Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie polska piłka. Totalna farsa. Umiejętności żadne, brak jakichkolwiek ambicji, a  wymagania jakby byli bogami futbolu. Dawniej słuchając wypowiedzi tych "piłkarzy", "działaczy" strasznie mnie to denerwowało, ale teraz już od jakiegoś czasu patrzę na nich jak na ciekawostkę przyrodniczą.  Dlatego tez nigdy nie kbicuję polskim zespołom w pucharach. Ponieważ kibicować można komuś kogo się szanuje. Skoro więc oni nie mają szacunku dla mnie jako kibica (pokazując to co pakazują na boisku), wiec ja nie czuję się w żadnym wypadku także do tego zobligowany. Brak polskiej ligi czy też kilku zespołow nie robi mi różnicy.

1667729[/snapback]

fakt FAKTEM , Mamy taką ligę jaką mamy, czyli słabą nie ma co sie czarować, znowu w sumie tak jak co roku nie udało sie żadnej z drużyn zakwalifikowac do LM, a z pucharem uefa też nie jest lepiej, ale powiem jedno, jestem "POLAKIEM" i zawsze kibicują naszym. I to nie ma znaczenia, czy lubie daną druzynę, czy tez nie. Bo Polak Polakowi będzie zawsze !!!!!

p.s

Już nie mogę sie doczekać FIFKI z polskim komentarzem.........!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję , polskim siatkarzom i siatkarkom, koszykarzom, reprezantacji Polski w piłce nożnej, itp..., ale NIE bedę kibicował drużynom klubowym. Jak już pisałem wcześniej oni sami nie okazują szacunku ani kibicom ani swojemu krajowi.

 

A propos wyjścia FIFY. Ona wychodzi 25 czy 30? bo w jednym sklepie widziałem waśnie 25.09 a w innym 30.09??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA! a ja mam link do polskiej strony autoryzowanej przez EA polska gdzie mozna JUŻ kupić oryginalną FIFĘ 2006 tylko nie wiem czy jest to wersja PL :banana: . A słyszeliście że fifacz wychodzi tylko na DVD? Toż to straszne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym strasznego za pół roku już raczej nie uświadczysz gry na CD , niestety ten nośnik odchodzi do lamusa i bardzo dobrze po co ząglowac 4 CD-kami skoro mozna wszystko wpadkowac na jeden nosnik DVD

1671344[/snapback]

Niby tak, teraz będę miał przynajmniej pretekst żeby kupić DVDika w końcu te 100-150 zł to nie jest aż tak dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos juz ma niech spisze recenzje :))

co i jak? jak komentarz, jak sama gra, sterowanie, zwody, itd..

i najważniejeze czy coś sie zmieniło w stodunku do demka,,,,,, CHŁOPAKI PISAĆ !!!!!!!!!

1673123[/snapback]

napisalbym review ale nie gralem w 2005 wiec nie mam punktu oparcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

129 zl smich , ten dodatek do dodatku Fifa 2005 ktory zkolei był dodatkiem do Fify 2004 ...............  powinien kosztowac góra 60 zł

1673317[/snapback]

60zł... ba za 20zł w gazecie powinna się znajdować ta gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie macie jeszcze F06 , czy gracie :))) non stop, że nie możecie nic uchylić :))) ja napewnoe spisze dzisiejsze wrazenia :) zdjec nie wrzuce bo tak naprawde niewiem jak to sie naweert robi, ale napisze co nieco :) POZDRO FOR ALL PALYERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...