Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze nie robić OT, za takie coś grożą %y zważywszy na to, że nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, iż mogłeś mnie tym urazić :sad: :cry:

Edytowane przez BarTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema sorry ze znow wspominam o problemie z tym przeskakujacym menu.... ale mam taki problem ze jezyk moge normalnie wybrac ale po stworzeniu nowego urzytkownika wybor zespolu mi skacze i niczym nie moge wybrac na klawiaturze..

 

probowalem sposobu z postu 607 z HID ale wtedy bylo jeszcze gorzej bo zaczelo skakac wybor jezyka.... a klawiatury ani myszki nie mam na USB

 

 

PROSZE POMOCY ! ! ! z gory dzienkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze są :cry: :sad:

Hint: My FIFA store points:

Complete the following tasks to earn the corresponding number of points at the My FIFA store.

 

Complete the Underdog challenge: 500 points

Complete the Hat Trick challenge: 500 points

Win the LDV Vans Trophy: 500 points

Win the Football League 1: 500 points

Win the Football League 2: 500 points

Win the Scottish Cup: 500 points

Complete the 5 Minute challenge: 750 points

Win the League Cup: 750 points

Win the Football League Championship: 750 points

Win the Scottish Premier League: 750 points

Win the English Cup: 1,000 points

Win the F.A. Premier League: 1,500 points

 

Hint: Start as five star team in career mode:

To do this you must unlock career teams in the My Fifa menu. You can do this by completing the challenges set.

Information in this section was contributed by TheBudweiserOne.

 

Hint: Fully fit team in manager mode:

When in manager mode, notice that the energy bars of your players decrease after each match. Save your career, then go back to the main menu. Load your career again. Your team will have full health again. Note: This may not work the first time. Save and reload the game maybe once or twice more for it to work.

Information in this section was contributed by Ozwald.

 

Hint: Win everything in manager mode with any team:

Pick a team, then start your career. Save your game. Choose "Next Match", then "Quick Sim". If you win the match, save your progress. If you lose a match, return to the main menu and load your career again. You can have as many chances as you want against a team, as the outcome is random every time. Make sure to save your progress after every win, in case you lose unexpectedly.

Information in this section was contributed by Ozwald.

 

Hint: Increase profits in manager mode:

At the start of your season, do not spend the money you have immediately on staff upgrades and new players. Instead, spend the money you have on renewing player contracts. Wait to get your players morale up first, as they will be more likely to accept a renewal if they are happy at the club. Sometimes you can cut a players salary in half, if not more. Make sure to save the game before renewing contracts so that you can start low, and increase each time if the player refuses the renewal. If a player refuses the renewal at a high price, and they have a high moral, then it may be because they are close to retirement. This can earn you up to 3,000 credits (off your current salary) each match if done well. Alongside a good sponsor, you could be earning 7,000 to 8,000 credits each game when at home.

Information in this section was contributed by Ozwald.

 

Hint: Full stat team:

You can make any team have full stats by editing each players stats and upgrading them to 99. However, be warned; if you start with this team in manager mode, your salary will be high. Make sure to cut their contracts down as soon as possible.

Information in this section was contributed by Ozwald.

 

TRAINERY:

http://www.gamewinners.com/trainer.php?file=fifa06uc.zip [Trainer: All bonuses and extra points unlocked by UNBAiSEDGOATS ]

 

http://www.gamewinners.com/trainer.php?fil...demotrainer.zip [Trainer: +1 demo version by René Pingen]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadowa ta FIFA ;/ spodziewalem sie czegos wiecej. A tu niemile rozczarowanie. Przyjemniej mi sie gra w demo PES5, wiec dlatego w FIFE zagralem, wywalilem, i czekam na fulla PES'a5. Komentarz tez taki niemrawy ale moze sie czepiam bo lepsze to niz nic. Moeze jestem zabardzo przyzywaczojny do PESa bo gram w niego praktycznie od poczatku. :) POZDRO4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema sorry ze znow wspominam o problemie z tym przeskakujacym menu.... ale mam taki problem ze jezyk moge normalnie wybrac ale po stworzeniu nowego urzytkownika wybor zespolu mi skacze i niczym nie moge wybrac na klawiaturze..

 

probowalem sposobu z postu 607 z HID ale wtedy bylo jeszcze gorzej bo zaczelo skakac wybor jezyka.... a klawiatury ani myszki nie mam na USB

 

 

PROSZE POMOCY ! ! ! z gory dzienkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema sorry ze znow wspominam o problemie z tym przeskakujacym menu.... ale mam taki problem ze jezyk moge normalnie wybrac ale po stworzeniu nowego urzytkownika wybor zespolu mi skacze i niczym nie moge wybrac na klawiaturze..

