Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

:mur:  Wy mnie ludzie wkurzacie

Temat o FIFIE a ciągle dajecie o PESIE

Wiadomo, że PES jest lepszy - wszyscy którzy grali w PESA i FIFE tak mówią, a Ci którzy nie grali w PESA tylko w FIFE nie mogą powiedzieć że PES jest lepszy, bo w niego nie grali.

 

Ja też nie grałem w PESA i uważam że FIFA (pomimo OGROMNEJ ilosci błędów) jest lepsza, nie tylko dlatego, że w zanim zaczniesz grać w PESA musisz przejść długie szkolenie, ale też dlatego, że gram w FIFE od zawsze. I wątpie, czy kiedykolwiek mógłbym przejść na strone PESOWCÓW.

 

:mad:

 

Swoją drogą, przydałby sie topic o bugach w FIFIE 2005, tylko wtedy większą część gości satanowiliby PESOWCY..... :angry:

1646664[/snapback]

Wybitnie sie nie zgodze. Gram w fife od czesci 98. a co do PES skonczylem pare sezonow w 4 i caly ten chalenge mode czy cos takiego i szczerze mowiac jednak wole fife. W fifie poziom world cup jest dla mnie nie osiaglany kiedy w PES 5 gwiazdek to maly pikus 6 juz maly problem (koncze na dogrywce...) ogolnie kazdy gra w to co lubi. Mowicie o realizmie PES... Hmm... Dla mnie PES to mila arcadowka, a fifa to realizm. Ale to tylko moje zdanie wiec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie sie nie zgodze. Gram w fife od czesci 98. a co do PES skonczylem pare sezonow w 4 i caly ten chalenge mode czy cos takiego i szczerze mowiac jednak wole fife. W fifie poziom world cup jest dla mnie nie osiaglany kiedy w PES 5 gwiazdek to maly pikus 6 juz maly problem (koncze na dogrywce...) ogolnie kazdy gra w to co lubi. Mowicie o realizmie PES... Hmm...  Dla mnie PES to mila arcadowka, a fifa to realizm. Ale to tylko moje zdanie wiec :D

1658564[/snapback]

Popieram tego Pana w 100%:) A w FIFA 06 na poziomie perfect jest wogóle total odjazd:P Gdzie w Demo PES5 na max ilości gwiazdek nie da sie chyba przegrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowicie o realizmie PES... Hmm...  Dla mnie PES to mila arcadowka, a fifa to realizm. Ale to tylko moje zdanie wiec :D

1658564[/snapback]

:lol2: ale mnie rozbawiles tym tekstem. Ja gram w Fife od samego poczatku istnienia tej serii. Podobala mi sie ta gra strasznie ale tylko z tego wzgledu ze nie bylo konkurencji. Strasznie sie ucieszylem gdy Konami zdecydowalo sie wypuscic PESa na PC. Od tego momentu gram tylko i wylacznie w PES, z tego wzgledu ze widac ze chlopaki sie staraja poprawiac swoja gre. Fifa natomiast idzie na latwizne i jedynie zaktualizuja sklady dodadza lige z Egiptu, troszke poprawia grafike i tyle. Duzo sobie obiecywalem po nowej Fifie. Niestety poraz kolejny sie zawiodlem. Owszem jest to wg mnie najlepsza czesc z calej serii ale i tak jeszcze duzo jej brakuje. Nadal ta gra jest bardzo schematyczna. Zagralem sobie mecz 10 minut. Wygralem 12:0 z czego 8 bramek to bylo 1 na 1 i strzelalem przy tym samym slupku a 4 gole to akcja skrzydlem, wrzutka i strzal glowa. Ale i tak najbardziej mnie rozwalila akcja komputera w innym meczu. Przeciwnik strzelil z 4-5 metrow od bramki i patrze a oni sie ciesza ze zdobycia gola !!! Zobaczymy jak w pelnej wersji spisze sie polski komentarz i polska ekstraklasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było...30 września...

 

a co do wypowiedzi DooDah'a i PiPoL'a...

 

po pierwsze...jak PES to arcade a FIFA symulacja to zjem własną klawiaturę..:|

 

po drugie...koniec OT fifa vs PES bo się głodny krwi moderator pojawi i nie będzie wesoło...jest już topic o tym zagadnieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy gra w to co lubi... Ja lubie i to i to i bede gral i w fife 06 i w PES5. Pozatym nie bede ocenial fify po demie, bo to zawsze lipnie wychodzi. raven_88 jak kiedys przegram w PES4 na 6 gwiazdkach to ci pomoge z klawiatura :D (Nie lubie sie wyklocac o gry i przylaczam sie do kolegi o koniec dyskusji na temat Fifa vs PES)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też grywam i w Pes i w fife :) chociaż bardziej sercem i duechem jestem z FIFA :)) bo ona była od zawsze :) ale to dobrze że pojawiła sie onkurecncja zes strony konami :)) baaa bardzo dobrze, oby wiecej takich produktów :)

 

P.S.

