Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

.:Solid_Snake:. zdejmij klapki z oczu wkońcu... Rok temu największą innowacjią w PES4 bylo wprowadzenie sędziego... Bua ha ha...

1583263[/snapback]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rzeczywiscie... brak sedziego w PES3 normalnie uniemożliwiał grę. xD A np czegos takiego w PES4 jak mozliwosc rzutów wolnych w dwie osoby i to z mozliwoscią wypuszczenia na lewą noge, na prawą, przeskoczenia pilki lub poprostu szybkiego strzalu, przez tego co mial wystawiac tez nie widziales...

 

a nawet jesli PES4 nie byl taki przeskokiem w stosunku do PES3, jak ten drugi do PES2 (w ktorego zapewne nie grales wiec nie wiesz jaki przeskok byl) to cos wielkiego sie stalo? Fifa nie robi przeskokow znacznych od kilku lat, wprowadzajac pokolei patenty zgapione od KONAMI i nazywajac je swoimi wymyslnymi nazwami.

 

Ty sie smiejesz ze sedzia przybyl. A co ja Ci powiem? EA kilka lat po konami czyli w fifie 2004 wprowadzilo to, ze aby zmienic tor turlania pilki to TRZEBA JĄ DOKNĄĆ NOGĄ a nie prowadzić wzrokiem.

 

I nie kaz mi sciagac klapek z oczu, bo przeskok pomiedzy WE8(PES4) a WE9 (PES5) jest przynajmniej porownywalny jak miedzy PES1 a PES2. Gra zrobiona praktycznie od nowa, jesli chodzi o gameplay, do tego dodanie wielu rzeczy jak chociazby gra fair play.

Grałem od wczoraj do dzisiaj... I co? I nic... Wielkich zmian nie ma w stosunku do PES4. Ja tam czekam na FIFA 2006

1581225[/snapback]

LOLOLOLOL! Kto tu ma zdjac klapki z oczu. Nawet smiem twierdzic ze klamales mowiac ze grales, bo kazdy bez wyjatku kto gral (a nie raz odpalil) PES4 i wlaczyl WE9 odrazu po pierwszym podaniu poczul kolosalna roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOLOLOLOL! Kto tu ma zdjac klapki z oczu. Nawet smiem twierdzic ze klamales mowiac ze grales, bo kazdy bez wyjatku kto gral (a nie raz odpalil) PES4 i wlaczyl WE9 odrazu po pierwszym podaniu poczul kolosalna roznice.

1583547[/snapback]

Niestety, rozczaruje Cie... Grałem:) Nie mówie, że gra jest zła i nie ma zmian, bo są. Ale nie ma rewolucji, tak samo jak nie m ich w FIFIE. Po co sie tak unosisz? Jak wolisz PES to idź do tematu o PES. Nie rozumiem niektórych ludzi... Czy jak wolisz BMW od Mercedesa, to wysadzasz w powietrze Mercedesy na ulicy? Chyba nie...

 

Gram w FIFA od 10 lat. To była pierwsza gała w jaką grałem i mam sentyment, i bede w nią grał zawsze, nie bacząc na nic. Grałem też w PES 4 na PC, też mi się super grało (czasem nawet lepjej niz w FIFA), jednak ciągnie mnie do FIFA:)

 

PS. Miałem od kumpla Playstation 2 z wbudowanym twardzielem. I miał tam praktycznie same konsolowe hity, ale jakoś mnie one nie przyciągały, wiec moze po prostu mnie nie ciagnie konsola:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, rozczaruje Cie... Grałem:) Nie mówie, że gra jest zła i nie ma zmian, bo są. Ale nie ma rewolucji, tak samo jak nie m ich w FIFIE.

1583569[/snapback]

Dobra, peace. Ja koncze off-top. Narazie ludzie z obu topicow nie mogą ocenic gdyz nie maja dostepu do PS2. Ci co maja mowia jednoznacznie - są cholernie znaczne zmiany. Rewolucji nie bedzie chyba ze gra zmieni postac np na VR. Rewolucja byla z przejscia z 2d w 3d i teraz jej nie uswiadczysz. Ale sa zmiany ulepszajace rozgrywke i w PES5 jest ich duzo. Poczekamy az bedzie na PC i ludzie powiedza czy zmiany sa czy nie...

