Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

mechl!k zapodaj kiedyś zdjęcia barków :huh: a nicko i qbass niech wreszcie zapodadzą foty :angry:

dokładnie .. czyny nie słowa :P

wstydzicie sie buraczki? :PPP hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp Gain Bolic 6000 (chyba nie za dobry wybor ale tanie bynajmniej)

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

 

wiem wiem - czepiam się :D

 

Ale nie poto tu wszedłem. Wszedłem bo mam pytanie: Jak ćwiczyć łapę w okolicach nadgarstków? Ćwiczę od niedawna, zaczynam już widzieć jakiś przyrost w bicepsie, ale w nadgarstku mogę się objąć dłonią tak, że kciukiem zakryję paznokieć palca wskazującego i troszkę śmiesznie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie poto tu wszedłem. Wszedłem bo mam pytanie: Jak ćwiczyć łapę w okolicach nadgarstków? Ćwiczę od niedawna, zaczynam już widzieć jakiś przyrost w bicepsie, ale w nadgarstku mogę się objąć dłonią tak, że kciukiem zakryję paznokieć palca wskazującego i troszkę śmiesznie to wygląda.

W nadgarstku to pewnie i Arnie w czasach świetności się obejmował :lol: przecież tam są głównie ścięgna, a nie męśnie.

Musisz ćwiczyć przedramiona- innej rady nie widzę. Np. bierzesz sztangę w łapki i trzymając ją na kolanach wykonujesz ruch samymi nadgarstkami w górę i w dół. Można tak ćwiczyc podchwytem i nadchwytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gladiac

Dysleksja poparta opinia psychologa ^^

i tak sie z tego cieszysz?

teraz co drugi to dyslektyk .. a tak naprawde to czyste lenistwo i nie przykladanie sie do nauki.

pozatym nie rób OT

 

Jak ktos chce to niech przyjedzie do mnie do Wejherowa i zrobi mi foty...nie kazdy ma cyfrowke...wierzyc nie musicie,nie cwicze po to zeby sie chwalic

w tym sek, ze poniekad to juz sie chwalisz ... a wszyscy praktycznie dali tu swoje foty ..

pozatym nie mow mi ze w dzisiejszych czasach zaden znajomy nie ma aparatu albo komorki z aparatem .. przy dobrym oswietleniu dzisiejsze telefony robia calkiem przyzwoite foty

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysleksja to chyba coś z czytaniem, dysortografia z ortografią

 

Dobra nie będe suchar macie moje foto z listopada, tylko mnie nie wysmiać za bardzo.

 

Oczywiście zero wspomagaczy :> , wiem ze rzeźby nie mam ale siłowy robie

 

Foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będe suchar macie moje foto z listopada, tylko mnie nie wysmiać za bardzo.

 

Oczywiście zero wspomagaczy :> , wiem ze rzeźby nie mam ale siłowy robie

 

Foto

rzezbe masz ;] ... masy nie masz ;] .. ale cwicz cwicz i bedzie ci dane

dobrze by bylo zebys przy focie w poscie podal wzrost i wage ... zawsze potem jakby ktos chcial sie cofnac do twojej foty to bedzie wiecej informacji

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

@gladiac

Dysleksja poparta opinia psychologa ^^

podobnie jak Chaos uwazam ze jestes leniem ortograficznym , i lepiej zacznij nad tym pracowac bo zaczna ci zwracac uwagie zapewne w innych topicach i sie tylko wsytdu najesz ,a tak postarasz sie i jeszcze na tym dobrze wyjdziesz ;)

 

 

slasher piszesz ze rzezby nie masz??? , dla mnie to wlasnie wyglada na rzezbe ale moze sie myle ;)

ps.avatar to tez ty ? bo jakos tak nie podobny troche :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysleksja to chyba coś z czytaniem, dysortografia z ortografią

 

Dobra nie będe suchar macie moje foto z listopada, tylko mnie nie wysmiać za bardzo.

 

Oczywiście zero wspomagaczy :> , wiem ze rzeźby nie mam ale siłowy robie

 

Foto

Zarombista sylwetka jak na 15 lat;] tak na oko to na jakieś 70-72 kg wyglądasz :D i jakies ~178cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysleksje powiem wam zaltwielem sobie na test ^^ ale cicho :D

 

a co do mojego pakowania to nie jestem uwarunkowany do przybieranie tluszczu miesni tez nie :( a nie mam zamiaru jesc HMB po kotrym pierdzisz jak swnia ^^ nie kontrolowanie (kumple brali) a pozatym troche szkoda kasy wole vitaral prawie to samo tylko nie ma odpowiedzniego nastawienia psychicznego :)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Dysleksje powiem wam zaltwielem sobie na test ^^ ale cicho :D

 

a co do mjego pakowania to nie jestem uwarunkowany do przybieranie tuszczu miesni tez nie :( a nie mam zamiru jesc HMB po kotrym pierdzisz jak siwnia ^^ nie kontrolowanie (kumple brali) a pozatym troche szkoda kasy wole vitaral prawie to samo tylko nie ma odpowiedzniego nastawienia psychicznego :)

podam ci moze pare przykladow: zamiru,tuszczu,mjego,kotrym,siwnia,odpowiedzniego,

dla mnie jestes analfabeta ktory o silowni nie ma najmniejszego pojecia ,i nie wiem co rozumiesz piszac ze cytuje :"wole vitaral prawie to samo tylko nie ma odpowiedzniego nastawienia psychicznego" ,to po hmb ma sie nastawienie psychiczne a po vitaralu nie? , dla mnie mozesz spokojnie darowac sobie i silownie i ten topic bo "twoj talent" nie idzie w parze ze zrozumieniem otaczajacego cie swiata oraz tego co sie do ciebie pisze