CHCĘ JUŻ FIFKĘ :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee bolki gram w fife od 98 roku i to jest jedyna piłkarska gra jaka mi sie podoba a reszta to mierne podroby ktore sa zywo zerżniete od EA!! PES moze i jest niezłe moze nawet bardzo dobry ale orginału nic nieprzebije a teraz wychodzi fifa 2006 i znow swietnie sie sprzeda zreszta napewno (jak co roku) lepiej niz PES bo to na tyle znana marka ktora ma swoich wiernych fanow ktorzy nigdy jej nieopuszcza , a wiec co tu duzo gadac FIFA RZADZI!! B)

post-120953-1127322668.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh...

 

po 1...koniec pitolenia pes vs fifa...

 

po 2...konami nigdy nie naśladowało (i nigdy raczej nie będzie) EA...

 

po 3...może i sprzeda się świetnie bo wszystko co ładnie opakowane dobrze się sprzedaje...

 

2i3 - sorry ale nie mogłem się powstrzymać...EOT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejski oddział Konami podał wyniki sprzedaży gry Pro Evolution Soccer 4 za pierwszy dzień bytności na sklepowych półkach. Nowa piłka nożna pobiła wszelkie rekordy, znajdując w tym czasie 1.5mln nabywców.

Jest to znacznie więcej niż w zeszłym roku udało się osiągnąć poprzedniczce i widać tym samym wyraźnie, jak wielkie jest zainteresowanie grami sportowymi od Konami.

Ehe... co do pes5 to ilość sprzedaży raczej także się nie zmieni... <_<

 

raven_88 już kilka razy mówił żeby nie komentować w tym temacie pes vs fifa. Po to jest założony o tym nowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w demo i :

-Grafika gorsza od fifki 2005 nawet opcji zmiany rozdzialki nie ma :blink: itpTe rozmazane mordy pilkarzy nic szczegolowosci i to chce az 512 ramu :mur: :mur: :blink:

-Dzwiek na poziomie choc czasami mozna w to watpic

-Miala byc super realistyczna murawa jak narazie to tylko jakies rozmazane tekstury

-Ciezki mi cokolwiek powiedziec na temat druzyn ale napewno ten element zrobia dobrze

-sterowanie takie samo ale animacja pilkarzy jak oni biegaja :blink: :blink: :blink: ktos naprawde przesadzil:/

 

Dla mnie fifka 2006 jest srednia nic nowego nie wniesiono zobaczymy jak w pelnej oby te rzeczy pozmieniali...

Najlepiej niech ta dynamike wezme z pes4 to wtedy fifka dostanie tego kopa:] a tak sredniak.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Po zainstalowaniu dema włączam gre i juz w wyborze języka jest takie coś że wciąż się pasek przesuwa wybierając nowe języki. Gdy dam enter jest wybór dróżyn i też mi pasek sam sie przesuwa na bok wybierając pokolei drużyny ale już teraz nie moge nic wcisnąć oprucz wyjścia Pomocy :) Myśle, że zrozumielisci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie PZPN chciał od EA tyle kasy ile dostaje Premiership, ale dziwi mnie postawa tych klubów przecież to są cieniasy. Może coś tam w polskiej lidze zdziałają, ale na ich miejscu bym się cieszył że wogóle ktoś ich chciał gdzieś promować. Powinno im zależeć na darmowej promocji, a tak no cóż jak zwykle wychodzi chciwa natura działaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie polska piłka. Totalna farsa. Umiejętności żadne, brak jakichkolwiek ambicji, a wymagania jakby byli bogami futbolu. Dawniej słuchając wypowiedzi tych "piłkarzy", "działaczy" strasznie mnie to denerwowało, ale teraz już od jakiegoś czasu patrzę na nich jak na ciekawostkę przyrodniczą. Dlatego tez nigdy nie kbicuję polskim zespołom w pucharach. Ponieważ kibicować można komuś kogo się szanuje. Skoro więc oni nie mają szacunku dla mnie jako kibica (pokazując to co pakazują na boisku), wiec ja nie czuję się w żadnym wypadku także do tego zobligowany. Brak polskiej ligi czy też kilku zespołow nie robi mi różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...