 

Pozdro i koniec ot o WE

 

Szyja :wink:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Attacking Gameplay - pokonaj swojego przeciwnika używając systemu on-the-ball. Nowe triki, zagrania i rajdy z piłką mogą pokonać strategię przeciwnika.

 

All new manager mode - przejmij całkowitą kontrolę nad swoim klubem przez 15 lat sprawowania funckji nie tylko trenera, ale i również managera.

 

Pure Authenticity - największa gra piłkarska pod względem autentyczności: 21 lig w tym Polska Ekstraklasa, 10 000 klasowych zawodników.

 

All new fifa lounge - gra offline z 8 przeciwnikami pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć rywalizajcę o miano najlepszego gracza.

 

Complete customisation - przekształć Fifę tak jak Ci się to podoba. Z nową opcją create-a-player możesz stworzyć własnych zawodników począwszy od koloru włosów kończąc na klubie.

 

www.fifapolonia.pl  8 nowych filmów:)

1582741[/snapback]

Oczywiscie zadnych rewolucji ale za to stara dobra poprawiona FIFA.

Fajnie, ze bedzie mozna kupowac konkret graczy, a nie domyslac sie kto jest kim.

Ciekawi mnie natomiast ten Attacking Gameplay.

Bo w sumie bedzie to nastawione na walke 1vs1, co wiadomo w F2005 nie mialo miejsca zbytnio.

Czyli bedzie musial byc przestawiony dosc znacznie gameplay gry.

Z F2004 na F2005 sporo czasu sie przestawialem. Teraz chyba tez tak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fifa06.ea.com/ oficjalna strona gry. Są nowe filmiki prosto z gry:) Są nowiutki screeny. Widać, ze będa nowe koreczki (które nie wygladaja jak kołki, jak to ma miejsce w PES4) i piłki NIKE. Jest też od nowa zrobiona technika siatki, i teraz rusza sie juz dużo lepjej, to moze zaciekawi ,,wielkich" fanów PES którzy się ciągle czepiali, że w PES jest super siatka:) Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie że super tylko że w Fifach jakaś taka metalowa była :P...

 

Na razie z wersji 06 najbardziej mi się okładka podoba...

 

A tak na serio...aż mnie ściska że EA mając taki potencjał tak go marnował we wcześniejszych latach i liczę że wreszcie coś ruszy...cała ta otoczka meczowa itd wg mnie jest bardzo dobra, byleby gameplay poprawili...(chyba się powtarzam, ale w końcu wszystko sprowadza się cały czas do tego samego)...

 

Pozostaje czekać...a czekając idę w WE zakopać... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWE ZDJĘCIA, nowe technologie, nowe możliwości, NIC tylko czekać, już nemoge sie "doczekać" hehehehe, obejżałem nowe filmiki musze powiedzieć ze robia wrażenie, szybkośc aklcji, nowa grafa, trawa, juz nie omge sie doczekać, podobnie jak na nba 06. Szczerze mowiac przelazłem Gta SA. i nie mam w co grac, w Nba 05 pograłem 3 pelne sezoniki w fifke 5 sezonów i teraz od czasui do czasu, lookne na pes 4 i to tyle, :) Mam nadzieje ze nowa fifa bedzie rządzić --->

aha ...i to dla wszystkich niedowiarków :))

"fifa rulez" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gadasz głupoty :P..

 

Filmiki to robią wrażenie ale te na których np piłkarze np wybiegają na boisko...to wygląda świetnie...

ale z samej gry...dalej goście biegają jakby im ktoś but...tfu kij od szczotki w pewne miejsce wsadził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gadasz głupoty :P..

 

Filmiki to robią wrażenie ale te na których np piłkarze np wybiegają na boisko...to wygląda świetnie...

ale z samej gry...dalej goście biegają jakby im ktoś but...tfu kij od szczotki w pewne miejsce wsadził...

