Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

fifa jest zabugowana to fakt, ale tym razem lol dla Ciebie kolego

według nowych przepisów, aby do czegokolwiek "doszło" piłka musi przekroczyć linie całym obwodem, a na zaprezentowanych filmikach lini całym obwodem nie przekroczyła cool.gif

co do fulla to też mam wątpliwości, aby udało im się naprawić wszystkie błędy, narazie jest ich masa

doczytałem na którymś forum, że gracz wchodził napsastnikiem w pole karne, sfaulował go bramkarz (powinien być rzut karny i kara dla bramkarza), natomiast to właśnie napastnik dostał czerwoną kartke za faul  :blink:

wkurza mnie jeszcze, że piłka się nie kręci tylko ślizga  :blink:

komedia normalnie

1630659[/snapback]

:lol: , przyjrzyj się dobrze - piłka całym obwodem przekroczyła linię ! Specjalnie obracałem kamerę i dałem dwa ujęcia tej samej akcji :wink: :rolleyes: . Tak dla umocnienia dowodu - Ktoś wrzucał filmik z nieuznanym golem , mimo, że piłka ewidentnie była za linią bramki ;> IMO sytuacja tutaj jest podobna czyli ewidentny bug gry ;] Edytowane przez wasiela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie...

Nie gram w pesy (ale chyba zaczne). Jestem (nie wiem czy jeszcze) fanem fify. W 2005 gralem bardzooo duzo, nie z kompem ale z młodym, kumplami i kuzynem. Nie widzialem tych wszystkich bledow o ktorych mowia antyfani.

Sciagam z zaprtym tchem demko 2006, instaluje, wszystko ladnie, ustawiam wzysto jak trzeba i...

troszke sie zalamalem juz po 1st meczu. To wzystko jakies dziwne jest, ocieżale, nie potrafilem pilki podac, ani odebrac. Gdy zobaczylem rozne i wolne omału zawału nie dostałem ;[ Pozniej juz jakos szlo, jednak gdy sie przypatrzylem na kolesie biegnacego sprintem myslalem ze sie poplacze! Zamiast pochylic sie do przodu to on biegnie jakby sztyl od miotly polknal <rotfl> Smiechu warte...

No ale nic, mysle se ze to ja mam skrzywiona psyche, wolam mlodgo zeby sobie zagral ze mna. Po 4 meczach stwierdzil ze juz w zyciu w to nie zagra... ;[

Cos jest nie tak, chyba ze to kwestia przyzwyczajenia do 2005. Mam nadzieje ze to jest to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

mi się wydawało że chodzi Ci o ukazanie ruchu piłki (czyli właśnie tego sunięcia) a nie wyjścia piłki za linię...

 

Sabo - nie dość że się powtarzasz to jeszcze głupoty piszesz ... CL najlepszą grą piłkarską ??...:<_<:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kucyk z ta piłką masz racje jak najbardziej, tak jak Wolf powiedział " Ball Physic's superior to Fifa" odnośne plusów PES ( inne słowa sa już zbędne :> ) i nikt z tym nie ma wątpilwości :=) A z tymi bugami masz rację bo też to czytałem :=) Miejmy nadzieję, że tego w pełnej wersji nie będzie, bo będzie większa kapa niż z tymi faulami w PES a co za tym idzie niegrywalna. Trzeba się wstrzymać do wydania końcowej wersji i tyle.

 

Tutaj nowe filmy z pełnej wersji:

 

http://g4mers-zone.sapo.pt/download.aspx?file=1105

http://g4mers-zone.sapo.pt/download.aspx?file=1104

http://g4mers-zone.sapo.pt/download.aspx?file=1103

http://g4mers-zone.sapo.pt/download.aspx?file=1102

 

Sciągnąłem 1 filmik i wygląda to jeszcze o niebo lepiej niż w demku( przede wszystkim gameplay ). I bramkarze ładnie wyciągają piłki ( jedną , dwoma rękami ), a animacje ich są genialne to chyba największy atut FIFY. Zapowiada się ciekawie. W tle słychać te śpiewki kibiców ehhh aż ciarki z wrażenia przechodzą :] a wraz z tym stadionem ogronym i bardzo dobrze ( a nawet super ) zrobionym oddaje ogromne wrażenie meczu ( wiadomo nie to się najbardziej liczy, ale tworzy ogromną atmosferę ).

 

P.S. trzymajcie kciuki za Rasiaka tfuuuuu za Polskę :]]]]] :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:|

 

Premiera 30 września (dobrze prawię ??) w wersji polskiej z polskim komentarzem...

 

Blue - spróbuj zostawić pada/pady a odepnij klawikord...gra ma problemy z usb (dziwne)...

1630491[/snapback]

a jest jakiś sposób, żeby to jakoś poprawić?. mam mysz pod usb i muszę za każdym razej jak włączam demo przepinać ją do drugiego portu i pomaga. Zaczyna to jednak trochę wkurzać. Mam nadzieję, że w pełnej to poprawią, bo jak nie to bedzie przekręt dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz jej po prostu zostawić w tym drugim porcie ?? :)

 

Raczej nie ma na to jakiegoś w pełni skutecznego sposobu - sam EA pisze o tym problemie...:|

1631200[/snapback]

Na początku też tak myślałem. :)

Ale kiedy właczam demo od nowa i mysz jest w drugim porcie to muszę ją przepiąc do pierwszego. :D Po powtórnym włączeniu muszę przepiąc z pierwszego do drugiego i tak dalej :) Ogólnie mnie to mocno zaskakuje, chyba pierwszy raz coś takiego widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

W takim wypadku pozostaje Ci tylko czekać na finalną wersję - skoro EA sam się do tego przyznaje powinni to naprawić...u mnie na szczęście obyło się bez takich cyrków...

