Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

piekna recenzja cala prawda o fifie ja tez tak mysle - totalne dno.

 

:)

 

http://games.mail.ru/images/fifa2006.jpg icon_smile3.gif)))))))

 

btw poczytajcie sobie wrazenia z demo http://www.gry-online.pl/S061.asp?ID=302 podoba mi sie to co napisali icon_smile3.gif

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega zagorzały fan fify po sciagnieciu dema mowi ze wg. niego fifa 2005 jest lepsza niz 2006.

 

oj zeby nba nie spieprzyli, bo to jest najbardziej wyczekiwana gra przeze mnie. ja np. do dzisiaj gram w nba live 05 :> taki ot ale kiedy wychodzi to nba? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega zagorzały fan fify po sciagnieciu dema mowi ze wg. niego fifa 2005 jest lepsza niz 2006.

 

oj zeby nba nie spieprzyli, bo to jest najbardziej wyczekiwana gra przeze mnie. ja np. do dzisiaj gram w nba live 05 :> taki ot ale kiedy wychodzi to nba? :D

1641790[/snapback]

NBA to nie fifa, fifa zawsze była do [gluteus maximus] :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halówka już w fifce była bodajże o ile dobrze pamiętam to w FIFIE 97, i grałosie całkiem fajnie :), a co do Nba live 2006 to premiera jest 9 pazdziernika tak gdzies słyszałem, i będzie napewno świetne, teżż nie omge sie juz doczekać. W Nba 2005 mykam do tej pory, ale ileż można kończe 5 sezonik !!!!!!!! Czekam z niecierpliwością na Fife i Nba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Wy mnie ludzie wkurzacie

Temat o FIFIE a ciągle dajecie o PESIE

Wiadomo, że PES jest lepszy - wszyscy którzy grali w PESA i FIFE tak mówią, a Ci którzy nie grali w PESA tylko w FIFE nie mogą powiedzieć że PES jest lepszy, bo w niego nie grali.

 

Ja też nie grałem w PESA i uważam że FIFA (pomimo OGROMNEJ ilosci błędów) jest lepsza, nie tylko dlatego, że w zanim zaczniesz grać w PESA musisz przejść długie szkolenie, ale też dlatego, że gram w FIFE od zawsze. I wątpie, czy kiedykolwiek mógłbym przejść na strone PESOWCÓW.

 

:mad:

 

Swoją drogą, przydałby sie topic o bugach w FIFIE 2005, tylko wtedy większą część gości satanowiliby PESOWCY..... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widzisz żeby ktoś na tej stronie napisał coś o pes?  :blink:

1646677[/snapback]

Zobacz sobie pierwsze strony. :D

Edytowane przez Badgod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie grałem w PESA i uważam że FIFA (pomimo OGROMNEJ ilosci błędów) jest lepsza

1646664[/snapback]

Nie no [ciach!]a ręcę opadają :blink:

Miałem nic nie pisać już w tym temacie bo już wszystko zostało powiedziane, ale jak zobaczyłem to co kolega napisał nie mogłem się powstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Kurde, nie chodzi mi tu o fizyke gry, ale o klimat, którego nie potrafią zrozumieć Ci którzy tolerują tylko PESA. Nie moge zaprzeczyć, że fifowcy nigdy nie zrozumieją klimatu PESA, i wszystko znów od nowa..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zglupialem. jedni pisza , ze EA zrezygnowalo z 3d grass, inni pisza ze w configu jest wzmianka o tym. sam tez spradzilem plik configuracji i jest tam wzmianka ze przy grafice high bedzie. to czemu w demie tego nie ma ?? na screenach niby to z pelnej wersji tez nie widac by byla. chyba jednak na xbox360 FIFFa 2006 bedzie wygladac ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Polska liga rewelacja , ciekawe czy znowu tak jak w Fifie 2005 Tomasz Frankowski będzie bramkarzem :/

1649226[/snapback]

Raczej nie bo od czasu kiedy siedzibe w Polsce otworzyło EA to giery sa dobrze spolszczane, ale pewnie skład Wisły aktualny raczej nie będzie, więc dalej można będzie grać Frankowskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedizał, w sieci dostępny jest patch do wersji demo Fify 06 dzięki, któremu:

 

REVOLUTION PATCH v2.0

 

Additionally to all 18 Bundesliga teams you now can play with 10 more international top teams! The feature list gets longer and includes now:

 

- all 18 Bundesliga teams added

- 10 international teams (Arsenal London, Chelsea London, Manchester United, Liverpool, FC Barcelona, Real Madrid, AC Milan, Juventus Turin, Inter Milan, Paris SG)

- all together 70 kits for this teams

- (home, away, keeper)

- the correct Mini Kits for the menues

- the correct team logos for the menues

- Flags and banners

- new balls

- new boots

- new menu background for the first menu screen

 

Do pobrania stąd: http://www.fifa4fans.de/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...