Skocz do zawartości
tasiek

Budowa Anteny Yagi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zaczynam budowac antene yaga

i pierwszym elementem ktory musze dostac to rurki miedziane/alu/mosiezne o przekroju kwadratowym

czy ktos z Poznania ma pojecie gdzie to moge kupic

 

tak to wyglada

http://www.geocities.com/gimmickmo/wireles...assmaterial.jpg

 

a tu caly przepis na antenke

http://www.wardriving.pl/new.php?nr=171

:)))

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu typ anteny wi-fi ktora charakteryzuje sie prosta budowa i dobrym zyskiem energetycznym(czt. ma duzy zasieg)

 

to jak z tymi sklepami? bo jak sie pytam po sklepach to ludzie tobia dziwne miny jak slysza o kwadratowym przekroju rurki :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAZIR - dzieki za ta castorame, faktycznie byly! moze nie dokladnie te wymiary ale mam i masiezne i aluminiowe rurki. zabieram sie do skladania antenki i niedlugo jakies zdjecia wrzuce i wyniki pracy takze. w miedzyczasie budowy bede musial zalatwic sobie jakas karte ....

 

do nastepnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o rurkach było pewne. Sorry, że wcześniej nie odpowiedziałem, ale zaglądam do tego działu co najwyżej przypadkowo. Zaintrygował mnie temat na głównej, bo kiedyś miałem jakąś antenę tego typu majstrować, ale okazało się, że na moje potrzeby jakaś totalna kierunkowa prowizora z puszką na kablu starczy.

Jestem bardzo ciekaw Twoich wyników, chwal się jak najszybciej. :wink:

Edytowane przez NAZIR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO

wiec antenka wisi na dachu, elegancko sie prezentuje :D a dziala tez fajnie, prawie jak 12dbi panelowa obok. ponizej zdjecia i polecam takie antenki

 

:)) :D :-P :rolleyes: :razz: B)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez tasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...