 

Co do filmików podanych przez ojejku - ujdą...

 

Powiem inaczej - dla mnie wersja 06 zdecydowanie najlepszą FIFĄ ostatnich lat...tak za 3-5 lat może będzie z tego już naprawdę dobra gra...

a narazie EA ma potencjał - ale nie wie co z nim zrobić...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ta piłka miała więcej klatek przy strzale :[ mi juz po za tym praktycznie nie trzeba więcej, fajnie się gra w sumie, ja lubię strzały z daleka a tutaj można ładną bramkę strzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy wchodzi pełna wersja fify

1632426[/snapback]

 

ma już ktoś fife 2006 bo ja też chce mieć

1632433[/snapback]

:mur: :lol: :mur:

 

Pełna wersja wychodzi 30 września ! Nie pisz posta pod postem . Imo bardzo głupie są twoje wypowiedzi ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 1632386[/snapback]

tego na bank nie poprawią, bo tak jest napisany silnik :-|

są rok za konami, w we9 nie ma już takich "efektów"

gdy nakładają się ruchy zawodników jest kolizja, a nie tak jak ma to miejsce w we8 i fifa 2006 demo przenikanie tekstur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta fifa to porazka , pograłem w demko i sądzę, że jest to normalnie zenada na niskim poziomie. PES4 jest bezapelacyjnie lepsze i to nawet nie ma co porownywac tych dwoch pilek bo byla by to obraza dla pes-a.

O to tyle pierwszych wrazen ,nie bede sie rozpisywał bo ta fifa to sie nadaje do du........................

i tyle z mojej strony

pa

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta fifa to porazka , pograłem w demko i sądzę, że  jest to  normalnie zenada na niskim poziomie. PES4 jest bezapelacyjnie lepsze i to nawet nie ma co porownywac tych dwoch pilek bo byla by to  obraza dla pes-a.

O to tyle pierwszych wrazen ,nie bede sie rozpisywał bo ta fifa to sie nadaje do du........................

i tyle z mojej strony

pa

1633752[/snapback]

I co to wnosi do tematu ?? Znowu tylko wywołujesz wojne niepotrzebnie zresztą. Każdy ma swój gust (a jak każdy wie o gustach się nie dyskutuje) i będzie grał w to co uważa za lepsze, albo będzie grał w jedno i drugie ważne żeby czerpał z tego przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to wnosi do tematu ?? Znowu tylko wywołujesz wojne niepotrzebnie zresztą. Każdy ma swój gust (a jak każdy wie o gustach się nie dyskutuje) i będzie grał w to co uważa za lepsze, albo będzie grał w jedno i drugie ważne żeby czerpał z tego przyjemność.

1634155[/snapback]

no ale o co Ci chodzi, przecież napisał co sądzi o grze, to Ty zrobiłeś offtopa a ja dołożyłem do tego niepotrzebnie posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dłuższej grze stwierdzam, że jest w zasadzie dobry sposób na gole, wystawa górą na dobieg, zawsze działa, zawsze jest tak samo, a główka to już z crossa lub z dorzucenia i jakoś wpadnie.

 

dzisiaj zaliczyłem kolejnego zonka, piłka calutkim obwodem wyszła za pole a piłkarz ją wybił, było to dokładnie widać

 

drugi zonk: wypuściłem bramkarza do akcji sam na sam a on za polem karnym łapie piłkę, (ma ją przez chwilkę w ręce) ona nastepnie przenika przez niego a on sie zachwuje jakby dalej ją miał i wstaje po czym biegnie do straconej już bramki :/

 

tego nie ma mowy, że wyeliminują, bo czasu jest już za mało, szkoda, fajnie się zapowiadała, ale za mało urozmaiceń :/

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale o co Ci chodzi, przecież napisał co sądzi o grze, to Ty zrobiłeś offtopa a ja dołożyłem do tego niepotrzebnie posta...

1634165[/snapback]

Bo to któryś post z koleji o takiej samej treści ten Topic nie nosi nazwy porównanie PES-a do Fify. Wchodzę tu żeby sie dowiedzieć czegoś ciekawgo o grze, a on po 5 minutach gry w wersje demo stwierdza że gra jest do du... po co zaśmiecać Topic kolejnym stwierdzeniem "PES super FIFA do du..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym czy wyeliminują te bugi to poczekajmy do finalnej wersji wtedy będziemy pisać, że lipa. Bo z góry nie ma sensu narazie oceniać tego. Osobiście z tych wszystkich wymienianych bugów nie doświadczyłem, co nie znaczy, że ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że ktoś strzelił bramke i nie została uznana podobno piłka przeleciała przez siatke doświadczyłem tego ale uwaga !!! na powtórce strzelając piłke poleciała nad poprzeczką, a na powtórce przeleciała przez siatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam błąd jak uruchamiam tego traulera...

 

06DemoTrainer.exe - Błąd aplikajci

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0001350.Kliknij przycisk OK, aby zakończyc aplikacje

 

Da się to jakoś ominąć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...