Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

Nic dziwnego Piratez jesli tak dalej pojdzie to ten temat powinien zostac odklejony,bo poziom spadl bardzo, a pokasowane posty same sie prosily o pokasowanie, za malo ludzi powaznie podchodzacych do tematu ,bo wlasciwie to nawet nie ma tutaj z kim pogadac .Jakies 20-30 stron temu to bylo sporo fajnych osob ktore cos mialy do powiedzenia a teraz ..szkoda gadac ,sam chyba tez oleje ten topic i przeniose sie gdzies indziej,jescze zobacze bo moze sie poprawi

bardzo czesto korzystam z linka ktory zapodales :), a tak apropo polecam ci filmy z Colemanem jesli jeszcze nie widziales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że od 13 lutego podniosę ździebko poziom merytoryczny tematu- bracik będzie miał ferie więc został oficjalnie poproszony o pstrykanie fotek na siłce. Jemu też pstryknę więc będzie sporo fotek od ludzi z nickiem zaczynającym się na mechli_ ;-).

Kilku ludków obiecywało fotki ale nic z tego nie wyniknęło- szkoda.

 

Ronnie rulz! Widziałem filmy z innymi zawodowcami i nawet nie ma się z czego pośmiać ;-).

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Mechl!n obejrzalem takze "on the roads" i wszystkie 3 sa fajne, Ronni da sie lubic :), zreszta wyglada na sympatycznego goscia , a zdjatka zapodawaj jak najszybciej , ja swoje dam za 2 tygodnie ,bo od lugiegi czasu meczy mnie kontuzja barku i pan lekarz zabronil mi ruszac reka :), gdyby to on wiedzial jak ja go slucham szczegulnie na silce ;)

 

piratez

a pumping iron 2 widziales?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczyl mi sie gainer jaki moglibyscie polecic??Najlepiej jakby zawieral w sobie cos jeszcze oprocz bialka,szukam czegos taniego +\- 50zł nie musi byc tego duzo starczy 800g myslalem nad Weider Power Gainer co o tym sadzicie??zna ktos sklad??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gainerow to ja polecam super mass hi teca

chyba najlepszy:)

 

gladiac: nie ma pumping iron 2, jest film dokumentalny z krecenia pumping iron:) na koncu sie spotykaja wszyscy ktorzy ktorzy wystepowali w pi, jeden na wozku, arni taki maly a ten jego rywal nadal niezla sylwetke trzymal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

no kurcze mowie ci ze mam w domu film PI2.. taki ma tytul :)..jest o tym jak Arni wraca po chyba 5 latach przerwy i mimo ze nikt mu nie daje szans na zdobycie mr olimpia to on oczywiscie wygrywa :) i zdobywa po raz 6 mr olimpia, film posiadam w wersji dvd francuskiej

ps pelna nazwa filmu"pumping iron2-les superstars du muscle"

ps.zbadalem sprawe i ten film moze krazyc tez pod tytulem "schwarzenegger comeback", jednak we francji jest sprzedawany jako PI2, zreszta jak by sie nie nazywal krecony jest jak PI1 i dobrze sie oglada ,polecam :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Wy sie tu o filmy sprzeczacie, a ja mam problem bo nie rosne !! Kumpel mówi że cały mój problem lezy w diecie i chyba ma racje, bo jem 5 posiłków dziennie o różnych porach, czasem nawet w środku nocy. Polecił mi też Kupić jakieś białko i carbo ( to chyba węglowodany są... ), ale totalnie sie na tym nie znam. Dostałem od niego taką diete:

 

W nawiasach napisalem swoje uwagi...