1586462[/snapback]

dokładnie

jak oni się poruszają :lol:

jaki klej w nodze :lol:

rozkłada mnie ta piłka

 

cut sceny są super, grafa też, ale reszta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

jak oni się poruszają  :lol:

jaki klej w nodze  :lol:

rozkłada mnie ta piłka

 

cut sceny są super, grafa też, ale reszta  :lol:

1586470[/snapback]

A mnieu chłopaki rozkładają wasze wypowiedzi, kurrfa co za ludzie, tylko by jezdzili po fifie, i po innych , a moge sie zalozyc ze kazdy z was --> pionki gra albo grał w fifke, "pierd.....mitomani" i z takimi tekstami jazda do swojego topiku. :mur: :angry: :angry:

aha zapomnieliście dodac : pes rulez => co za tekściki :lol: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z was grał w fifkę...oczywiście że grał...z obowiązku...do 2003 roku (wyłączając epizod 2k1) nawet mi ta fifa sprawiała przyjemność...aż nadeszło coś co w najważniejszym z aspektów - miodności - kasuje fifę - i tym czymś jest WE...(choć dla posiadaczy konsol to już ISS dawno dawno temu był tym...)...

 

żebyś mnie drugi raz nie musiał jechać...

 

pes rulez !

 

Wy się wreszcie nauczycie że nam zależy na grywalności a nie na tej całej otoczce ??...obecnie FIFA to jak żarcie w McDonaldzie...ładnie opakowane, ładnie się prezentuje..ale w środku...zobaczymy jak 2k6 będzie ale nie wróżę nic dobrego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WY SIE WRESZCIE NAUCZCIE ???? pheee czego tu sie uczyć, a co mnie to wogole obchodzi ze wam zalezy na grywalnosci, ..... jedneomu na grywalnosci,drugiemu na wygladzie, trzeciemu na oprawie muzycznej itd.... każdy ma tam jakie swoje zachcianki,,,,, i nie jest mozlwie zeby każdemu ale to kazdemu spasowała jakaś gra do końca zawsze znajda sie krytycy ktorzy beda komentować to czyb tamto, poprostu zawsze !!!! ale co wy robicie chłopaki to kurfa..przechodzi wszystkie pojecia,,,, i z tymi tekstami pes rulez... :mur: dla mnie it ak na pierwszymi miejscu bedzie fifa z nia od 96 i tak do konca, a pes.. jasne gra tez "dobra" ale to niestety tylko dobra bo tak jak .....MC DONALDS ((FIFA)), FRASSES ((PES)) czyli też da sie zjeśćććc -___> tzn, zagrać !!!!!

Pozdro for all players...!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo grania - powiedzcie mi co zrobił bramkarz w sytuacji sam na sam w filmiku RONALDINHO_GOAL_PEGI_LO.mov

:blink:

 

mogli by to poprawić, bo stanie na 3m w sytuacjach sam na sam przy 7 metrowej bramce to trochę porażka :D

respect fifa :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skory do biegania to on nie był :) ...

 

A ja wczoraj nie trafiłem do pustej bramki z metra w WE...starzeję się...w Fifie tak się nie da...;P

 

Wiadomo coś nt dema 06 ??...będzie jeszcze na wakacjach ??...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie rozczarować, da się nie trafić z metra do pustej bramki w FIFA 05 i Champion League.

 

Demo 06 na 99% bedzie ok 10 września:)

 

PS. Kucyk, poraz kolejny widze, ze nie wiesz o czym mówisz... Filmik prezentuje gre 2 osób na XBOX. I bramkarz nie wyszedł bo nei chciał tego gracz... Jak grasz, to Ty deydujesz czy ma wyjsć bramkarz czy nie. Z tego co widziałem, to w WE też to jest... Wiec zastanów się co piszesz, albo wogóle juz się nie udzielaj w temacie FIFA 06.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie rozczarować, da się nie trafić z metra do pustej bramki w FIFA 05 i Champion League.

 

Demo 06 na 99% bedzie ok 10 września:)

 

PS. Kucyk, poraz kolejny widze, ze nie wiesz o czym mówisz... Filmik prezentuje gre 2 osób na XBOX. I bramkarz nie wyszedł bo nei chciał tego gracz... Jak grasz, to Ty deydujesz czy ma wyjsć bramkarz czy nie. Z tego co widziałem, to w WE też to jest... Wiec zastanów się co piszesz, albo wogóle juz się nie udzielaj w temacie FIFA 06.

1586777[/snapback]

 

widze ze kolega w pesa w ogole nie grał, tam bramkarz w sytuacji sam na sam wychodzi automatycznie do przodu....

jak juz zawodnik wbiega na sam na sam w pole karne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie rozczarować, da się nie trafić z metra do pustej bramki w FIFA 05 i Champion League.

