Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może czy to prawda, że w trybie FIFA IMPREZA kiedy się przegrywa można np (za specjalne punkty) wpuścić na boisko nagiego kibica który skopie któregoś z przeciwników albo coś w tym stylu? A jeśli nie to na czym polega ta cała FIFA IMPREZA? Bo ja jeszcze w fifacza nie zainwestowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi, gdzie masz porównanie do pesa w osatnich postach?

co do przeciągania na swoją stronę - wali mnie to czy pipol wraz z kolegami będzie grał w fifa, pes, równie dobrze od jutra może zacząć grać zawodowo w biery, pes nie potrzebuje reklamy, aby się sprzedawać

i ogólnie fajne masz podejście skoro osoba krytykująca fifa nabija sobie tylko posty... i ine strasz tak z tym wątkiem o pes, nie strasz, bo się zesrasz...

1679648[/snapback]

Ja nie strasze, ja ostrzegam i nie wiem kto bedzie sral po lydach ostatni. ;]

Juz wiele razy mowiono, zeby nie robic z tego tematu smietnika wiec nie zdziwcie sie srogiego odwetu. ;]

Nie lubie chodzi do opery i mam ja glebokow w d....

Czy to oznacza, ze musze stac pod gmachem i kazdemu, ktory chce do niej wejsc mowic, zeby tego nie robil, ze jest do d, ze kino jest lepsze itp.

Zrobcie sobie jeszcze av z przekreslonym znaczkiem fify 06 i zacznijcie robic blokady na ulicach jak Leppi. ;]

Doprowadzacie do sytuacji, ze topica nie da sie juz poprostu czytac, nie mozna sie niczego o grze dowiedziec, bo wszedzie sa wasze klotnie...

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZłowieku to wolny kraj , kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie , jak komus sie podoba to super niech gra i sie cieszy , ale przeciez kazdy ma prawo to paru slow krytyki tym bardziej ze Fifa nie jest idealem i tu chyba kazdy przyzna racje. Do Pesa 5 nie bede sie odwolywal bo i po co skoro jeszcze nie wyszedl , mowie o tym co zostalo zaserwowane przez panow z EA , a jest to wyjatkowo niestrawne danie i az dziw bierze bo przeciez tyle lat i ciagle te same zarzuty , a gra ma naprawde potencjal i tym bardziej przerazajace jest to ze EA nie potrafi tego potencjalu wykorzystac , a szkoda bo Fifa 2006 moglaby byc naprawde swietnal gra , niestety moglaby bo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh...do niektórych widać nie dociera...

 

forum jest od tego żeby wyrażać poglądy - i wyrażamy - twierdząc że FIFA to crap...i tyle...

 

nawet gdyby PESa nie było to i tak bym (byśmy) tak twierdził (dzili)...

 

bo to co wydają co roku panowie z EA to się normalnie w pale nie mieści...a oni jeszcze żądają za to ciężko zarobionej/uskładanej kasy...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh...do niektórych widać nie dociera...

 

forum jest od tego żeby wyrażać poglądy - i wyrażamy - twierdząc że FIFA to crap...i tyle...

 

nawet gdyby PESa nie było to i tak bym (byśmy) tak twierdził (dzili)...

 

bo to co wydają co roku panowie z EA to się normalnie w pale nie mieści...a oni jeszcze żądają za to ciężko zarobionej/uskładanej kasy...:|

1679898[/snapback]

I tu robisz blad, bo sadzisz za kogos...

Lepiej mysl za siebie a nie za innych i nie narzucaj swoich pogladow. :blink:

 

Po zagraniu w fulla mi tez nowa fifa nie za specjalnei sie podoba, ale nie jest to chyba powodem, ze musze co kilka postow przypominac o tym innym os.

Rozumiem wyrazic swoje zdanie raz, ale jest to notoryczne 'zasmiecanie' topica tekstami w stylu 'fifa to @##$!, nie umywa sie do pes.

Tak wiec chyba niekomu nie zabraniam wolnosci slowa, ale na litosc robcie to z umiarem. Na kazda os. , ktora pisze w topicu, ze jej sie gra podoba, leci grad glupich uwag i docinek. Wg. mnie nie jest to normalne i fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...

 

dlatego napisałem to w nawiasie...

 

taka moja opinia...nie wykluczone że czyjaś też (a z tego co widzę to nawet napewno)..

 

dobra koniec tej rozmowy :|...

 

Heh...pierwszy raz widzę żeby EA tak bardzo promowało swój produkt w tv...już z 4 razy dziś widziałem tą reklamę z Ronaldinho i Rooneyem...

