Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne, jak w każdym demie tak i w tym jest wzmianka o zakazu sprzedaży, chyba, że chłopaki załatwią sobie jakieś pozwolenie

dokładnie to wcześniej zauważyłem, fifa wygląda jak podrasowana 2005, a przecież miała być taka wielka graficzna rewolucja...  :-|

1625513[/snapback]

<joke mode>

Moze macie takie sprzeciory, ze wam wszystko na low ustawilo. :lol:

</joke mode>

 

Nie obrazajcie fify, bo zaraz PiPola zawolam i wam da... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<joke mode>

Moze macie takie sprzeciory, ze wam wszystko na low ustawilo.  :lol: 

</joke mode>

 

Nie obrazajcie fify, bo zaraz PiPola zawolam i wam da...  B)

1625552[/snapback]

myślisz, że x800xl może sobie nie poradzić z tym crapem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowe jest uzycie przezemnie <joke mode>. ;] Gierka wymagan nie ma, na procku def. (1,6ghz + 9550 def. 25/400) chodzi normalnie. ;]

 

Co do grafy to rzeczywiscie jakies to wszystko nieostre... no, ale jak bedzie full to dla zasady sobie pogram, jeszcze mnie nie udrzuca od monitora. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszke :) rozegrałem ponad 10 meczyków , strzeliłem pare fajniutkich brameczek, nawet z wolnego :)), i musze powiedzieć, że może i jest podobna do fify 2005 to i tak sie "różni", jest szybsza, zawodnicy nie biegają już jak kukły, są bardziej energiczni, można rzecz bardziej żywsi" i powiem szczerze że MNIE SIE PODOBA...... czekam jeszcze na patcha który pewnie wyjdzie lada dzien, żeby zmienic rozdziałke, itd. Czekam na premiere 30 wrzesnia, aby móc zagrac LP. i w końcu ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> udział w LM :D ...czekam na FULL !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zawodnicy nie biegają już jak kukły

...:mellow:...iii...czekaj czekaj w co Ty grasz ??...

 

Pograłem trochę i stwierdzam że crap jakich mało...i to ma walczyć z PES5 ??...na starcie przegrywa z 3...:|

 

Uninstall...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEGA LOL 2

 

Strzeliłem bramke kuriozum !!!

Niestety nie mam filmiku ale to jest PRZEGINKA !!!

 

Strzeliłem gola i nic w tym nie byłoby dziwnego ale... GOLA NIE BYŁO !!!

Piłka przeszła 2 metry od bramki.

Na wszystkich powtórkach to było widać.

A sędzia stwierdził , ze gol.

 

BUG NA BUGU

 

Katastrofa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEGA LOL 2

 

Strzeliłem bramke kuriozum !!!

Niestety nie mam filmiku ale to jest PRZEGINKA !!!

 

Strzeliłem gola i nic w tym nie byłoby dziwnego ale... GOLA NIE BYŁO !!!

Piłka przeszła 2 metry od bramki.

Na wszystkich powtórkach to było widać.

A sędzia stwierdził , ze gol.

 

BUG NA BUGU

 

Katastrofa !!!

1625775[/snapback]

zostawmy te bugi w spokoju, rzeczywiście jest to demo i w wersji full błędy mogą być poprawione co nie zmienia faktu, że na zmiane całego gameplayu to tak z 4 lata trzeba będzie poczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI TO W CO WY GRACIE ?? może to demo pes 5 ? :lol2: grałem ponad 10 spotkań i wszytsko chodzi fajnie bez żadnych błędów, poprostu 3ba wiecej pograć ... A co do kukieł -> to Raven 88 to jest moje zdanie, dla mnie nowa F06 jest lepsza, szybsza, może nawet większa ((chodzi o boisko itd)). niz fifa 05, CZEKAMY NA FULLA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie zła wreszcie w rzutach rożnych jest strzałka tj. kiedyś bo w poprzednich to była zawsze loteria któremu poda, jest pare szczegółów dodanych i wiecej kartek sędzia daje niż w 2005, troche grafika trawy z góry mogłaby być lepsza ale to demo napewno sie poprawi jak bedzie wieksza rozdzielczość i opcje grafiki na full (trzeba być optymistą :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to wcześniej zauważyłem, fifa wygląda jak podrasowana 2005, a przecież miała być taka wielka graficzna rewolucja...  :-|

1625513[/snapback]

 

myśle że "graficzna rewolucja" będzie dostępna tylko dla x360 oraz ps3

 

powodem nie będzie moc konsol, gdyż z tym PC by sobie poradził ale chwyt "next gen"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kudos to EA for hiring Jean-Claude Van Damme as the producer!!!

lol na soccergaming piszą że on producentem jest nowej fifki :o

 

Pograłem trochę dłużej i powiem, że nawet przyjemnie się gra tylko żeby te animacje tak nie rwały i przechodzenie z jednej w drugą było płynniejsze :/. Na 100% WE9/PES5 ma(będzie miało) gameplay lepszy, ale fifa z tą całą otoczką licencji( przyśpiewki genialne ) i nowym gameplayem będzie grywalna, chociaż poczekam z tym stwierdzeniem aż dłużej pogram :P. Skopiowali praktycznie cały gameplay z pesów :P oprócz stałych fragmentów gry. No i gra jest za szybka.

 

Aha i jest trochę rzeczy, które wydają mi się lepiej zrobione od pes'a przynajmniej tego z numerkiem 4 bo nie wiem jak najnowszy. Min. chodzi mi o walkę bark w bark, strzelanie/podawanie głową zwłaszcza przy wybijaniu z pola karnego i wyczyny bramkarzy zdecydowanie lepsze. Chociaż w we9 ludzie wypowiadali się o bramkarzach w superlatywach, więc trzeba poczekać, ale porównywałem z pes4.

