Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując kartę która można zmodować liczysz się z tym ze na ileś egzemplarzy trafi ci się właśnie ta jedyna :wink:  a selekcjonowanie przez serwis imho jest bardzo nieuczciwe. :angry:

 

Teraz nic juz nie kupie w Gralu ze względu na bardzo opieszały oraz bardzo nie przyjazny serwis z którym trzeba się awanturować aby dojść do jakiegoś porozumienia. wole dopłacić 10 zł i mieć spokój kupując w innym sklepie!!!

EOT

1642478[/snapback]

 

Opieszaly wynika to z tego ze bardzo duzo sprzetu sie sprzedaje, a gdybys byl spokojny to gwarantuje Ci ze twoja reklamacja by przebiegla sprawniej.

Nie jestes pierwszza osoba która by chciala zapewne reklamacje zalatwic od reki, myslisz ze pracownik zostawi inne zlecenia i bedzie robil twoje bo ty sobie tak rzyczysz ? Obowiazuje ich 14 dni roboczych i wywiazuja sie z tego.

 

Jezeli macie problem z serwisem to poprostu nei kupujcie tam i kropka.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony taka selekcja to nic zlego - chociaz ja juz bym w tym sklepie ani grafy ani procka nie kupil wiedzac ze przebrane

 

ale mimo wszystko jest to nie fair w stosunku do klienta ktory chce kupic sprzet nowy i NIEUZYWANY - a zabawy z zdjemowaniem chlodzenia itp nie sa do konca uczciwe wobec zwyklych klientow

pewnie jak sie to rozejdzie to sklep na tym straci czesc kupujacych ktorzy sie dowiedza ze to co kupia nie musi byc wcale nowe i nieuzywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony taka selekcja to nic zlego - chociaz ja juz bym w tym sklepie ani grafy ani procka nie kupil wiedzac ze przebrane

 

ale mimo wszystko jest to nie fair w stosunku do klienta ktory chce kupic sprzet nowy i NIEUZYWANY - a zabawy z zdjemowaniem chlodzenia itp nie sa do konca uczciwe wobec zwyklych klientow

pewnie jak sie to rozejdzie to sklep na tym straci czesc kupujacych ktorzy sie dowiedza ze to co kupia nie musi byc wcale nowe i nieuzywane

1642549[/snapback]

Czyli waszym tokiem rozumowania wszystkie zestawy sprzedawane w sklepach komputerowych sa uzywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o to, ze te grafy nie sa nowe i nie urzywane - bo sprawdzenie, czy chodza na 12p przez posmarowanie lakierem a pozniej odpalenie kompa trudno nazwac urzywaniem...

chodzi o to , ze

1. klient nie jest o tym informowany, ze towar pochodzi z selekcji (niewazne, czy ją przeszedl, czy nie)

2. "szary człowiek" nie ma szansy na trafienie na "dobry" (dobrze krecacy/modujacy sie produkt

 

co do bycia fair - to juz zalezy od osoby i podejscia do klienta.

 

 

wracajac do tematu - zapomnialem napisac czym i jak smarowalem

kupilem za 13zl w motoryzacyjnym lakier przewodzacy PULSAR VOLT.

przeczyscilem powierzchnie zmywaczem do paznokci, podlubalem chwilke igla po pinach, pozniej posmarowalem pendzelkiem prosta kreske - nie w kolo

 

aha - na czym polega mod na 16p ??

zamalowaniu kolejnych 2 pinow obok tych co juz zamalowalem ??

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co innego zestawy - a co innego pojedyncze sztuki

 

nie wiem czy chcialbys robic zakupy w sklepie w ktorym dostawalabys odpady po selekcjach to po 1

po 2 zdejmowanie chlodzenia itp - to naruszanie niejako zasad gwarancji itp

 

zreszta niewazne - zamiescisz gdzies ten zmodowany bios na 16 potokow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chase1@

 

dziala Ci 12 potoków ?

 

probowalem w rozny sposób laczyc i dalej nic :(

 

NIe wiem o co reszcie chodzi , karty maja 2 lata gwarancji, sa oryginalnie zapakowane i nie nosza sladów uzywania.

 

Jestem pewien ze zaden z was nie kupil by monitora w sklepie komputerowym który byl wlaczony i stal kilka dni na polce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam że praktyka przebierania kart jest po prostu nieuczciwa.

Jak kupię sobie kartę gdziekolwiek - mam choćby cień szansy, że ja sobie zmoduje na 12p a nawet na 16. Jeśli kupię w Gralu, też mam pewność - ale taka że 12p mieć nie będę. Porażka. Jasna sprawa że w Gralu nie opłaca się kupować ani procków, ani kart.

