i bedzie dobrze a nawet jak bedzie go troche widac to przed wakacjami letnimi dasz 1 miech lub 1,5 czadu z brzuchem i bedzie dobrze :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarni nie maja genetyki oni poprostu sa czarni przez to lepiej widac u nich zarysowanie miesni

 

jakby tak bylo to w kulturystyce by byli sami czarni, a coleman dostaje tytuly mr olimpia po znajomosci;] bo inaczej tego nie moge wytlumaczyc

 

jest jeden rusek, nie pamietam jego imienia ale swoja muskulatura deklasuje colemana.

 

gladiac: nie czytalem calej waszej dyskusji tylko jakas tam czesc dlatego wyszlo nieporozumienie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac ... imo torche sie zagalopowales ...

nie kazdy chce dazyc do ciaglego wzrostu masy

 

jeden chce wygadac tak

Dołączona grafika

 

 

a drugi miejwiecej tak

Dołączona grafika

 

 

ja osobiscie obstaje przy tej drugiej opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Piratez od 10 lat kazdego dnia widze czarnych na ulicy ,w kamienicy ,w sklepach ,na silowni przedewszystkim !! i powiem ci ze to jest sprawa genetyki a nie koloru ich skury :) , sa poprostu lepiej przystosowani i natura dala im lepsze mozliwosci,dlatego w wielu sportach poprostu sa najlepsi!!.

Jezeli zaczniesz cwiczyc z czarnym w tym samym czasie to po roku on bedzie wygladal spooooro lepiej,i zaleta jest to ze nie maja takiej tedencji do zatluszczania i miesnie poprostu lepiej wygladaja, sa bardziej wyizolowane, jak bys mial z nimi tyle stycznosci co ja powiedzialbys to samo,mozemy im tylko zazdroscic, choc nie zawsze umieja zrobic duza mase to jednak jesli ktorys wazy 90 kilo to wyglada jak bialy ktory wazy o 10 kilo wiecej tylko czarny jeszcze lepiej wyglada.

Koszykarze ,sprinterzy,boxerzy, wszyscy przewaznie maja piekne sylwetki choc silownia to tylko dodatek do ich sportu bo wlasnie dzieki predyspozycja poprostu maja wieksze mozliwosci i cytujac pewien tekst z filmu powiem "biali nie umieja latac " :)

 

 

Chaos wiesz ile facet z 2 zdjecia ma masy przed konkursem?? co najmiej 20 kilo wiecej :)

ja nie twierdze ze masa to wszystko ale przeciez aby dobrze wygladac nalezy zrobic jakas tam mase i pozniej wedle uznania pracowac nad rzezba , i wcale nie jestem zwolenikiem wielkosci ale wczesniej w postach pisalem ze "jesli komus zalezy na wynikach" i tak nalezalo to traktowac a nie brac doslownie pod kazda mozliwosc , analiza tekstu to polowa sukcesu ;) ;)

 

I jeszcze jedna rzecz ,jesli ktos chodzi dluzej na silownie i w tym czasie wylal wiele potu i poswiecil duzo czasu oraz poprawil znaczaco swoje wyniki to pozniej naturalne jest ze niechce poprzestawac ,jesli wazyl 90 kilo i wyciskal np.100 a pozniej 110,120 itd to trudno sie powstrzymac aby nie przelamywac kolejnych barier , no bo przeciez nie oszukujmy sie wiekszasc osob tutaj a szczegulnie z ostatnich kilku stron to osoby dopiero zaczynajace przygode z silownia ,a ty Chaos tak samo :) wiec na razie ciezko wam zrozumiec ten "ped do bycia jeszcze lepszym" to dopiero przyjdzie jak poswiecisz ucziwie swoj czas na silowni a nie od czasu do czasu

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. aleez ja cie znakomicie rozumiem wielgasie :)

tylko że siłownia to dla wielu po prostu spoosb na poprawienie sylwetki ...

wiadomo ze jakas mase trzeba nabic ... ale dla wielu ważniejsza jest rzezba ...

lepiej wyglada sredniej wielkosci dobrze wyrzezbiony .. niz wielki zatluszczony :)

 

jak dla mnie ty np jestes juz za duzy .. aczkowliek wnioskuje po zdjeciach które widzialem w topicu .. nie ma w nich za bardzo odniesienia do innych osob wkolo itp ... w kazdym razie ja cwicze glownie dla sylwetki .. daje mi to lepsze samopoczucie itp ... zawsze tez troche pewnosci siebie dodaje :)