 

ps.jestem tolerancyjny..choc czasem nie :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam ci moze pare przykladow: zamiru,tuszczu,mjego,kotrym,siwnia,odpowiedzniego,

dla mnie jestes analfabeta ktory o silowni nie ma najmniejszego pojecia ,i nie wiem co rozumiesz piszac ze cytuje :"wole vitaral prawie to samo tylko nie ma odpowiedzniego nastawienia psychicznego" ,to po hmb ma sie nastawienie psychiczne a po vitaralu nie? , dla mnie mozesz spokojnie darowac sobie i silownie i ten topic bo "twoj talent" nie idzie w parze ze zrozumieniem otaczajacego cie swiata oraz tego co sie do ciebie pisze

 

ps.jestem tolerancyjny..choc czasem nie :)

Hmmm, ja też często popełniam takie błędy - jak podałeś - z zabiegania, mnie też uważasz za analfabete? ;)

Dziś 90kg na tricka poszło :blink: na wąsko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Hmmm, ja też często popełniam takie błędy - jak podałeś - z zabiegania, mnie też uważasz za analfabete? ;)

Dziś 90kg na tricka poszło :blink: na wąsko...

coz jesli nie zrozumiales po co napisalem wczesniejszego posta to ci tego tlumaczyc nie bede, ale jesli ktos po kilkukrotnej uwadze dalej robi to co robi to chyba ma w d..ie czytajacych,kazdy robi literowki ,to normalne ale nie w jednym zdaniu po kilka naraz

ps .co to bylo dokladnie za cwiczenie na tricho z 90 kilo ???

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko Gladiac nie bulerwsuj sie tak ;)

ławeczka prosta, najzwyczajniejsze w swiecie wyciskanie wąskie - na szerokości barków ręce ;) wiem ze to nie jest zbyt dużo, ale przy mojej wadze i wieku jest już to jakiś wynik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ławeczka prosta, najzwyczajniejsze w swiecie wyciskanie wąskie - na szerokości barków ręce ;) wiem ze to nie jest zbyt dużo, ale przy mojej wadze i wieku jest już to jakiś wynik...

Nie ma to jak przesadna skromność B) Nie znam Twojej wagi, ale rzeczywiście jak na Twój wiek to wynik jest całkiem , całkem.

To niewiele mniej od mojego rekordu (za czasów świetności :lol: ) na płaskiej na klatę.

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny zaraz sie zleci chmara gnojków 14 letnich i zaczną gadać że maja 40 w bicu i biora 120 na klate :? ~~90 kg to dobre rezultat :D ale jak dojdziesz do 100 to każde 2 kg będzie granica nie do przejścia;/.ja narzie jade 60 kg bo musze ,,naprawic" klate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mozecie mi przyblizyc info na temat ZMA? Ofkozz czytalem w necie, ale fakt znacznego wzrostu testosteronu mnie przestrasza ;] Chcialem dodac, ze mam 16 lat ;] A jesli to nie dla mnie, to moze Zincas Forte ? Chodzi mi o uzupelnienie cynku i trąd, ale kurde jakby sila poszla to tez bym nie narzekal [; pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny zaraz sie zleci chmara gnojków 14 letnich i zaczną gadać że maja 40 w bicu i biora 120 na klate :? ~~90 kg to dobre rezultat :D ale jak dojdziesz do 100 to każde 2 kg będzie granica nie do przejścia;/.ja narzie jade 60 kg bo musze ,,naprawic" klate.

@sawyer

mam nadzieję, ze początek tego posta nie jest skierowany do mnie bo ani nie mam 14 lat, ani 40 cm w bicu, a już na pewno nie biorę 120 na klatę :rolleyes:

 

Napisałem swojego posta bo naprawdę jestem pod wrażeniem wyniku srekala- 90 kg wąskim chwytem to już nie jest byle co. Ja teraz sam bym się bał wziąć tyle normalnie :unsure:

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ławeczka prosta, najzwyczajniejsze w swiecie wyciskanie wąskie - na szerokości barków ręce ;) wiem ze to nie jest zbyt dużo, ale przy mojej wadze i wieku jest już to jakiś wynik...

odnosnie wyniku

nie wiem jak inni to widza ale jak sie robi wyciskanie na triceps waskim chwytem to chwyt napewno nie powinien byc na szerokosc barkow, bo to "prawie" normalne wyciskanie klatki sie z tego robi,waski chwyt to polowa odleglosci o jakiej pisales,tak wiec moim zdaniem zrobiles klatkie nie triceps -ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie to 1,5 roku siłowni robi swoje, jedyne co mi przeszkadza to tłuszczyk na brzuchu - kaloryfer by się przydał

 

sawyer188 - Dużo się nie pomyliłeś :> waże ~75 teraz

 

gladiac - Na avatarze to tez ja(tylko że gdzieś 6 miechów temu) :D

A kumplowi sie troche ręka trząsła i ta fotka na siłowni troche poruszona, pozatym ciemno było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...