 

probowalem sposobu z postu 607 z HID ale wtedy bylo jeszcze gorzej bo zaczelo skakac wybor jezyka.... a klawiatury ani myszki nie mam na USB

PROSZE POMOCY ! ! ! z gory dzienkuje

1700115[/snapback]

wyszedl oficjalny patch który poprawia ten bląd i wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już padło takie pytanie ale skąd można ściągnąć uaktualnienia drużyn? Po wejściu do gry jest napisane na żółto że można pobrać ze strony takiej i takiej ale gdy na nią wchodze nigdzie nie widze tych aktualizacji. Nie zostały jeszcze stworzone czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ataku:

8 - kontra atak

2 - zmasowany atak

6 - gra skrzydłami

4 - nie pamietam

5 - nie wiem

 

W obronie:

Q+8 - pressing

Q+6 - pułapka offside'owa

Q+2 lub 4 - gra strefowa

Q+ 5 - nie wiem

 

Wsio jest opisane gdzieś w fifie - "Taktyki - pomoc" tak sie chyba nazywa.

 

Przywołanie typa do muru nie robi się 8 tylko C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie klopoty ze strzelaniem goli bezposrednio z rzutow wolnych? Jak podkrecic pilke?

 

Wygralem Lechem Poznan Lige Mistrzow, Puchar Polski i 2x IDEA Ekstraklase, lecz prestiz mojej druzyny chyba nie wzrosl. Dalej nie moge sprowadzic chocby Dawidowskiego z Wisly, a o pilkarzach z Zachodu juz nie wspominam nawet. Czy mozna sprawdzic prestiz klubu? Ciekaw jestem, czy poprzez moje osiagniecia on w ogole wzrasta, bo jesli nie, to nie ma sensu sie dalej cisnac w polskiej lidze ;C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas trafiam albo w poprzeczke albo bramkarz łapie <_<

 

Gra strefowa czyli np. gra w strefie obronnej?

Wejdź w tą pomoc bo już dokładnie nie pamiętam na czym to polega...

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ustalac ceny biletów na mecze w fifie 06 0_o... lol!!!!

 

Już widze reklamy fifa 07:

 

Nowy rewolucyjno-nowatorski system WC-Picker oczywiscie ze znakiem ® i bo jakby innaczej.

 

Ustalaj stawkę za korzystanie z WC na stadionie. Ustal cene dla:

-siusiu

-mała kupa

-duża kupa

Zagrałem i co? Gó.wno... dosłownie jak i w przenosni. Jesli fifa jest taka elo fajna, lepsza od PES i w ogole koko-dżambo, to czemu Ci denni kanadyjczycy używają patentów z piłek konami i wlasnie do PES staraja się upodobnić ich bękarta - FIFĘ!?

 

Aha, a tutaj obrazek mojego autorstwa. Natchneło mnie własnie po zagraniu w fifę. Coś dla fanów PES i South Park xD

 

Dołączona grafika

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid, genialne.

Ok przejdzmy do madrzejszych spraw.

 

Prosze kogos kto zjadl zeby na F2006 zeby wypisal wszystkie mozliwe klawisze i ich kombinacje jakich mozemy uzyc w tej grze.

Te z pomocy to tylko taktyki.

Albo chociaz piszcie jakie juz znacie kombinacje.

 

first touch, lob, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś nowe zespoly(panstwa) w fifie 2006 ?? Doszly jakies slabsze?? Coś jak w rtwc 2002 czy rtwc 98 ??. Sory ale naprawde denerwuje mnie jak widze praktycznie prawie same najlepsze teamy. Ządam realistyki i jesli jest np puchar uefa to dlaczego nie ma takich zespolow jak dinamo tibilisi, valarenga czy inna cementranica :wink:. Znowu poszlo o licensje, a moze lenistwo ??

 

I jeszcze jedno ... mam lipną klawierke i gdy gram na strzalkach to mi sie zacina gdy np chce strzelić lub podac w rog i dlatego jak jest tylko mozliwosc zmieniam kontrolery na numeryczne (PES). Jest mozliwosc zmiany w fifce??

 

Pozdrawiam.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś nowe zespoly(panstwa) w fifie 2006 ?? Doszly jakies slabsze?? Coś jak w rtwc 2002 czy rtwc 98 ??. Sory ale naprawde denerwuje mnie jak widze praktycznie prawie same najlepsze teamy. Ządam realistyki i jesli jest np puchar uefa to dlaczego nie ma takich zespolow jak dinamo tibilisi, valarenga czy inna cementranica  :wink:. Znowu poszlo o licensje, a moze lenistwo ??

 

I jeszcze jedno  ... mam lipną klawierke i gdy gram na strzalkach to mi sie zacina gdy np chce strzelić lub podac w rog i dlatego jak jest tylko mozliwosc zmieniam kontrolery na numeryczne (PES). Jest mozliwosc zmiany w fifce??

 

Pozdrawiam.......

1702213[/snapback]

Pokaz mi gre, w ktorej masz tyle "kiepskich" zespolow z innych niz pierwsze ligii ?

Masz nawet IDEA EKSTRAKLASA - gorzej juz nie moglo byc a Ty nadal narzekasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...