 

p.s: stracilem w pasi juz z 4cm .. a nadal mam te sama wage :D .. nadrabiam chudniecie przyrostem masy ;]

wciaz zastanawiam sie nad kupnem Thermal Pro

 

update:

co do przelamywania kolejnych barier ... to duzo zalezy .. wedlug mnie kiedys trzeba powiedziec sobie stop ...

zresztam a na to wplyw wiele czynników .. od tak prostych jak wlasna kobieta (któa marudzi "ja nie chce zebys byl taki wielki") po czynniki zdrowotne, czas i pieniadze ... a nawet tak glupie rzeczy jak problem z kupnem kurtki czy koszuli bo sie czlowiek nie miesci

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

przelamywanie barier to nie tylko podnoszenie wiekszych ciezarow ,chodzi tez o aspekt psychologiczny , o same checi i wzbudzanie ich na nowo bo po dluszym czasie przychodzi stagnacja a nawet zniechecenie ,przetrzymanie tego wszystkiego to wlasnie takze jest przelamywanie barier

To rowniez dopracowywanie miesni i sylwetki pod kazdym innym wzgledem ,masa to tylko niezbedny czynik aby stac sie wiekszym a pozniej nalezy wypracowac definicje poprawic niedoskonalosci ,nawet jak sie nie uda tak jak tego oczekiwales to liczy sie wlozony wysilek i praca, silownia to rodzaj filozofii pisalem juz o tym kiedys, tak samo jak inne sporty jesli im sie poswiecisz , wtedy natykasz sie na rozne przeciwnosci i kiedy z nimi walczysz to przelamujesz bariery

Sam nie mam zamiaru kiedys wazyc wiecej niz 110-115 kg ,teraz waze ok 108 zaleznie od formy ,nawet jesli nie uda mi sie spelnic oczekiwan to nic nie szkodzi ,bo liczy sie walka z samym soba ,z slabosciami

Dla ciebie Chaos to wydaje sie duzo ale przeciez jak zaczynalem silownie to mialem podobne poglady jak ty ze : aby tylko jakos wygladac i nie byc chudy, ale pozniej czlowiek gdy widzi ze robi postepy to chce i oczekuje coraz wiecej, jesli wezniesz sie powazniej za silkie to kiedys sam to odczujesz :) wtedy zrozumiesz moj punkt widzenie , bo przeciez jesli jakis sportowiec zdobywa trofeum to powiesz mu zeby przestal??? bo po co wiecej?? wtedy sie chce znowu siebie sprawdzic,

 

ps. moja zona tez tak uwazala ja twoja kobieta ,ale teraz mysli juz inaczej pozatym jesli ktos ma swoje zaiinteresowania to druga polowa powinna cie wspierac :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare ciekawostek: ronnie coleman potrafi wziac na martwy ciag ....365 kilo!! a na rozpietki swobodnie w chantlach po 100 kilo jedna czyli takie male 200 kilo!!! :):)

Ktoś :rolleyes: tu oglądał "The Unbelievable" albo "The Cost of Redemption" ;-).

 

- Jeeee bejbi!

- Jeeee badi!

- Lajt łejw bejbi!

- Lajt łejw badi!

- Gud ooollld cziken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

czy wyciskanie nogami na hack maszynie, można uznac za wmiare wiarygodne? (chodzi o nogi)

edit

może źle sie wyraziłem, chodzi mi o siłe

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roni rlz fajna była akcja jak wparował do ieszkania jakiejś dziewczynki i ja aresztował :D !!:P Gladiac ma racje czarni maja lepsze geny od nas;/.

apropos ja nie mam kobiety więc moge rosnąć i rosnąć;]

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz racje gladiac ...

ale ja robie jeszcze pzoatmy duzo innych rzeczy ..

duzo cwicze na gitarze no i lubie pogrzebac w kompie dosc mocno :) wiec wszystkiego na raz nie mozna robic :)

 

ale jak juz mowilem naprawne nie chce byc wielki i bic rekordów

ja chce byc taki wysportowany zwinny ziomek... tak jak ci wszyscy co cwicza Multilevel Moves .. albo bardziej ci moze bliskie bo to francuzkie "Le Parkour" czy jak to ci pisze :)

 

zaje.biste wrazenie robi na mnie jak koles sie lapie pionowej rury rękoma i prostuj ciala rownolegle do ziemi ;]

no i zawsze mi sie podobała Capoeira..