 

80 kg i 185cm Cel: masa ( moim celem jest jakieś 90 kg i 38 w bicepsie do przyszłego roku :D )

 

Zapotrzebowanie: 2900 kcal ( mi wychodziło bardzo podobne )

 

Rozkład makroelementów:

-białko 1.9g/kg masy ciała [150g = 600 kcal]

-tłuszcze 1g/kg masy ciała [400g = 1600 kcal]

-węglowodany 5g na kg masy ciała [80g = 720 kcal]

 

1. 7:00 Śniadanie (31B, 15T, 90W)

 

-płatki owsiane 100g ( byle jakie ? )

-10g rodzynek

-300g mleka 0,5%

-25g twarogu chudego

-10g oliwy z oliwek ( w spozywczaku się to kupuje ? )

 

2. 10:00 II Śniadanie (25B, 15T, 58W)

-100g chleba razowego

-40g sera żółtego

-40g chudej wędliny

-jabłko 50g

 

3. 13:00 (26B, 12T, 52W)

-100g chleba razowego

-100g tuńczyka/sandacza

-10g oliwy z oliwek

-jakieś warzywa ( podajcie jakie warzywa... )

 

4. 16:00 Posiłek przed treningowy

-100g ryżu długoziarnistego/białego/brązowego lub kasza gryczana/jęczmienna lub makaron razowy

-100g jajek ( czyli ile tych jajek ? )

-60g warzyw (pomidor, ogórek, sałata)

-10g oliwy z oliwek

 

5. 19:30 Zaraz po treningu

-60 g carbo ( myślałem o tym : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83692183 )

-30 g odzywki bialkowej ( tu totalnie nie wiem co mam kupić... ma byc tanio )

 

6.20:00 Posilek potreningowy ok. 1 godzine po treningu (35B, 2T, 78W)

-100g ryżu długoziarnistego/białego/brązowego lub kasza gryczana/jęczmienna lub makaron razowy

-150g piersi z kurczaka

-40g warzyw

-10g oliwy z oliwek

 

7.22:00. 1-2h przed snem (20B, 11T)

-100g chudego twarogu

-10g oliwy

 

Czy mogę ją stosować jeśli waże 82kg i mam 186cm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie :] Hah, teraz ukłon w strone tych co mi wcześniej wiele razy pisali ze na sucho to nawet trawa nie rośnie... Od 3 miesięcy nie ruszyłem nawet o 0.5cm ! Napiszcie mi jeszcze o tym carbo i białku. Co mam dokładnie kupić ? To carbo co znalazłem na allegro bedzie ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightstalker: kup lepiej kreatyne i bialko zamiast carbo

 

gladiac: kurde ja ogladalem chyba te pi2. Tam byl motyw taki jak jedli w restauracji hamburgery i ludzie na okolo wielkie oczy robili??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

no wlasnie nic takiego nie bylo ,tylko przygotowania do zawodow oraz sporo wypowiedzi startujacych,a najbardziej bylo mi zal jednego goscia Toma plaza ktory byl nawet niezle zrobiony i sympatyczny ale nie dostal sie do finalow i uciekl ze spuszczona do kolan glowa :), a Arni jak Arni zmiazdzyl wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Lepiej panie niezawodny (bylo gdzies takie nazwisko w filmie chyba;) ) zapodaj zdjatka ktore obiecales , a co do filmu odkrylem wczesniej to samo tylko z lenistwa nie chcialo mi sie robic edycji posta-bo wiecie po silce to palce zmeczone he he ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Gladiac spragniony fotek to mu cos podrzuce :D Oto mój "wielki biceps" z poczatków mojej przygody z ciężarami :) Dołączona grafika

 

Było chyba cos ~34cm :lol:

 

Ps. Już jestem tak na 90% przekonany do tej kreatyny i białka... Czemu odradzacie mi te carbo ? W kreatynie też sa węglowodany, czy jak ?

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety stoje teraz na 36cm i 82kg :( mam nadzieje że ta dieta, którą wcześniej podałem mi pomoże.

Do tego wybrałem taką kreatynkę : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84352716

Jak ktoś ma jakiś sprzeciw to niech mi zaproponuje cos innego do 40zł. Niestety na białko mi juz nie starczy $$$ :( Mam max 60zł do wywalenia na suple...