 

PS...na Hyperze właśnie program o fifie leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43.45 ? pogieło cie ? ludzie juz takei rzeczy wyczyniaja, jesli masz na tych sterach najlepsze osiagi w 3dmarku to nie znaczy ze takie etz beda w grach ! Zainstaluj najnowsze ze strony producentai wszystko bedzie dobrze ! A gry beda ci o 10% szybciej chodzic. ehh...

1679180[/snapback]

Zrobiłem jak napisałeś i jakoś nie dziwi mnie to że nie pomogło. Co prawda San Andreas leci teraz na very high zamias low, ale w fifie wciąż to samo :(

Zawodnicy biegają ciągle w lewo. Możnaby rzucić podejrzenie na klawiaturę, ale w sumie to każda inna gra śmiga ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz chciał błysnąć, a wyszło tak jak zawsze...

co mają stery od grafy do klawiatury :blink:

 

co do twojego problemu to jak nic podchodzi on pod ten z dema

spróbuj na czas włączania FIFY odłączyć klawiature i włączyć ją dopiero jak się FIFA załaduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w demo. Czy jeśli ta metoda zadziała to będę musiał robić tak przy każdym włączeniu fify? Jeszcze nie sprawdziłem bo na razie nie mam zainstalowanej

1680730[/snapback]

Ja mam to samo mam klawiature przez usb zaraz pozycze jakies scierwo za dyhe przez PS2 i zobacze czy dzieje sie to samo jak tak to juz se nie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ustaw sobie detale w pliku cfg naprawde na maximum

2. Tylko czesc twarzy jest b realistycznie wykonana i w 100% zgodnie z realizmem :P

 

Murawa, stroje itp  i denne w demie default były ale trzeba poczarować  B)

1678164[/snapback]

 

no to sie pochwal jak to ustawic. ja mam w grze ustawione detale na high rozdzielczosc 1280x1024x32 i gra wyglada biednie chyba ze te biednie to dla ciebie cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje angielska?? bez polskiego komentka....jest jakaś nakładka, aby posłuchać Szpaka ??

1680934[/snapback]

Za szybko zassales ;P

 

Wydaje mi sie, ze wystarczy zamienic niektore pliki z folderu gry odp. za komentarz z tymi z wer. pl i powinno smigac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do polskiego komentarza - kpina

jest on ubogi jak złoża ropy naftowej w naszym kraju

w jednym meczu pięć razy Szaranowicz powtarzał kwestie, że jak sędzia nie zacznie karać kartkami to straci panowanie nad tym co się dzieje  :mur:

do tego błędy błędy i jeszcze raz błędy

"piękny wślizg" - skomentował Szpak, choć odebrałem piłkę ciałem  :lol:

"... pięknie wyskoczył do główki i strzelił..." - zawodnik  uderzył z głowy nie ordywając się od ziemi  :lol:

"będzie szansa z rzutu wolnego" - rzut wolny był z środka boiska  :blink:

1679339[/snapback]

100% sie zgadzam (znowu). komentarze sa nie adekwatne do tego co sie dzieje na boisku ale i tak najlepsze komenatrze wszechczasow!!! mega ELO LOL.

zreszta zlookajcie sami. ;]]]

fifa06-wyluskani-rip.avi (3,3mb)

 

a tutaj jeszcze jeden prezentujacy dantejskie sceny ;]]]