 

a wyglad .. szykam w necie takiej foty co by przedstawiala jakbym chcial wygladac ....

tamten kulturysta to moze rzeczywiscie niezbyt dobry przyklad ..

moze cos na ten wzor:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Mechl!n z Ronniego i jego zagrzewki do cwiczen to mialem zawsze niezla polewkie, niestety widzialem tylko fragmenty jak masz adres z calymi filmami to chetnie "zaopatrze sie w nie" :)

 

Dawidsfuturx moim zdaniem maszyny zawsze troche innaczej pokazuja sile ,a najlepsza forma testu jest prawdziwy przysiad i tak samo laweczka i gryf na klatkie

 

Chaos co do Capoeiry to czesto latem w parku Citroena mam okazje zobaczyc brazylijczykow ktorzy naleza do najwiekszego rzeszenia tego stylu w Brazyli i wierz mi ze to co oni wyprawiaja to moze chyba podwazyc prawo grawitacjii ;) ;)

Co do zblizonych wymagan "cielesnych" :) to mam nadzieje ze szybko do tego dojdziesz a pozniej ciekawe czy bedziesz chcial wiecej ale o tym pogadamy jak juz bedziesz taki jak zaplanowales :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś :rolleyes: tu oglądał "The Unbelievable" albo "The Cost of Redemption" ;-).

 

- Jeeee bejbi!

- Jeeee badi!

- Lajt łejw bejbi!

- Lajt łejw badi!

- Gud ooollld cziken.

Byś mnie usłyszał :) to jest dobry sposób . Ja przy dużych wagach szarpie sztange troche se pokrzycze a najlepiej mi idzie kiedy ktoś mi sie z boku wydziera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

kazdy ma swoje sposoby zachety i tak powinno sie robic, ja naprzyklad traktuje sztange jak wroga z ktorym musze wygrac ,no ale to co robi Ronnie to juz poprostu polewka z tekstow:)

 

wymyslilem taki komentarz do Ronniego: zyly Ronniego na bicepsach sa wieksze niz niejednego bicepsy :)

 

edit: Mechl!n adresy juz zdobylem, a filmy w pelnych wersjach wlasnie ....ten tego ....zagoszcza..na hdd

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byś mnie usłyszał :) to jest dobry sposób . Ja przy dużych wagach szarpie sztange troche se pokrzycze a najlepiej mi idzie kiedy ktoś mi sie z boku wydziera .

nie oglądałem ale sądze że chodzi o wydawanie odgłosów przy wysiłku:P

chyba to normalne, nawet pomaga imo ;)

około wakacji na siłowni było bardzo głośno, co chwile "caa...!" "yyhhh..." "eh...."

skończyło sie bo awanture zrobiła babcia która mieszkała piętro wyżej ;]

wyobrażacie sobie abcie która takich męskich odgłosów sie nasłucha całymi dniami? :P

ogólnie, odgłosy przy wyciskaniu są cooool :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coleman to male piwo przy tym jakie dzwieki wydaje marcus shulz(boze nie wiem jak to sie pisze ale chodzi o tego niemca)

 

tam to jest jungla na silowni dopiero

 

gladiac: bylem w stanach w 2005 i jakos przerosnietych czarnych nie widzialem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "powiedzonka" które przytoczyłem Ronie wydaje z siebie PO wykonanym ćwiczeniu. "W trakcie" prawie go nie słychać- no może raz-po-raz sapnie sobie.

A co powiecie na jego sposób "odkładania" hantli ;-).

 

gladiac -> znaczy PW dotarła (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

synthol to olej domiesniowy, jednorazowe wstrzykniecie powieksza miesien nawet o 5cm... zazwyczaj kluje sie nim rece dlatego oni wygladaja jak debile i jeszcze sie z tego ciesza... najgorzej jest jak skora peknie :) wtedy taki frajer ma za swoje bo leje sie z niego jak w pierwszym tloczeniu oliwek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Mechl!n obejrzalem obydwa i choc zawsze bylem pod wrazeniem najwiekszego czlowieka ziemi Roniego to dalej sie nie moge nadziwic jego wielkosci,filmy z pokazow to jest nic !!,dopiero to jak wyglada na silowni to jest potega, a jego okrzyki to slychac przed cwiczeniami i po w trakcie to tylko normalnie czasem sapnie :)

 

Piratez ja juz nie wiem jak ci czasem cos tlumaczyc ,mysle ze przemeczony jestes ;), czarni nie chodza przerosnieci tylko im silownia lepiej i szybciej idzie tak miales to skumac :),przeciez zeby wygladac to nalezy isc na silownie no nie??

 

Za granica synhol jakos tam dziala i choc goscie wygladaja obrzydliwie to nic im nie odpada, ale co robia goscie w polsce??? wstrzykuja sobie w miesnie olejek dla niemowlat !!!!,widzialem takiego goscia na silce w polsce ,pozniej dowiedzialem sie ze byl w szpitalu bo mu miesnie gnily czy cos takiego ,takich mamy debili w polsce

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...