Nie chcę tu zaczynać nowej wojny, jednak chyba każdy myslący czowiek myśli tak jak kolega, który jako pierwszy wyraził swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym jest gorsza karta sprawdzona przed sprzedaza (nie wazne czy modowana czy nie, nie o to chodzi) od tej nie sprawdzonej? Co jest zuzyta? Trybiki sie przetarly?

1642583[/snapback]

Masz racje, trybyki sie przetarly ale kilku osoba w glowach.

 

Didymos234@

 

Jak twoje szanse na dobrego proca to 8%, tak wygladala ostatnia selekcja, wiec powodzenia.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, bez jaj.

Zgadzam sie, ze w testowaniu bez zmian parametrow nie ma nic zlego (niby od producenta wychodzi sprawny produkt, ale roznie bywa).

Ale wyjmowanie ze stosu zabawek najfajniejszych gadzetow i mowienie ludziom, ze to ten sam stos? <jak to mowia> helloł?:) jasne, ze kazdy kto o tym wie i SAM chce sprobowac szczescia w 'losowaniu' - uda sie do innego sklepu.

Szkoda tylko, ze nie kazdy wie.

 

PS.sorry za kontynuowanie OT..

Edytowane przez koral83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na niebieskich nic nie odblkoujesz - z tego co sie orientuje sa na 480 -chyba ze jest inaczej to niech ktos poprawi

 

a co do OT -watpie czy sam piter bys kupowal w gralu procesor lub grafe wiedzac ze ktos tam juz przebiera i nalesze sztuki odklada -czy poszedlbys do innego sklepu gdzie tego nie robia-mysle ze odp jest prosta

 

jezeli kupujesz sprzet nowy nieuzywany -to chyba taki ma byc , o ile test prockow jeszcze ujdzie , o tyle zdejmowanie chlodzenia ,zabawy z lakierem itp to zuplenie inna sprawa - a juz na pewno do tego zalicza sie uzywanie lutownicy ktorej piter podobno jak sam pisal uzywal

 

Karte kupujesz w sklepie -a juz w momencie wyjscia traci 10-20% bo musisz sprzedac jako uzywana -a co ?przeciez trybiki jej sie nie przetarly chyba? czy jakto jest

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lutownica meczyl pierwsze karty gdy jeszcze nie mial biosu na 16 potokow , ktorego zreszta przynajmniej narazie nawet nie chce udostepnic

a co do testowania -najlepiej niech kupujacy sami to ocenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lutownica meczyl pierwsze karty gdy jeszcze nie mial biosu na 16 potokow , ktorego zreszta przynajmniej narazie nawet nie chce udostepnic

a co do testowania -najlepiej niech kupujacy sami to ocenia

1642686[/snapback]

A po co mam udostapniac skoro nikt nie ma takiej karty do której by ten bios pasowal ?

 

Abyscie pozniej mi robili afere ze dalem wam bios co uszkodzil karte ?

 

Koncze juz rozmowe w tym temacie. Mam wrazenie jak bym rozmawiał z banda "malolatów"

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz gadamy o temp - jakie jeszcze chlodzenie polecacie na ta grafe - ale tansze niz zalman ??

i czy ktos wie do czego jest to wyjscie w pinowe kolo radiatora/mem

ubiquality - mam takie same temp na tym wyjacym gownie, wiec chyba ok...

aha - ja sobie zwolnilem wiatraczek do 40% przy temp do 50'C - juz jest lepiej , a podczas moda postanowilem zmienic paste na gpu na srebrna - tez zrobilo sie chlodniej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ale w gimnazjum teraz w pierwszej klasie to na sprawdzianach sciagasz prawda?

:D

co do x800gt to wg mnie jezeli najnowsze partie nie chca działc na 12 potoczkach, to wg mnie raczej mozna kupic wersje 128 ze sklepów z tego powodu, ze wersje 256 sa najczesciej kupywane, przynajmniej mi sie tak wydaje i te na 128ramach sa jeszcze z starej dostawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc uzytkownikow jest tutaj poprosutu chamska!!!

Przyczepiliscie sie do PItera, ze sprawdza karty i procki, a najlepsze wybiera i sprzedaje

Osobiscie uwazam, ze nie ma w tym nic zlego, przy okazji mozna sprawdzic czy sprzet jest sprawny. Sam kupilem karte z rozbieranym chlodzeniem, wgranym innym biosem od GT i co w tym zlego.