fifa06-kogel-mogiel-rip.avi (7,7mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wlasnie pierwsze mecze w "KANADYJSKIE CUDO" i musze powiedziec ze najlepiej nic nie bede muwil tylko napisze LIPA Wszystko wyglada jak w 2005 Murawa jakas wysuszona wyglada jak by sie na sianie gralo siatki z drutu model zawodnikow jak zawsze Spie...lony i reszta z reszta tez Ta firma z fanow pilek sobie normalnie jaja robi zeby od 2000 roku te same sztosy wypuszczac a to pierwsze wideo wygladalo tak ladnie Ktos napisal ze dobrze ze EA wypuszcza jeszcze gierki ktore smigaja na GF 2 wlasnie to jest zajeb...ty blad juz bym wolal ta konwersje z xboxa 360 na pc Miala by wieksze wymagania ale to by byla jakas konkurencja dla KONAMI bo narazie to ja niewidze zadnej dobrze ze jest te polski komentarz moze go da sie jak0os przerobic i Zainportowac do PES 5 czego sie osobiscie podejme A fani fify widocznie maja klapki na oczach bo zeby przez 6 lat jak nie wiecej nie zobaczyc ze to jest ciagle ta sama gra tylko ENGINE inny no to juz wasz problem Pozdro ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wlasnie pierwsze mecze w "KANADYJSKIE CUDO" i musze powiedziec ze najlepiej nic nie bede muwil tylko napisze LIPA Wszystko wyglada jak w 2005 Murawa jakas wysuszona wyglada jak by sie na sianie gralo siatki z drutu model zawodnikow jak zawsze Spie...lony i reszta z reszta tez Ta firma z fanow pilek sobie normalnie jaja robi zeby od 2000 roku te same sztosy wypuszczac a to pierwsze wideo wygladalo tak ladnie Ktos napisal ze dobrze ze EA wypuszcza jeszcze gierki ktore smigaja na GF 2 wlasnie to jest zajeb...ty blad juz bym wolal ta konwersje z xboxa 360 na pc Miala by wieksze wymagania ale to by byla jakas konkurencja dla KONAMI bo narazie to ja niewidze zadnej dobrze ze jest te polski komentarz moze go da sie jak0os przerobic i Zainportowac do PES 5 czego sie osobiscie podejme A fani fify widocznie maja klapki na oczach bo zeby przez 6 lat jak nie wiecej nie zobaczyc ze to jest ciagle ta sama gra tylko ENGINE inny no to juz wasz problem Pozdro ALL

1681061[/snapback]

No masz racje, lepiej nic nie mow...

Pozatym uzywaj od czasu do czasu kropek ( . ), bo jakies ci to zdanie dlugie wyszlo. ;]

 

Co do grafy, to rzeczywiscie z bliska prezentuje sie jeszcze jako tako, ale gdy zapodamy kamerke np. "tower" to juz wszystko jest jakies takie rozmazane... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% sie zgadzam (znowu). komentarze sa nie adekwatne do tego co sie dzieje na boisku ale i tak najlepsze komenatrze wszechczasow!!! mega ELO LOL.

zreszta zlookajcie sami. ;]]]

1680975[/snapback]

hehe , szpak dal cala , :lol: straszne sa komentarze

sciagne se ang.wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...

 

co się dziwicie...całość nagrań trwała coś dwa dni...tak Szaranowicz w wywiadzie mówił...

 

inna sprawa że komentatorzy dostali gotowe texty od szpeców z Kanady :| (po kiego grzyba to nie wiem)...

 

EDIT:

 

Kominiara - i tak by lepiej było niż jest...a ile śmiechu by było :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...

 

co się dziwicie...całość nagrań trwała coś dwa dni...tak Szaranowicz w wywiadzie mówił...

 

inna sprawa że komentatorzy dostali gotowe texty od szpeców z Kanady :| (po kiego grzyba to nie wiem)...

1681464[/snapback]

Bo jakby Szpaq z Szaranowiczem mieli wykazac sie swoja inwencja tworcza...ło matko, ale by byly jaja :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI skąd można zassać polski komentarz...??????? i wogoóel całośc przerobić na pol... ???

1681548[/snapback]

Opis jak wgrać PL komentarzSciagamy te pliczkihttp://s50.yousendit.com/d.aspx?id=3SQAAXS...W02T8XLKTX79FR0http://torrent.net.pl/tort.php?ok&id=53124...3786ec12f274dc51) Skopiuj sciagniety plik AUDIO.BIG do folderu DATA/AUDIO/2) Zamien nazwe pliku z polskim komentarzem dat_pol.big na dat_dut.big i wklej go do folderu DATA/AUDIO/3) Otwórz obraz płyty, wejdź do \data\cmn\fe, skopiuj na pulpit plik pol, zmień jego nazwe na dut i skopiuj ten plik do gry do folderu \data\cmn\fe4) Urochom gre w jezyku holenderskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a na xboxie360 jest trawka i trochę :wink: ładniejsza grafa

 

więcej na:

1681639[/snapback]

Bo to X-Kloc wujek Bill sypnął EA troche $$ i od razu giera ma wypas grafe i pewnie dużo lepszą grywalnośc. Nie od dziś wiadomo że EA leci na kase a opinie graczy ma w ... każdy wie gdzie. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta trawka to bardziej sciernisko jest widac w EA pracuja Daltonisci CYTAT Z PRACY PROGRAMISTOw------------Choc szefie zobacz jaka piekna murawke zaje..lem w nasza nowa Fife ---------no no bardzo ladna ale nie troche za zulta --------- nie nie to tylko tak wyglada w grze ona bedzie nawet nazbyt zielona ------------A to zostaw ja JIM juz i zajmij sie siatkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...