 

Demo 06 na 99% bedzie ok 10 września:)

 

PS. Kucyk, poraz kolejny widze, ze nie wiesz o czym mówisz... Filmik prezentuje gre 2 osób na XBOX. I bramkarz nie wyszedł bo nei chciał tego gracz... Jak grasz, to Ty deydujesz czy ma wyjsć bramkarz czy nie. Z tego co widziałem, to w WE też to jest... Wiec zastanów się co piszesz, albo wogóle juz się nie udzielaj w temacie FIFA 06.

1586777[/snapback]

z kogo oprócz siebie chcesz zrobić jeszcze idiote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega w pesa w ogole nie grał, tam bramkarz w sytuacji sam na sam wychodzi automatycznie do przodu....

jak juz zawodnik wbiega na sam na sam w pole karne

1586811[/snapback]

Mozliwe, grałem w WE pare (2 moze) godzin. Głównie trening, i tam był trening wychodzenia bramkarzem, i na tej podstawie to napisałem:) Ale skoro piszesz ze wychodzi, to pewnie wychodzi. I co FIFA jest gorsza dlatego, ze trzeba wyjsć przyciskiem?? Ha ha ha...

 

Kucyk, zmień podforum, bo tu już jesteś nudny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes rulez => co za tekściki  :lol:  :angry:

1586513[/snapback]

Co w tym smiesznego? Spora czesc ludzi, ktorzy tak pisza, dwa lata temu pisala "fifa rulez" chociaz w PES nie grali i psioczyla na PES w taki sam sposob w jaki Ty to teraz z kolegami robisz.

 

Mozliwe, grałem w WE pare (2 moze) godzin. Głównie trening, i tam był trening wychodzenia bramkarzem, i na tej podstawie to napisałem:) Ale skoro piszesz ze wychodzi, to pewnie wychodzi. I co FIFA jest gorsza dlatego, ze trzeba wyjsć przyciskiem?? Ha ha ha...

Tym tekstem udowodniles, ze z PES miales stycznosc tylko na tym forum.

I po co bylo klamac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym smiesznego? Spora czesc ludzi, ktorzy tak pisza,  dwa lata temu pisala "fifa rulez" chociaz w PES nie grali i psioczyla na PES w taki sam sposob w jaki Ty to teraz z kolegami robisz.

Tym tekstem udowodniles, ze z PES miales stycznosc tylko na tym forum.

I po co bylo klamac?

1587433[/snapback]

Co Ty wogóle gadasz człowieku? A co ja takiego napisałem? To że grałem jakies 2 godziny? Wybacz że nie siedziałem 2x48 gdozin i nie napierd** jak debil... Wolałem se pograć we FlatOut i Virtua Fighter Generation (czy jakoś tak), niż w WE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Twoje doswiadczenie z serią PES/WE opiera sie na dwugodzinnym treningu wychodzenia bramkarza z bramki ( w ogole sobie nie przypominam czegos takiego), to po co w ogole sie wypowiadasz o roznicach miedzy PES4 a WE9 0_o

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Twoje doswiadczenie z serią PES/WE opiera sie na dwugodzinnym treningu wychodzenia bramkarza z bramki ( w ogole sobie nie przypominam czegos takiego), to po co w ogole sie wypowiadasz o roznicach miedzy PES4 a WE9 0_o

1587998[/snapback]

no co Ty chcesz od niego? chłopak ma nawyki z FIFY, w którą wystarczy pograć 2h i już ją znasz na pamięć :lol: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

dobra Panowie ,zamykamy dyskusje co lepsze :) wyjda te dwie gry bedzie mozna zrobic ankiete. mi osobiscie po tych filmikach co widzialem to fifa dalej wydaje sie byc sztywną grą, grafika super ale co z tego?? zobaczymy po demie jak bedzie sie prezentowało... moze wkoncu gameplay upodobni sie do tego z pesa bo w 2004 bylo tragicznie a w 2k5 słabo, moze teraz bedzie lepiej? PROPONUJE WSTRZYMAĆ SIĘ DO MOMENTU KIEDY ZAGRAMY W DEMO FIFY bo w WE9 juz mozna zagrac na PS2 a wiadomo ze po patchu to we9/pes staje sie jeszcze jeszcze lepszy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...