Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

na nadgarstek to polecam sztange w lapy

 

ruszamy samym nadgarstkiem

lapiemy podchwytem 4xmax

lapiemy nachwytem 4xmax

 

jeszcze jest taki trick ze jak robimy podchwytem to sztange dodatkowo opuszczamy po calej dloni i zatrzymujemy na samym koncu palcow:)

 

no yahoo w tamtym zdjeciu raczej 48 nie masz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chorobie załamka...siła spadła o połowe!! zamiast na bicka (jednego) wziąć 20x15kg wzialem 10x15kg :( na klatke tez mniej,na plecy tez mniej... ;( ;( ;( ;(

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

zawsze tka jest, ale nie przesadzaj.... poprostu musisz dojsc do sibie, organizm jest osłabiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co moglibyście poradzić, żeby przybrać na wadze?

Mam obecnie 17 lat, wzrost 180 cm, waga 65 KG i za chiny ludowe nie mogę przytyć.

Ćwiczę od jakiegoś miesiąca, mam dwa hantle po 7 KG. Aktualnie codziennie robię 3 serie po 40 razy na rękę. Zastanawiałem się nad dokupieniem dodatkowego obciążenia do hantli ale nie wiem czy jest sens.

Co moglibyście mi poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co moglibyście poradzić, żeby przybrać na wadze?

Mam obecnie 17 lat, wzrost 180 cm, waga 65 KG i za chiny ludowe nie mogę przytyć.

Ćwiczę od jakiegoś miesiąca, mam dwa hantle po 7 KG. Aktualnie codziennie robię 3 serie po 40 razy na rękę. Zastanawiałem się nad dokupieniem dodatkowego obciążenia do hantli ale nie wiem czy jest sens.

Co moglibyście mi poradzić?

za duze serie robisz i za male obciazenie, przydatna bylaby odzywka weglowodanowo-białkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Aktualnie codziennie robię 3 serie po 40 razy na rękę

takim czyms to tylko zwiekszysz sprawnosc seksualna jw takim wypadku jezeli nei masz kobiety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja

 

kilka pytań totalnego nooba ;)

 

Najpierw o mnie - 180cm, 81KG, budowa sama z siebie nie za cienka, brzucha po zimie będzie ze 2-3KG, w sam raz do spalenia, w bicepsi jakieś 34cm (mierzy się napięty ?;))

co chce osiągnąć - nie chce się pani przesadnie żeźbić ani przesadnie rozrastać,, chce wzmocnić ręce, ramiona, klatke, dołożyć po kilka centymetrów

czym dysponuje - kupiłem okazyjnie sztangę (15-10KG rurki + 2x5 + 2x10KG) i ławeczkę.

 

Nie chce raczej dokupywać suplementów etc - chętnie wypije soczek i zjem jajecznicę ;)

 

Pytania - 1. Co jeść ? 2. Czego unikać ? 3. Jak ćwiczyć ?

Mój plan na razie to ćwiczenie bez dodatkowych 2x10, po kilka serii x kilkanaści powtórzeń - na ławeczce - na biceps stojąc i również stojąc do góry, połowa za głową ;) do tego kilka serii pompek dziennie, kiedyś trochę pompowałem i wiem że męczą te z nogami jak najwyżej ;)

Co do jedzenia - omleci/jajcznica ;) więcej pomysłów nie mam ;]

 

Czekam na zrewidowanie moich teorii i jakieś tipy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja

 

kilka pytań totalnego nooba ;)

 

Najpierw o mnie - 180cm, 81KG, budowa sama z siebie nie za cienka, brzucha po zimie będzie ze 2-3KG, w sam raz do spalenia, w bicepsi jakieś 34cm (mierzy się napięty ?;))

co chce osiągnąć - nie chce się pani przesadnie żeźbić ani przesadnie rozrastać,, chce wzmocnić ręce, ramiona, klatke, dołożyć po kilka centymetrów

czym dysponuje - kupiłem okazyjnie sztangę (15-10KG rurki + 2x5 + 2x10KG) i ławeczkę.

 

Nie chce raczej dokupywać suplementów etc - chętnie wypije soczek i zjem jajecznicę ;)

 

Pytania - 1. Co jeść ? 2. Czego unikać ? 3. Jak ćwiczyć ?

Mój plan na razie to ćwiczenie bez dodatkowych 2x10, po kilka serii x kilkanaści powtórzeń - na ławeczce - na biceps stojąc i również stojąc do góry, połowa za głową ;) do tego kilka serii pompek dziennie, kiedyś trochę pompowałem i wiem że męczą te z nogami jak najwyżej ;)

Co do jedzenia - omleci/jajcznica ;) więcej pomysłów nie mam ;]

 

Czekam na zrewidowanie moich teorii i jakieś tipy :)

http://www.kfd.pl

http://www.sfd.pl

http://forum.bodyzone.pl/

http://rekreacja.nazwa.pl/

http://www.kulturystyka.org.pl/forum.php

Edytowane przez <<)MARyo(>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w większości planów trening bicepsa jest tygodniowo raz… czy to nie jest za mała częstotliwość, jak na miesień który regeneruje się o wiele szybciej np. od klatki piersiowej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne pytanie [;

Kupiłem : http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_i...-30-porcji.html

troche taniej ; ]

i tak:

na opakowaniu po czesku pisze ze należy brać 10 g tj 1 lzica polevkowa (czyli jaka?)

naklejka po polsku mówi ze 10g 2 razy dziennie...

strona też 2 razy dziennie

Który jest prawidłowy i czy lzica polevkowa to łyżka stołowa? bo nie mam tak dokładnej wagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w większości planów trening bicepsa jest tygodniowo raz… czy to nie jest za mała częstotliwość, jak na miesień który regeneruje się o wiele szybciej np. od klatki piersiowej ??

zgadza sie, co innego triceps bo on pracuje czesciej chociazby przy wyciskaniu,

 

Mam dziwne pytanie [;

Kupiłem : http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_i...-30-porcji.html

troche taniej ; ]

i tak:

na opakowaniu po czesku pisze ze należy brać 10 g tj 1 lzica polevkowa (czyli jaka?)

naklejka po polsku mówi ze 10g 2 razy dziennie...

strona też 2 razy dziennie

Który jest prawidłowy i czy lzica polevkowa to łyżka stołowa? bo nie mam tak dokładnej wagi...

10gram(około 1 łyżka stołowa) 2xdziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

a przy 3 dniach trennigowych też?

pn

plecy tric

wtorek,

barki, kaptury, przedrmaie

czwartek

klata, bic

no i niewiem gdzie monzab yc tu bica walnac, moze tma gdzie przed rmaie? choc 4 grupy miesni to za duzo chyba

aha nóg, łydek, brzucha nie cwicze narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze w moim przypadku tric wystarczy raz w tygodniu , po treningu czuje go kilka dni wiec nie trzeba go az tak meczyc, za to bic mi przechodzi po 2 dniach wiec od tego tygodnia bede cwiczyl 2x biceps

 

czyli

 

pn-bic klata

wt-tric plecy

pt barki-bic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jakie cwiczenia wykonywac, zeby spalic tłuszcz na bocnzych miesniach czesci brzucha, czyli ta tzw oponka?, wiem skrety, itp,

Chaos, po towich zdjeciach widac, ze ty straciłęs oponke, jakie cwiczenia wykonywałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...