Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

toz ci chlopie z 3 strony temu pisalem ze nie masz gdzie wrzucic to podeslij do mnie .. starczy sie odezwac na PW i masz schostowane u mnie (no chyba ze uwazasz ze HOME.PL to kijowy serwer i ci sie foty nie wczytaja :P)

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1982738 POST #1945

wiem widzialem teraz jestem na uczelni wiec nie mam przy sobie zdjec wiec sie odezwe pozniej do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze carbo i omege 3 , jak to piratez pisal niby nie dziala ale zma tez moze byc :) Tauryna jest taniutka tez mozesz

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak pytam bo czytałem soie o biogenixie i tam jest na 4 g jabłka 1 gram tauryny :D ale chyba dokupie sobie taurynka i jakieś amino odłoże teraz gainera i bende jechał na samym białku.Rozumiem że po cyklu na cell pumpie moge odrazu jechac z nitrobolon czy musi być odstep czasowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi byc odstepu:)

 

no u mnie 4 dzien i pompa jest boska:) po zrobieniu klaty i plecow rece mnie tak bola jak po normalnym treningu na lapki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass: slabo, chyba sie opieprzasz na tej silowni

 

Nicko13: moga sie robic, ogolnie kreatyna bardzo oslabia skore, jest podatna na podraznienia itd. Do tego bialko potrafi wysyfic, zwlaszcza na plecach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass: slabo, chyba sie opieprzasz na tej silowni

teraz juz wiesz czemu wszyscy tak chcieli jego foty?

 

qbass: bez obrazy .. ale dluga droga przed Tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qbass:

Nogi tak nawet w miarę- natomiast co do góry to tak na moje oko delikatnie brak Ci masy B) . Także masuj się masuj, a potem rzeźb bo wiosna idzie :lol2:

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass bierz sie ostro za plecy i klate ;) nogi sehr gut ,sądząc po twoich wczesniejszych wypowiedziach sądze że sie bierzesz już za mase:).Do wakacji możesz znacznie poprawić sylwetke B)

kretka to złodziej wit E,jeżeli nie chcesz mieć syfów to wiesz uzupełniaj jej braki w diecie

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym troche pocwiczyc w domu klatke, bicepsy, ramiona i mam pytanie do doswiadczonych kolegow:

Jaki gryf bedzie najlepszy - uniwersalny do tego wszystkiego? Podnoszenie nad glowa, wyciskanie na pseudo-laweczce, podciaganie do brody z opuszczonych rak...

 

Przyklady:

1. GRYF PROSTY

2. GRYF ŁAMANY

3. GRYF ŁAMANY MOCNO

 

Teraz jeszcze pytanie jakie obciazenie, po 10kg na strone wystarczy na poczatek? Kiedys cwiczylem, chcialbym wrocic do tego i wyrobic soie miesnie, odtluscic sie z gornych partii ciala. Nie bede bral zadnych odzywek, witamin itp, ew. moge zmienic swoja diete zywieniowa, jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlotki? jakos nie znam sie na tym slangu, na tej wygietej mocno da sie wycisnac na laweczce? oczywiscie bez niebezpiecznego wyginania nadgarstkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

co myślicie nad taki mtrennigiem, obecnie na nim jade od ok 2 tyogdoni

pn

plecy + triceps

wtorek

klata+biceps

czwartek

barki+kaptury

+ ewentualnie piątek

przedramie biceps i triceps(super serieee)

wiem, ze jak 3 dni trennigowe to pn sroda i czw by były najlepsze ale mi to nei pasi za bardz

p.s

mam tkaie pytanie/sugestie, czy nie możńa by sie była zabrać za faq i walnąc do pierwszego posta, jakie witaminy wcinać, co brac, tkaie dupsy, cwiczenia, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej wygietej mocno da sie wycisnac na laweczce?

Myślisz o ćwiczeniah klaty? Tak da się- przy wyciskaniu na klatę stosuje się możliwie najszerszy uchwyt- ta sztanga (jak i pozostałe) "pod końce" jest prosta. Może ewentualnie przeszkadzać to wygięcie na środku ale można wtedy obrócić gryf o 180st.

 

Młotki- łapiesz sztangę/hantle tak jak trzyma się młotek- dłonie skierowane do siebie...

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie gryf nr 3 najlepszy:) mysle ze 2 obc... po 10 kg moga styknąć na ~2 miesiące potem będzie to zalekkie dla ciebie;),pomyśl na zakupem sztangielek koszt ok 60 zł za pare ale ożesz na nie ładowac obciązenia ze sztangi :D

przynajmniej ja tak robie :D

@mechl!n twój tricek budzi respect B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgadzam

kupuj prosty

prostym mozesz cwiczyc ramiona barki klate plecy

ogolnie wszystko

lamany to jest dobry co najwyzej do ramion, reszta cwiczen odpada

po drugie jesli chcesz robic mlotkowe to mozesz dokupic dwie sztangietki do ktorych bedziesz dodawal obciazenie z sztangi

 

do tego ciezary kup 2x10kg i 4x5kg

powinno ci wystarczyc

 

qbass: po tylu cyklach co zjadles powinnes byc dwa razy wiekszy, widac ze sie opieprzasz na silowni:)

 

Dawidsfuturx: wszelki faq co do cwiczen jest na: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ , co do suplow to jest to ciezka sprawa poniewaz ciagle to sie zmienia, najlepiej aktualnie sie pytac co jest najlepsze na rynku:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

qbass

jak by to powiedziec....nie zebym krytykowal ,ale po twojej gadce czasem mozna pomyslec ze troche cwiczysz ,a na zdjeciach to ciebie prawie nie widac!! ,mysle ze najlepsze twoje zdjecie to te w czarnej koszulce ;) , moj syn ma 16 lat ,186 cm i nigdy nie byl na silowni ale chyba jest ciut wiekszy :),sorry nie moglem sobie odmowic ;)

 

 

ps.mam ostatnio polewkie na silowni,jeden czarny od jakiegos czasu rywalizuje ze mna ,no i robil wczoraj klatkie glowa w dol ,zalozyl 160 kilo zjechal 10 cm w dol!! i jeszcze pomagali mu dwaj kumple ,wstal i mowi ze jest najlepszy :), no wiec akurat robilem nogi obok ,to tak przy okazji mowie mu ze jak chce to tez zrobie ,no to on ze dobra ale koledzy zmeczyli sie pomaganiem jemu i mi nie pomoga ,to ja ze trudno (baran nie wie ze ja zawsze bez pomocy robie) no wiec polozylem sie zjechalem 2x do samej klatki (dosyc spory skos glowa w dol) wstalem i mowie do czerwonego na twarzy czarnego ze chyba powinnien robic do klatki ale on stwierdzil ze nie potrzebuje, moral z tego taki ze czarni to tak naprawde duze dzieci i zeby im cos wytlumaczyc to chyba nalezy zarapowac ;) acha i chyba mnie nie lubi hehe

 

 

chaos jazda bez oponki jest niebezpieczna ;), na barki rob duzo wznosow chantlami,rozwiniesz ladnie boki

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...