Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

AC Milan <tancze>

Znow bede wszystkich łoił... gdzei moj Crespo ;(

 

:)

 

Jakies czary... ja ciagle nie umie tego sciagnac. Chyba ze Panowie sobie jaj z nas robia ;) ale raczej nie, bo przy linku wasiela jest napisane ze ponad 1500 osob juz sciaglo ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC Milan <tancze>

Znow bede wszystkich łoił... gdzei moj Crespo ;(

 

:)

 

Jakies czary... ja ciagle nie umie tego sciagnac. Chyba ze Panowie sobie jaj z nas robia ;) ale raczej nie, bo przy linku wasiela jest napisane ze ponad 1500 osob juz sciaglo ;[

1624823[/snapback]

Próbuj próbuj.,....idzie strasznie badziewnie ale cóż....ja już mam 86% i mam nadizej ze dociągne do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie gram ;) . Szybka notka : Grafika taka sama muzyka to juz norma ze w fifie jest fajny styl ;] Gram dalej ;>

 

Ps. : Rewelacji nie widzę :| . Wg. mnie kolejna fifa w której zmieniają się tylko detale :/

Edytowane przez wasiela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tu można napisąc.....szyubciutko odpalilem mezyk MU.- BARCA---> całą oja uwaga byla skupiona juz nie na grafe itd.. bo juz lada dzien wyjdize patch :)) z rozdziałkami itd...tylko sama rozgrywka.i cóż moje odeczucie jest jedno --> fifa 06 -> jest bardzo podban do 05..... Pograłem z 5 min...niestety bo zaraz musze lecieć napewnoe dzisiaj do niej wróce... I napewnoe zap[odam swoej spostrzeżenia, oczywiście instalacja po poslku, itd. gameplay bardzo łądnie zroboiony przejrzysty itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tu można napisąc.....szyubciutko odpalilem mezyk MU.- BARCA--->  całą oja uwaga byla skupiona juz nie na grafe itd.. bo juz lada dzien wyjdize patch :)) z rozdziałkami itd...tylko sama rozgrywka.i cóż moje odeczucie jest jedno --> fifa 06 -> jest bardzo podban do 05..... Pograłem z 5 min...niestety bo zaraz musze lecieć napewnoe dzisiaj do niej wróce... I napewnoe zap[odam swoej spostrzeżenia, oczywiście instalacja po poslku, itd. gameplay bardzo łądnie zroboiony przejrzysty itd....

1624884[/snapback]

to, to ja ze screenów wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie kce iść z żadnego serwa...a właśnie liczyłem się pośmiać na zakończenie wakacji :)...

 

EDIT: też na to wpadłem i właśnie się ssie...tempem mojej neo będzie w 15 min :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak...

 

Od czego by tu zacząć ? powiem jedynie tyle:

 

Swoją przygode z fifą 2005 zacząłem i skończyłem na demku. Z przyczyn wiadomych. Z fifą 2006 jestem przekonany że będzie identycznie !! Dlaczego ? Ano dlatego że gdyby ktoś postawił mi dwa kompy z odpalonymi meczami ( na jednym fifa 05, 2-gim 06 ) to praktycznie nie odczuł bym żadnej różnicy !!!!!

 

To jest najprawdziwszy PATCH ! ;o

 

Owszem dostrzegłem troche zmienione ruchy zawodników. ale to nie są takie zmiany że należy je firmować numerkiem 2006 ! a jedynie FIFA 2005 OFFICIAL BONUS !

 

ŻENADA !!!

 

hahahhaha chciałbym uścisnąć dłoń człowiekowi, który po wydaniu 120zł na FIFE 2006 i zagraniu kilku meczy, stwierdzi że, pieniądze nie poszły na marne !!!!

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś czasem gierka nie szaleje w menu?

 

Pierw sądziłem, że to pad - odpiąłem go - dalej szaleje - zresetowałem i dalej. Wywaliłem sterowniki nawet a ta szm#ta dalej swoje....

 

Co oni zrobili???

 

Drużyny same się zmieniają, wybrać nic nie mogę - paranoja.