 

Poza tym to nie temat o sklepach komputerowych i prawieniu kazan dla selekcjonerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie przymierzam do kupna pentagrama, tylko jeszcze nie wiem ktorego czy miedziany czy aluminium, po moddingu sie podobno bardziej grzeje, wiec chyba ten mocniejszy

wiatraczek mam skręcony do temp 45 na 24%, do 47 na 30% do 50 juz na 40%

 

ale w gimnazjum teraz w pierwszej klasie to na sprawdzianach sciagasz prawda?

daruj sobie, zreszta co ma jedno do drugiego

powiedziałem, że nie kupiłbym takiej karty, a nie kupiłbym bo chce karte nowa, orginalnie zapakowaną, nieruszaną, nielutowaną itp. i to tyle z mojej strony

jak komus nie przeszkadza to, to nie widze problemu, co by mial nie kupic

 

Czesc uzytkownikow jest tutaj poprosutu chamska!!!

Przyczepiliscie sie do PItera, ze sprawdza karty i procki, a najlepsze wybiera i sprzedaje

Osobiscie uwazam, ze nie ma w tym nic zlego, przy okazji mozna sprawdzic czy sprzet jest sprawny. Sam kupilem karte z rozbieranym chlodzeniem, wgranym innym biosem od GT i co w tym zlego.

nie przyczepiłem się do niego, napisałem tylko, że bym takiej nie kupił, a co on robi to jego sprawa, karty jakie ja kupuje to moja sprawa.. Edytowane przez ubiquality

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff

przeczytałem cały topic wreszcie

i teraz już chyba wswzystko wiem

kupuje sapphire na niebieskim laminacie i jade do około przecięcia z dwoma pinami, zobaczymy co z tego wyjdzie B)

 

co do zabiegów PITer-a

chciałem mu pogratulować osiągnięć w dziedzinie @ x800gt B)

 

nie rozumiem ludzi, którzy mają mu za złe, że robi selekcje - dopóki jest podaż na takie zabiegi to czemu nie

dokładając kilkadziesiąt złotych kupujecie na pewniaka modowalną kartę, czy to tak dużo patrząc na perspektywe wydania kilkudziesięciu złotych mniej i zagrania na modowalnej loterii :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupiłbym takiej karty, a nie kupiłbym bo chce karte nowa, orginalnie zapakowaną, nieruszaną, nielutowaną itp.

1642804[/snapback]

no to gratz, ciekawe ile razy bedziesz wymienial grafe w sklepie na taka co nie ma zlacza agp/pcie porysowanego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratz, ciekawe ile razy bedziesz wymienial grafe w sklepie na taka co nie ma zlacza agp/pcie porysowanego  :lol:

1642900[/snapback]

Stary nie masz racji. Chyba każdy zdrowy człowiek chciałby kupić karte nową ? Przynajmniej i sie tak wydaje. Ja kupiłem swego szafirka z plombami, w idealnym stanie i przynajmniej mam komfort psychiczny że nikt przy nim nie grzebał. A sprzedawanie przebieranych kart to po prostu oszustwo i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie masz racji. Chyba każdy zdrowy człowiek chciałby kupić karte nową ? Przynajmniej i sie tak wydaje. Ja kupiłem swego szafirka z plombami, w idealnym stanie i przynajmniej mam komfort psychiczny że nikt przy nim nie grzebał. A sprzedawanie przebieranych kart to po prostu oszustwo i tyle.

1642970[/snapback]

A kto powiedzial ze karta nie jest nowa ? nie nosi zadnych sladów uzywania, czy to ze karta byla wlozona, doslownie na 5 min do komputera to oznacza ze nie jest juz nowa ? Czy jak wróci komputer na serwis z uszkodzona karta i serwisant wezmie nowa karte z magazynu aby sprawdzic czy to oby napewno jest uszkodzona karta graficzna to po sprawdzeniu ma ja sprzedac jako uzywana ? Ludzie naprawde zacznijcie myslec bo az przykro mi sie robi jak czytam to co piszecie. Niemacie zielonego pojecia o sprzecie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawde zacznijcie myslec bo az przykro mi sie robi jak czytam to co piszecie. 

1643000[/snapback]

Nie przejmuj się chłopie, rób swoje - moduj, podkręcaj.

[Kiedyś szkoły i szpitale będą nazywać Twoim nickiem] :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Tak najlepiej.

Już więcej nie bede sięwypowiadał na ten temat - ale jedno jest pewne - w Gralu nie kupię x800gt modowalnego i tyle. Kropka.

Na szczęście ja już kartę mam, kupioną na szczęście gdzie indziej.

Pozdrawiam, i PITer, no offense - takie moje luźne rozmyślania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...