Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam cracka do fify - gdzies na jakies stronie wyczytałem że niby nie ma cracka tylko jest img plyty czy cos takiego. a zatem skad moge sciagnac jakiegos patcha zeby mi w koncu gra ruszyla bo jak narazie mam wesoly komentarz "Włóż właściwą płytę DVD" :mur:

Poszukaj go na allegro. Kosztuje 90zł, a nawet mniej, np. TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaltenberg

Poszukaj go na allegro. Kosztuje 90zł, a nawet mniej, np. TUTAJ

 

heheh aaaaaale kabareciarz z ciebie ze smiechu leże na podlodze i kwicze do tej pory. Naprawde zazdroszcze twojego poczucia humoru też kiedys chcialbym byc taaaaaaki smieszny. Na szczescie cracka znalazlem i jakos sobie z tym poradzilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh aaaaaale kabareciarz z ciebie ze smiechu leże na podlodze i kwicze do tej pory. Naprawde zazdroszcze twojego poczucia humoru też kiedys chcialbym byc taaaaaaki smieszny. Na szczescie cracka znalazlem i jakos sobie z tym poradzilem :D

Smieszny to jestes chyba tylko Ty...

 

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje. Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Zmien forum na np. programosy.pl.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem że ten problem juz sie kilka razy napewno pojawiał , ale WYWALA MNIE DO WINDOWSA

 

podczas ładowania sie meczu !!!

 

Wie wkońcu ktoś co mam zrobic ??

 

Mam Semprona 2200

1 GB RAm

Radeon 9600PRO 400/400

 

Sterowniki Omegi , Instalowąłem także ATi Calatyst.. i nic nie pomagało PLZ o POMOC ! :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie NIE DA SIĘ grać bez numeru rejestracyjnego. A można wiedzieć, jak to się stało że go nie masz, skoro masz orginała :wink: ? bo przecież na Tweaku o piratach nie polemizujemy :)

Edytowane przez Krzychul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mial taki przypadek jak ja gram z kolega przez siec i gra dziala bez problemu i nadchodzi ok.43 minuta i gra sie przycina tak bardzo ze nieda sie grac wylacalismy zapory on zmienial ip nic niedaje co to moze byc , czeba jakis patch ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem jak kolega dareqq. Gra po jakims czasie strasznie mi sie tnie tylko ze ja niegram przez siec. Co moze być przyczyną?? Konfiguracja kompa jak widać nizej. Zainstalowany mam Win Xp z service packiem 1.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zna ktoś może sposób na przyśpieszenie Fify? Bo ja na moim kompie (jak w podpisie) gram na wszystko na ustawieniach low, bez sędziów w 640x480 :blink: I chodzi ładnie, ale jak przyjdzie mecz z jakąś światową mocną drużyną to się tnie :blink: To normalne?? Nawet specjalnie przed uruchomieniem Fify zamykam wszystkie nie potrzebne procesy w Windowsie.. Mam po prostu za słaby sprzęt czy może coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedziec jak? Kompy oczywiście nie połączone w sieć jedynie tylko netem. Chcę z kolęgą pograć tylko że nie wiem jak.

OMG ludzie czy wy musicie wierzyć w każde słowo jakie usłyszycie. Jakbym powiedział że w jakimś supermarkiecie rozdają plazmówki 40" to też byście pobiegli sprawdzić? Wystarczy tylko tak malucieńko pomyśleć, i nie będzie takich głupich pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mma pytanko: kiedys wyjdzie normalna fifa? znaczy taka w która da sie grać z przyjemnością jak kiedys -> 97, 98, 99, 2000 ?? bo graja o 2006 czuje sie "ręke debila" !!! wręcz żałosne jest to co tu widać, poczawszy od chamskiej grafiki, postacie, PULBICZNOŚĆ, a na grywalności kończąc.

 

gra sie zle, nielogicznie, niefajnie. brzydko biegaja, ronaldinho jak gra jak smata itd, amerykania robili ta gre?? bo ja juz nic nie kumam. juz ktorys raz do niej podchodze, wlaczam i klne. nie mam odniesienia do innych gier (PES) bo od 2002 nie gralem w takie gry. czy moze o czyms nie wiem? moze jakies taktyki sa na granie tak tajne ze trzeba o nie pytac zeby gra miala rece i nogi.

 

szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalalem klawiature piciem i nie dziala mi strzalka w lewo, da sie to jakos zmienic w fifie ? jak nie w grze to jest jakis program na taka zmiane w systemie

z gory dzieki za odp

Edytowane przez udar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Z nudów chciałem pograć w fife i wkładam płytke, uruchamiam gre i... wyskakuje błąd że znaleziono emulatory napędów, fakt, mam deamona ale wcześniej było oki, nie wiecie co to może być jeszcze, może clonecd?? Albo jak sie pozbyć tego błędu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów chciałem pograć w fife i wkładam płytke, uruchamiam gre i... wyskakuje błąd że znaleziono emulatory napędów, fakt, mam deamona ale wcześniej było oki, nie wiecie co to może być jeszcze, może clonecd?? Albo jak sie pozbyć tego błędu??

Mozesz odinstalowac te cale emulatory, albo uzyc programu do ukrywania wirtuali np. 'virtual cd hide' or sth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ogród własnie mam 3.47, ath zaraz spróbuje z tym programem co podałeś, może zadziała.

 

EDIT: ath nie zadziałało, trudno, później sie pobawie nią ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej... szczerze mówiąc męcza mnie stare składy.. czy gdzieś jest patch z zaktualizowanymi składami? szukałem,ale nie znalazłem.

Jasne że sa nowe składy, piłki, oraz odpowiednie patche itp, itd...wystarczy tylko dobrze poszukać...zlookaj np. tutaj http://www.fifaserwis.com/

 

HEY MAM PYTANIE DO WSZYSTKICH FIFA - MANIAKÓW !!!!

oBECNIE mĘCZE 6 sezon Wisełką, porobiłosie pare zmian, ;D itd, ale najabrdziej mnie derwuje bramkarz, chłop niemal każdą piłę wyciąga /przynajmniej na najwyższym poziomie trud./ niewiem jak jest na innych, najwięcej bramek wpada po szytbkim wypuszczeniu kolesia na pozycje czysta, 1 on 1 - pozostaje jedynie kropnoć w róg... niewiem może jakiś patch wyszedł? poprawiający parady bramkarzy itd...?

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie zainstalowalem patcha NK poprawiajacego gameplay i jest wszystko lux ale menu i koment juz nie jest po polsku co 3ba zrobic zeby wrocilo do pl? jak sie wlacza gre jest wybor jezykow ale nie ma juz PL !

Siemka!

Mam pytanko.Gram już w fifke 06 sporo czasu w trybie menadżerskim (kariera),w Orange Extraklasie.

No i zdobywając 1 miejsce w tabeli nie powoduje żadnych zmian.Na 4 mecze przed końcem sezonu włącza się symulacja pozostałych spotkań sezonu i na tym koniec.Muszę wybrać inny zespół i grać dalej od nowa.Zdziwiło mnie to,gdyż nie wiem jak mam zagrać ligę mistrzów albo puchar uefa.

Tylko nie piszcie że ta gra nie ma takich turnieji:D

Proszę o pomoc bo szczerze nudzi mi się takie granie w jedno i to samo :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Odkopię... Mam problem, nie wiem czemu ale wszystko sie robi jak by samo, myszą i klawką mogę klikać a wybór języka/ligi/drużyny sam przeskakuje, gierka dopiero świeżo zainstalowana, co sie dzieje? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...