 

(sam wyczytałem, że to coś z USB się kłóci... młotki z EA... :<)

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i cóż pozostaje mi powiedzieć

zmiany co do samej rozgrywki i ukazania meczu w stosunku do 2005 jakieś są, ale naprawdę po za inną kamerą trudno cokolwiek zauważyć

fifa nie zaskoczyła mnie niczym po tym jak obejrzałem filmiki, jest ona sztuczna do bólu, poruszanie się piłkarzy, ich motion capture przy np przejściach z prowadzenia piłki do strzałów żałośnie nienaturalny, fizyka piłki bliska zeru, podania jak "po sznurku" dokładnie od nogi do nogi - zero odskoków, zero niedokładności - to wszystko wpływa na grywalność, jak dla mnie stosowanie słowa symulacja w jej przypadku to profanacja!

fakt - grę ratuje polska wersja językowa, licencje, polska liga i oprawa av, choć do tej ze screenów to jej jeszcze daleko, oj daleko... ale powtórzę jak co roku - nie tędy droga

współczuje wszystkim którzy w to potrafią grać, bo albo są ślepo zapatrzeni w ten tytuł, albo piłkę na pc traktują na zasadzie - pykne sobie meczyk z kumplem raz na tydzień po pracy - ja stety do ani jednej z tych grup się nie zaliczam

 

stawiam 4/10 - jak dla mnie tyle warta co beach soccer itp udające piłkę kopaną gierki

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i cóż pozostaje mi powiedzieć

zmiany co do samej rozgrywki i ukazania meczu w stosunku do 2005 jakieś są, ale naprawdę po za inną kamerą trudno cokolwiek zauważyć

fifa nie zaskoczyła mnie niczym po tym jak obejrzałem filmiki, jest ona sztuczna do bólu, poruszanie się piłkarzy, ich motion capture przy np przejściach z prowadzenia piłki do strzałów żałośnie nienaturalny, fizyka piłki bliska zeru, podania jak "po sznurku" dokładnie od nogi do nogi - zero odskoków, zero niedokładności - to wszystko wpływa na grywalność, jak dla mnie stosowanie słowa symulacja w jej przypadku to profanacja!

fakt - grę ratuje polska wersja językowa, licencje, polska liga i oprawa av, choć do tej ze screenów to jej jeszcze daleko, oj daleko... ale powtórzę jak co roku - nie tędy droga

współczuje wszystkim którzy w to potrafią grać, bo albo są ślepo zapatrzeni w ten tytuł, albo piłkę na pc traktują na zasadzie - pykne sobie meczyk z kumplem raz na tydzień po pracy - ja stety do ani jednej z tych grup się nie zaliczam

 

stawiam 4/10 - jak dla mnie tyle warta co beach soccer itp udające piłkę kopaną gierki

1625006[/snapback]

Zagralem ten meczyk i MI sie nowa fifka nawet podoba. W sumie grajac dluzej mozna dopiero bardziej poznac nowa odslone (need time patch ;] ). Spodobalo mi sie, ze nareszcie bramkaze nie sa murem nie do przejscia i strzelajac nawet z dalszej odleglosci (okolice pola karnego) nie zawsze sa na tyle gotowi aby ja zlapac w lapy (jak bylo to np. w 05). Pozatym rozni sie od 05 (04 i 05 to chyba bylo jedno i to samo), jest inny model zawodnikow i mołszyn kapczur (w pes jest takie cos ? :blink: wydaje mi sie, ze oni biegaja jak drewniane kolki). Ale jak juz pisalem do fify nie da sie na 100% przekonac na tak/nei ;] dopuki nie zagra sie w fulla (przynajmniej ja tak mam). Ale i tak fani pes beda jechac na fife a fani fify na pes... to swieta wojna tak samo jak miedzy amd/intel...

 

Mowie to wszystko jako gracz 'od czasu do czasu' (nie entuzjasta komputerowego football'u, preferuje na boisku ;] ). Jesli wpadnie w lapki fajna produkcja to sie nad nia dluzej przysiada, fajniej mi sie gralo w demko 06 niz pes4, moze gdy wyjdzie pes5 cos sie zmieni, ale reasumujac jestem do nowej fifki nastawiony na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy ja ci w czyms zaprzeczylem ? Jestem grupa graczy grajacych od czasu do czasu i to jest odczucie gracza, ktory gra 'od czasu do czasu'. To znaczy, ze jak nie gral 'nalogowo' to juz nie jestem graczem i moja opinia sie nie liczy ? B)

 

screen

 

A tu cos czego mi brakowalo, strzaly z daleka z zaskoczenia. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy ja ci w czyms zaprzeczylem ? Jestem grupa graczy grajacych od czasu do czasu i to jest odczucie gracza, ktory gra 'od czasu do czasu'. To znaczy, ze jak nie gral 'nalogowo' to juz nie jestem graczem i moja opinia sie nie liczy ?  B)

