Skocz do zawartości
Gość Niko123

Nvidia Firewall - Konfiguracja - Problem !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niko123

Mam Epox 9npa+ ultra więc z ( Active Armor), i jak w ogólnej zakładce ustawie firewala na medium lub nawet low to gg mi nie działa na DC niemoge sie połaczyć z żadnym servem w grach, po internecie niewykrywam servów, więc pewnie trzeba coś odznaczyc w ustawieniach jakieś zabezpieczenia połączeń, nie znam sie natym a jestem zmuszony go teraz wyłaczyć.

BARDZO PROSZE O POMOC CO MAM ZROBIĆ ABY NA MEDIUM GG DZIAŁAŁO DC I GRY PO NECIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Epox 9npa+ ultra więc z ( Active Armor), i jak w ogólnej zakładce ustawie firewala na medium lub nawet low to gg mi nie działa na DC niemoge sie połaczyć z żadnym servem w grach, po internecie niewykrywam servów, więc pewnie trzeba coś odznaczyc w ustawieniach jakieś zabezpieczenia połączeń, nie znam sie natym a jestem zmuszony go teraz wyłaczyć.

BARDZO PROSZE O POMOC CO MAM ZROBIĆ ABY NA MEDIUM GG DZIAŁAŁO DC I GRY PO NECIE.

1555290[/snapback]

Dzień Dobry!

Z początku miałem podobne problemy ale to da się szybko rozwiązać :)

Wchodzimy w program Nvidia Firewall....

po lewej stronie na zielonym tle przy brzegu ekranu mamy drzewko ustawień i mozliwości....

wchodzimy w zakladke Firewall>>>>potem Advanced Configuration....

a tam w Aplication...

...tam mamy tabelke ukazującą "zasady" jak firewall będzie traktował poszczególne programy....u dołu ekranu klikamy na "Add Rule".....

przyciskiem przeglądaj w nowym oknie szukamy pliku *.exe żadanego przez nas programu [np. gg.exe....:) ] i klikamy go.Nazwa tego pliku pojawi sie w polu "File Name".Ostatnią rzeczą jest w zakładce "Rule" zaznaczyć "Allow" a nie tak jak jest "Deny".

Po tym klikamy u dału na "Aply"...wracamy do naszej tableki z programami i tam tez klikamy na "Aply"......od tej chwili nasz dany program będzie szczęśliwie korzystał z zasobów sieci.

Taką procedure wykonuje sie z każdym innym programem :)>

Pozdrawiam, miłego dnia. :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...