Skocz do zawartości
sebwiecz

Slk-900a Czy G-power

Rekomendowane odpowiedzi

Który bedzie lepszy ??

Na poczatku zastanawiałem się nad Thermalright SI-97 ale niestety nie wlezie do mojej płyty :cry:

:arrow: http://www.thermalright.com/support_default.htm

ale potem

zauważyłem tego Gigabyte i sie zastawiam czy warto do niego dołożyc parę groszy i czy jest lepszy od Thermalright :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm oglądałem twoje linki wcześniej i właśnie dlatego wstawiłem posta :)

no i kurcze sie zastanawiam czy opłaca się kupić termalright bo to dosyć stary cooler

myślałem wcześniej nad [ link do posta wcześniej http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=144781 ] ale te wieże mogły by mi się oderwać razem z prockiem bo kompa mam a podłodze a jeden taki "mamut" (siostra) łazi i do czasu do czasu zdzieli w kompa z kolanka :) tak wiec nie jest to za dobry pomysł a że płytę mam taka jaka mam to nie mam za dużego wyboru.

Obecny cooler OCZ jest według mnie spoko tem: idle 55, stres 60 (proc Ath.3200)

tylko nie daje mi spać do czuje się jak w fabryce, wiec na początku myślałem żeby zamontować jakąś przejściówkę i cichy cichą 80 tylko nie wiem czy by to nie podniosło temp. i stwierdziłem (może niesłusznie) ze trzeba by się zaopatrzyć w jakiś inny cooler.

Ma ktoś pomysł jakiś co tu zrobić :blink:

:mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...