 

1625143[/snapback]

a czy ja gdzieś napisałem, że się nie liczy B)

poprostu potwierdza to co napisałem, że 80% odbiorców fifki to ludzie którzy pykają sobie w piłke na pc od czasu do czasu nie przykładając zbytnio uwagi do realizmu a właściwie jego braku w każdej odsłonie od EA

za przykład mogę dać siebie - pykam sobie w NHL 2006 demko i bardzo mi się podoba, bo o hokeju za dużo to ja nie wiem, myśle, że jakby wyszedł taki hokej na wzór pes to olałbym go ciepłym moczem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zassać mój drugi (i ostatni :lol: ) gol w fifie 2k6:

 

1625179[/snapback]

Brameczka rzadkiej urody. ;]

Nie wiem o co ci chodzi, buga nie widziales, z powodu jednego przekreslasz juz cala gre... smieszny jestes, nie ma gry idealnej bugi sie zdarzaja tu i owdzie, pozatym to jest demo, czyli nie finalny produkt. ;]

 

poprostu potwierdza to co napisałem, że 80% odbiorców fifki to ludzie którzy pykają sobie w piłke na pc od czasu do czasu nie przykładając zbytnio uwagi do realizmu a właściwie jego braku w każdej odsłonie od EA

za przykład mogę dać siebie - pykam sobie w NHL 2006 demko i bardzo mi się podoba, bo o hokeju za dużo to ja nie wiem, myśle, że jakby wyszedł taki hokej na wzór pes to olałbym go ciepłym moczem

No ja jestem fanem pilki kopanej, ale jakos zaden z ""symulatorow"" obecnych na rynku nie odwzorowuje na tyle pilkarskiego spektaklu, zeby przykuc moja uwage na dluzej.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brameczka rzadkiej urody. ;]

Nie wiem o co ci chodzi, buga nie widziales, z powodu jednego przekreslasz juz cala gre... smieszny jestes, nie ma gry idealnej bugi sie zdarzaja tu i owdzie, pozatym to jest demo, czyli nie finalny produkt. ;]

1625210[/snapback]

tak tak, wszystko poprawią w full :-P

 

No ja jestem fanem pilki kopanej, ale jakos zaden z ""symulatorow"" obecnych na rynku nie odwzorowuje na tyle pilkarskiego spektaklu, zeby przykuc moja uwage na dluzej.

1625210[/snapback]

no to graj w fife, przecież nikt Ci nie broni B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brameczka rzadkiej urody. ;]

Nie wiem o co ci chodzi, buga nie widziales, z powodu jednego przekreslasz juz cala gre... smieszny jestes, nie ma gry idealnej bugi sie zdarzaja tu i owdzie, pozatym to jest demo, czyli nie finalny produkt. ;]

 

poprostu potwierdza to co napisałem, że 80% odbiorców fifki to ludzie którzy pykają sobie w piłke na pc od czasu do czasu nie przykładając zbytnio uwagi do realizmu a właściwie jego braku w każdej odsłonie od EA

za przykład mogę dać siebie - pykam sobie w NHL 2006 demko i bardzo mi się podoba, bo o hokeju za dużo to ja nie wiem, myśle, że jakby wyszedł taki hokej na wzór pes to olałbym go ciepłym moczem

No ja jestem fanem pilki kopanej, ale jakos zaden z ""symulatorow"" obecnych na rynku nie odwzorowuje na tyle pilkarskiego spektaklu, zeby przykuc moja uwage na dluzej.

1625210[/snapback]

PES 4 najlepsza piłka nozna na PC i konsole , a jesli chodzi o fifke 06 - tragedia, kolejna porazka, gra gorsza od wer 2005

 

@ath to jedyna osoba wypowiadajaca sie w tym temacie której nowa fifa sie podoba

coż, zawsze sie tacy znajda :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ HiS

Ło no to sie odgryzłeś... :lol:

 

PES lepszy od fify, ati lepsze od nv, amd lepsze od intele <ziew>

Jak chcesz prowadzic takie monologi to wejdz sobie na topic Fifa vs PES i tam sie produkuj... <_<

 

A pozatym znasz sie jak swinia na perfumach... ;]

Kazdy ma swoje zdanie i nie mozna go podwazac, bo o gustach sie nie dyskutuje, co mnie obchodzi 'co ty wolisz', ja opisuje swoje wrazenie, wiec prosze cie bardzo nie neguj ich.