Może lepiej kupić białko, a odpuścić sobie kreatyne ? Wtedy może by zostały jakieś grosze na carbo.. Nie wiem, napiszcie coś :]

 

Edit: Śmiesznie się w tym filmiku z mr olympia 2005 przepychali na tej scenie :D

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie ogladam wasze Pumping Iron :)

to co Arnie mowi o "pompie" to zgadzam sie w 100% ... fajne uczucie jak sie czuje ze miesnie napecznialy i napinaja skóre :))

 

ale stwierdizlem ze on jest zboczony skoro tak czesto dochodzi :PPP (jak ktos ogladal to wie o co biega :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam :P Z tego co pamiętam to on tam potem mówił "joke..." To znaczy że jednak woli sex :P Mnie w tym filmi najbardziej rozwaliła scena w siłowni jak wyciskał w tej żółtej koszulce. On tam był tak wielki że OMG !!! Mega-Napompowany Arni :D

Tak przy okazji, narazie najlepsze ćwiczenie "na pompe" to wg mnie to 3x7 na bicepsa... Po 3 seriach czuje jakby mi zaraz miało biceps rozerwać!

 

Ps. Piratez - Kupuje tą kreatynkę ;) O alko się nie martwie bo i tak nie bardzo lubie pić, a trening myślę że mam OK ( http://nightstalker.ovh.org/upload/nowy_trening.txt ) Dieta taka jak podałem wcześniej. Nic tylko rosnąć... Huh, czekam na przesyłke i jazda! :D

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że od 13.02- jednak pierwsze fotki będą jutro- okazuje się że bracik chce ostro przytrenować i zacząć już jutro właśnie (a z nim na siłce zjawi się też aparacik). A w sobotę brzusio i nogi.

 

Chaos -> następna obowiązkowa lektura po "PI" to właśnie "Raw Iron...". Tam Arnie wyjaśnia wiele "kontrowersji"- twórcy filmu czasami namawiali go na kłamstewka aby film nabrał większej dramaturgii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

pamientacie takie cwiczenie bica w jednej serii 7 od dolu do polowy od razu siedem od gory do polowy i na koniec 7 normalny ruch od dolu do gory czyli razem 21 na 1 serie, bynajmniej tyle powtorzen robi Coleman ,wiec ja oczywiscie mowie sobie sprobuje :) ,wzialem maly gryf i 40 kilo i zaczolem robic a poniewaz wczesniej robilem klatkie i dluga rozgrzewkie bica to po chwili zrozumialem marnosc ludzkiego organizmu :), zrobilem jedna serie tak przewidzialem ,nastepna juz po 5 ruchow czyli 15 na serie a nastepna po 3 czyli 9 ,a 4 juz nie bylo :), pompa i ...bol jest ogromna ,oczywiscie do tego cwiczenia mialem za duzy ciezar, ale teraz przez najblisze 2 miechy jest w moim programie :), polecam robic mniej zaawansowanym to cwiczenie chantlem i oczywiscie poprawnie technicznie wtedy odczujecie z pewnoscia to cwiczenie

 

a propo bicepsow to stare zdjatko :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Niezłe bydle :D Ja to 3x7 robie 25kg sztangą... To ćwiczenie jest super, także polecam!

 

Ps. To jak z ta kreatyną ? Trec, Hitec czy Olimp ? W tym tygodniu chciałem zamówić...

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko na mój trening duży wpływ wywarły filmy Ronniego :-).

Oczywista też wprowadziłem do "rozpiski"- sugeruję robić je jako pierwsze bo po innych może na nie nie wystarczyć siły.

 

Dziś "oczkiem" (tak sobie nazwałem dwudziestkęjedynkę) robiłem triko- pompa niekiepska!

 

BTW- Ronnie "oczko" robi od zawsze- wczoraj oglądałem "The First Video of R.C."- jak sama nazwa wskazuje pierwszy filmik z nim- nie pamiętam daty ale zdaje się jeszcze przed pierwszym zwycięstwem. Ćwiczy z siostrą/dziewczyną/koleżanką (?) właśnie "oczko" m.in. Niestety jakość filmu kiepska (VHSrip) i brak synchro dźwięku z obrazem :-(.

 

Glad -> łapsko wielgaśne... u mnie nie widać "buły". Masz podział na "głowy"?

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...