 

Starałem się obiektywnie wypowiedzieć :P po trochę dłuższym graniu.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i jest trochę rzeczy, które wydają mi się lepiej zrobione od pes'a przynajmniej tego z numerkiem 4 bo nie wiem jak najnowszy. Min. chodzi mi o walkę bark w bark, strzelanie/podawanie głową zwłaszcza przy wybijaniu z pola karnego i wyczyny bramkarzy zdecydowanie lepsze. Chociaż w we9 ludzie wypowiadali się o bramkarzach w superlatywach, więc trzeba poczekać, ale porównywałem z pes4.

1625940[/snapback]

bark w bark w we9 zostało całkowicie zmienione, w tej chwili wygląda i działa to świetnie

bramkarze są poprawieni w stosunku do we8 ale bez rewolucji

 

http://rapidshare.de/files/4573277/fifa2006zlalinia.avi.html

aha :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge odpalic demka ... wywala mi error pt. "Fifa 06 requires hardware graphiscs acceleration"

 

Moj sprzet :

 

A3200+

1024mb ram

GF6800 128mb stery 77.77

 

 

Help :)

Edytowane przez TomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ładnie :=) no bugów jest mnóstwo, ale przyjmijmy, że to demo i w finalnej wersji takich rzeczy nie będzie :P i to rwanie gry też.

 

Naprawdę bramki nie padają tak schematyczne jak we wcześniejszych odsłonach, ogólnie wyszła im ta kopia gameplayu z pes'a. Jakby jeszcze zrobili taki sam system rzutów rożnych/wolnych ... Mówię nie wiem jak będzie po dłuższym graniu :=) co najmniej takim jak w pes. Narazie jest dobrze a nawet lepiej.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika nei zachwyca jak i calosc, juz sie do tego przyzwyczailem, przynajmniej chodzi ladnie 800x600 :/ AAx4 Anizo x8 50-70fps zaraz obczaje patcha do 1024x768 :D

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii ten patch ma włączać 1024x768x32 i High detale.

 

W praktyce NIE MA żadnej różnicy w grafice w stosunku do 800x600x16 prócz wyższej rozdziałki. Gra nadal wygląda słabo i chodzi również słabo ;/

Co z tego że mam 150fps jak obraz szarpie niemiłosiernie i wygląda tak jakbym miał 15 fps

 

Gdzie ta trawa 3D ?

 

Bida Panie straszna.

A te siatki ... TRAGEDIA ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wrzuceniu patcha 1024x768x32 HIGH u mnie gra wyglada sporo lepiej, tzn podczas gry gdy biegne zawodnikiem bo przy zblizeniu tekstury zawodnikow sa kiepskie :P

 

ogolnie trawa wyglada sporo lepiej , jak i calosc, do tego z AAx4 i anizo x 4 chodzi plynnitko bez przycinki na poziomie 50-70fpsow do tego nie mam zastrzezen, szkoda ze trawa jest 2D :? a przy powtorkach na zblizeniu tekstury zawodnikow sa tak kiepskie i te ich detale :? ktorych nie ma, w fifie 2005 byli lepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ten patch pobrać bo mi wyskakuje komunikat:

"Prawdopodobnie chcesz sciagnac plik bezposrednio, prosze wejsc na strone serwisu fifaserwis i tam kliknac w odpowiedni link"

 

napewno w full wersji bedzie mozna ustawic grafike a w demie jest chyba na low dlatego textury nie są takie dokładne

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch pobierz z fifaserwis.com .

Podmienia sie tylko plik config. do katalogu z grą.

Patch zmienia rozdzielczość ale grafika dalej syfna nie taka jak na screenach no chyba znowu olali pecetowców jak zwykle i skupiaja sie na wersji dla nowego Xboxa.

Ciekawe czy na Xboxie 360 bedzie też tak to kiepsko wygladać.

Ogólnie nic ciekawego ta fifa a te ruchy piłkarzy zwody smiechu warte .

Niestety znowu sie zawiodłem na elektronikach mogli sie lepiej postarać.

PES Rulez . :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem grę na 2gim kompie z Radeonem 9550 i Athlonem 1700XP

I działa o niebo lepiej.

Nie ma szarpania obrazu przy scrolowaniu, no może minimalne.

 

Na Sempronie 64 2,7 GHz + GF 6800 obraz szarpie strasznie :(

Trochę lepiej jest paradoksalnie jak wyłącze synchronizację ale i tak nie tak dobrze jak na Radku 9550.

 

Dziwne bo F 2005 chodziła bez żadnych szarpań na tym konfigu.

 

Czy u was tez siatki wyglądają jakby je pająk utkał ?

To jest żenada :(

 

Gra wygląda gorzej niz F2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem to demko zainstalowalem uruchomilem ale mam problem

w menu jak chce wybrac druzyne to sie nie da wszystko przestawia sie samo, druzyny same sie zmieniaja jak wciskam na advanced lub kick-off to te opcje nie dzialaja poradzicie mi cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest optymalizowane pod ati i dlatego wam rzuca na nv. ;]

 

Co do siatki to jest wreszcie normalna a nie kartonowa jak bylo dotychczas.

Szczelilem juz kilka ladnych goli, o wiele innych niz w poprzednich fifach.

Rozwiazanie jakie zastosowano w rzutach wolnych nie bardzo mi sie podoba (to samo co w pes), wolalem juz stary dobry celownik i 'wyczucie momentu'. ;]

 

Czekam jeszcze na time kill patch, albo cokolwiek co przedluzy rozgrywke. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...