 

Zeby nie bylo ze jestem jakims fifomaniakiem, przegralem sie juz w pes4 zobaczylem demko f06, spodobalo mi sie, jest lepsze od poprzedniego a to chyba krok do przodu. Pilka jak pilka pogram troche (przejde lige, LM) i zwyczajnie wywale.

 

Jak juz pisalem nie ma dla mnie dobrej wirtualnej kopanki, moze wynika to z malej konkurencji (2 produkcje tlukace sie od lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagajac z gamershella na 22% stanal a potem juz d000pa blada.. czerwony x we flashgecie ;o

sciagam z innego mirrora, a na http://www.fifaserwis.com/ pisza:

Wersja demonstracyjna gry FIFA 06 ukazała się już ponad dwie godziny temu, a tylko garstka osób może się cieszyć jej posiadaniem. Wszystko jest spowodowane małą ilością i słabą przepustowością serwerów, na których zostało umieszczone demo. Pewnie chcielibyście pograć w FIFA 06 już za parenaście minut? Nic prostszego! Wystarczy tylko wykupić abonament Centrum FIFY i tym samym dołączyć do elitarnego grona naszych Klubowiczów! Będąc Klubowiczem pobierzecie demo FIFA 06 z super szybkiego serwera, bez żadnych kolejek i czekania, wszystko łatwo i przyjemnie. Póki co, do ściągnięcia jest wersja z angielskim komentarzem, ale już niedługo, dla spragnionych mocnych wrażeń "po francusku" będzie udostępniona francuska wersja.

 

Centrum FIFY wychodzi także z pomocą do wszystkich tych fanów, którzy niestety posiadają słabsze łącza internetowe. W ciągu najbliższych paru dni na półki naszego SKLEPU trafi eksluzywna płyta, która będzie zawierać obie wersje dema (angielska i francuska), a także filmy i screeny z FIFA 06. Wśród tych materiałów (które z pewnością powinien posiadać każdy szanujący się fan gier z serii FIFA) nie zabraknie na pewno świeżych dodatków do wypuszczonego dzisiaj dema. Więcej informacji już wkrótce!

lol! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ściągnęło maxem z serwa West Coast...nie wiem jak teraz sytuacja wygląda..

 

O grze wiele pisał nie będę bo bym tylko powtórzył słowa kucyka...

 

Ogólnie dla mnie lepiej niż w edycji 05 co nie znaczy że dobrze :)...

 

Dodam jeszcze że podania wyglądają komicznie - w 90% jest tak że gość przy każdym podaniu dziwnie się zatrzymuje/zwalnia i dopiero podaje - komiczne...

 

aaa jeszcze jedno...ath - w PESie jest motion capture, a jak kołki to owszem biegają ale zawodnicy w grze EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg wytrzymałem 5minut :) ale kapa hehe LOL.

 

Co prawda są tam fajne rozwiązania, ale wszystkie ( no może kilka jest fajnych ale to na palcach jednej ręki moge wyliczyć ) animacje, system podań, strzałów to poprostu woła o pomstę do nieba. Sprawia, że nie da sie w to grać, normalnie poruszają się jak w HOKEJU. lipa na maxa.

 

Ale jak powiedziałem kilka fajnych rozwiązań, dzięki którym gra jest mniej schematyczna, ale to pewnie kwestia kilku meczów, więc co z tego :o

A gdzie ta grafika z tych skrinów ? bo tekstury wyglądają jak za czasów voodoo. Co prawda nie zależy mi na grafice, ale wcześniej było co innego prezentowane niż to co w demie :/ Już nie wspominam o strzałkach w rzutach rożnych itd :=) Ogólnie tragedia. Nawet w we2002 gra się 100x przyjemniej.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1625360[/snapback]

dziwne, jak w każdym demie tak i w tym jest wzmianka o zakazu sprzedaży, chyba, że chłopaki załatwią sobie jakieś pozwolenie

 

...A gdzie ta grafika z tych skrinów ? bo tekstury wyglądają jak za czasów voodoo. Co prawda nie zależy mi na grafice, ale wcześniej było co innego prezentowane niż to co w demie :/ Już nie wspominam o strzałkach w rzutach rożnych itd :=)  Ogólnie tragedia. Nawet w we2002 gra się 100x przyjemniej.

 

pozdro.

1625450[/snapback]

dokładnie to wcześniej zauważyłem, fifa wygląda jak podrasowana 2005, a przecież miała być taka wielka graficzna rewolucja... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...