Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

ja też mam pytanie, czy odblokowanie dodatkowych 4 potoków zwiększa (a jeśli tak to w jakim stopniu) awaryjność karty.

1639090[/snapback]

w jakimś tam stopniu wpływa - przecież te potoki są zablokowane ponieważ producent uznał je za niesprawne w pełni. myślę, że wmiare użytkowania karty wzrasta szansa na wystąpienie artów. ale wtedy najgorsze co może się przytrafić to konieczność ponownego zablokowanie tych extra potoków i powinno być OK. ale to moje rozważania - nie miałem dotychczas doczynienia z odblokowanymi potokami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 6800 ma nieco lepszą architekturę? Przy mniejszych taktowaniach ta sama wydajność? Jest jakiś plus na korzyść X800GT 12p?

 

...

1639172[/snapback]

Nom. Musialem sie przeżucić z małym budżetem na PCIE. GT jest do tego idealny. Inna rzecz - TVout mi działa ok wreszcie... hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no jesli lapier to i moze byc ołówek, tzn grafit, ale wiecej kłopotów niz pozytku z tym bedzie, no chyba ze musisz tego moda miec dzisiaj a nie jutro, bo jutro mozesz przeca do sklepu skoczyc po lakier, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj tez sa fizycznie na stanie: 1639004[/snapback]

T tez, i taniej http://www.gral.pl/preview/Sapphire/Sapphi...DVIPCI-E_96.php

 

99tomcat@

 

tez yslalem ze poprostu inni zle nakladaja lakier ale dzis sprawdzlaem karty zn owej dostawy i jest naprawde kiepsko :(

 

Edit:

 

Fajne maile teraz dostaje...

 

 

 

Just saw your 03 result on the ORB!

 

"16p" -> how?!?!

 

Lots of people are trying to do this. Could you share what you did?

 

Thank you,

Jacob (stryg @ extremesystems)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piter - to jak w koncu jest z tymi 256mb na czerwonym i niebieskim laminacie - na ktorych jest wieksze prawdopodobienstwo odblokowania?? dzisiaj (mam nadzieje) bede mogl wybrac sobie grafe z magazynu... oczywiscie tylko "na oko" - bez mozliwosci sprawdzania w kompie.

brac czerwona czy niebieska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu są  od poniedziałku 1639026[/snapback]

Jakos nie widze, abym mial oszczedzic 10-20zl i oddac moje 650-700zl sklepowi, ktory ma emial komsad@neostrada.pl :- p. no thx. tak to wlasnie jest, czesto ktos sepi 5 czy 10zl, a potem ma wielki placz, problem z gwara czy inne teleranki. a najlepsze sa okazje na aukjach jakis nowych osob typu 6600GT po 400zl:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakimś zachodnim forum dot. modowania kart x800 znalazłem taką fotkę. Może to jest odpowiedź na problemy z łączeniem pinów, choć sam nie wiem.

1639817[/snapback]

no właśnie też sie zdfawało,ze to wina paćkania po wypaleniu laserem. Nie wiem jak jest tutaj ale np w a xp między warstwami laminatu jest folia tetalowa-jak ma sie pecha to po zapackaniu dołka lakierem jest przebicie i łaczenie mostków nie działa. Trzeba było zalewać rowek klejem albo silikonem. Tutaj jest o tyle łatwiej,zę wystarczy ominąć przecięcie z boku.

 

Tylo nie wiem czy aż tyle osób nie umiało by mostka połaczyć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie widze, abym mial oszczedzic 10-20zl i oddac moje 650-700zl sklepowi, ktory ma emial komsad@neostrada.pl :- p. no thx. tak to wlasnie jest, czesto ktos sepi 5 czy 10zl, a potem ma wielki placz, problem z gwara czy inne teleranki. a najlepsze sa okazje na aukjach jakis nowych osob typu 6600GT po 400zl:>

1640014[/snapback]

 

a o co ci chodzi ??

komsad to nie firma krzak ... kupuje tam od dawna i wsjo jak trzeba

poza tym chodziło o to gdzie są te grafy ...

 

zresztą - zawsze możesz w komputroniku kupić :D

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

yotomeczek ma racje jest to b.d firmy, do tego ma naprawde niskie ceny, nizsze niz pcp, aha jakby co to polecam sklep imperium tam tez sa te karty i dosc tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komsad spoko firma , bez problemow i na pewno jeden z najtanszych jezeli nie najtanszy z netowych sklepow

a co do zakupow z grala -to piter tam wszystko co lpesze pewnie przebral wiec tam bym nie bral wogole

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komsad spoko firma , bez problemow i na pewno jeden z najtanszych jezeli nie najtanszy z netowych sklepow

a co do zakupow z grala -to piter tam wszystko co lpesze pewnie przebral wiec tam bym nie bral wogole

1640082[/snapback]

Ja tylko czerwone sprawdzalem... Niebieskich jest pelno.

Tylko mówcie ze chcecie niebieska :)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no tylko ze opakowania sa zafoliowane w sapphire, albo mi sie wydaje, wiec jezeli nie ma foli znaczy ze byo cos grzebane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...