Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nadal masz ciote i dni na pisanie tak beznadziejnych postów jak wcześniej?

1588690[/snapback]

Chce zrobic tutaj jak najwiekszy syf aby pokasowano te bezsensy w tym i Twoje.

Im wiecej ich bedzie tym szybciej sie moder zjawi bo juz wyslalem raport sporo czasu temu ale widocznie nie maja czasu.

Znajda jak nadal bedzie taki lub gorszy syf w tym watku.

Robmy taki w watku o WE9

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uparliście się na wzajemne dogryzanie. Ja nie wiem ile jeszcze razy toczyć się będą te przepychanki. Ostatnia edycja FIFY, co by tu złego o tej serii na tle PES nie mówić, była dobra, nawet zaskakująco dobra. Owszem gameplay nadal nie skrobie pietek serii PES, ale cała oprawa audio/wideo, solidnie potraktowany tryb kariery, wcale nie głupie schematy taktyczna sprawiają , ze w tą kopankę można naprawdę miluchno pograć. Jak sam jestem zdecydowanym zwolennikiem PES, tak muszę przyznać, ze z przyjemnością rozegrałem 4 sezony w FIFA 2005. I choć w kwestii mnogości "tego co na boisku zdarzyć się może" FIFA jest bardzo biedna, tak ostatnia edycja ma "to coś" co sprawia, że nie odtrąca tak jak poprzednie edycje. Zyczyłbym sobie aby wersja 2006 znów mile zaskoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uparliście się na wzajemne dogryzanie. Ja nie wiem ile jeszcze razy toczyć się będą te przepychanki. Ostatnia edycja FIFY, co by tu złego o tej serii na tle PES nie mówić, była dobra, nawet zaskakująco dobra. Owszem gameplay nadal nie skrobie pietek serii PES, ale cała oprawa audio/wideo, solidnie potraktowany tryb kariery, wcale nie głupie schematy taktyczna sprawiają , ze w tą kopankę można naprawdę miluchno pograć. Jak sam jestem zdecydowanym zwolennikiem PES, tak muszę przyznać, ze z przyjemnością rozegrałem 4 sezony w FIFA 2005. I choć w kwestii mnogości "tego co na boisku zdarzyć się może" FIFA jest bardzo biedna, tak ostatnia edycja ma "to coś" co sprawia,  że  nie odtrąca tak jak poprzednie edycje. Zyczyłbym sobie aby wersja 2006 znów mile zaskoczyła.

1589045[/snapback]

Wierz mi Hanu, ze nie chodzi mi o samo porownywanie PES i FIFA tylko zeby sie kucyk wreszcie wyniosl z tego watku bo jest tutaj nie mile widziany i bez niego byloby tutaj spokojniej.

W przeciwienstwie do niego mnie obchodzi najnowsza odslona FIFY chcialbym tutaj sie czegos konkretnego dowiedziec, a nie tylko jakie kucyk ma zdanie o tej grze chociaz jest powszechnie znane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, precz z Kucykiem B)

 

 

2 dni temu odbył się oficjalny chat z twórcami EA. Oto czego sie dowiedzieliśmy:

 

- nie bedzie śniegu (ma być za rok) ani dynamicznie zmieniajacej sie pogody

- bedą odrazu odblokowane stadiony o wieczornej porze

- 12 nowych stadionów + wszystkie z FIFA 2005

- licencjia na piłki nike

- na 99% będzie reprezentacja Holandi (nie jest to pewne)

- nie bedzie juz systemu Off The Ball, bo twórcy o nowa napisali system gry w ataku i Off The Ball nie będzie potrzebny

- została zmieniona bardzo gra bramkarzy, teraz będa wstawać jeszcze szybciej ( juz w FIFA 2005 było widać znaczna poprawe jak to obiecywali, więc teraz też mozemy być dobrej myśli)

- zostana wprowadzone morale, i np. jak nasz player przestrzeli karnego, to team bedzie grał troche gorzej

- będą nowe cechy dla dobrych graczy, którzy bedą mogli robić lepsze triki

- bedzie można wykiwać bramkarza, ale tylko przez dobrych technicznie graczy

- wymagania zbliżone do wersji 2005

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Podczas obrony karnego będziemy mogli poruszać się po linii bramkowej oraz skakać (coś na wzór finałowego meczu Ligi Mistrzów z udziałem Jerzego Dudka :)). Teraz już nie każda obrona będzie czysta, np. piłka będzie mogła przelatywać pod rękami bramkarza.

Przy wykonywaniu strzału z jedenastu metrów będziemy mogli wybrać trzy różnorodne warianty strzału." Tekst napisany przez Orzel z FP:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, precz z Kucykiem B)

2 dni temu odbył się oficjalny chat z twórcami EA. Oto czego sie dowiedzieliśmy:

 

- nie bedzie śniegu (ma być za rok) ani dynamicznie zmieniajacej sie pogody

- bedą odrazu odblokowane stadiony o wieczornej porze

- 12 nowych stadionów + wszystkie z FIFA 2005

- licencjia na piłki nike

- na 99% będzie reprezentacja Holandi (nie jest to pewne)

- nie bedzie juz systemu Off The Ball, bo twórcy o nowa napisali system gry w ataku i Off The Ball nie będzie potrzebny

- została zmieniona bardzo gra bramkarzy, teraz będa wstawać jeszcze szybciej ( juz w FIFA 2005 było widać znaczna poprawe jak to obiecywali, więc teraz też mozemy być dobrej myśli)

- zostana wprowadzone morale, i np. jak nasz player przestrzeli karnego, to team bedzie grał troche gorzej

- będą nowe cechy dla dobrych graczy, którzy bedą mogli robić lepsze triki

- bedzie można wykiwać bramkarza, ale tylko przez dobrych technicznie graczy

- wymagania zbliżone do wersji 2005

1589114[/snapback]

czyli ogolnie bedzie jak zwykle 'wiecej szybciej i lepiej'

rzeczywiscie.. nowosci, jak na rok roboty - 'od groma'

lepiej by patcha wydali a nie nowa gre

n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja...

 

jutro dzień sądu nad nową fifą ... :P...

 

Mam tylko nadzieję że serwery nie będą tak oblegane jak podczas ukazania się FEAR... :)...

 

wstrzymuję się z krytyką - nowy nhl mi się spodobał...zobaczymy jak kopanka wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trwa uploadowanie demka na serwer EA wiec demko w kazdej chwili  moze byc dostepne :P

1622917[/snapback]

żebym się przypadkiem nie zagrał na śmierć pomijając fakt, że będzie grywalne po obcięciu opcji i wszystkiego co się tylko da w menu :lol:

a tak szczerze to z chęcią spróbuje w to pograć, zobaczymy co z tego wyjdzie <_<

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The FIFA 06 PC demo is currently awaiting the final stages of preparation and will not be released today.

 

Apologies for the wait, and the lack of a precise time or date for the release of the demo, as soon as we have further information we will update you accordingly.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...