Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

Fotka bedzie o ile Pent dojdzie :mur:

Pewien inny kolega z forum chcial zaoszczedzic 1,45zl i wyslal przesylke zwyklym listem, narazie idzie juz 6-ty dzien roboczy - zobaczymy co z tego dalej wyjdzie...

1646352[/snapback]

Hehem super. Widzę że jeszcze śledzisz wątek ;) Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

Hehem super. Widzę że jeszcze śledzisz wątek ;) Dzięki :)

1646671[/snapback]

Sledze, sledze wypatrujac miedzy czasie listonosza za oknem :lol2:

Chociaz mam dziwne przeczucie, ze Pent zmienil wlasciciela na poczcie :mur:

Edytowane przez MaciusieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tylko ze 100zł za "głupiego" siliencera płącic

hydro2--> nawet jakby była na agp, to ci by sie nie opłacąła zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze 100zł za "głupiego" siliencera płącic

1646855[/snapback]

Nie takie glupie, zobacz chocby test na pclab.pl

zreszta HIS-y ladnie sie kreca, gdyby sie dalo go jeszcze zmodowac to juz w ogole miodzio

Zamowilem bo skladam cichego kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

najlepsze to jest w hisie ze masz taktowania 500/1000 gwarantowane

tzn nie chodziło mi o to ze siliencer jest tandeta, tylko ze 100 to moge sobie zalmanka juz kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylo tak, ze aby wprowadzic produkt szybko na rynek jako pierwsze egzemplarze ati dostarczylo po prostu w pelni sprawne x800pro, a dopiero pozniej wyrobilo sie z chipami dedykowanymi do GT i stad mozliwosc odblokowania ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylo tak, ze aby wprowadzic produkt szybko na rynek jako pierwsze egzemplarze ati dostarczylo po prostu w pelni sprawne x800pro, a dopiero pozniej wyrobilo sie z chipami dedykowanymi do GT i stad mozliwosc odblokowania ?  :wink:

1647061[/snapback]

Watpie aby tak bylo, naprawde z roznymi tygodniami i oznaczeniami na rdzeniach sie spotkalem.

A co do X800GTO, to wg mnie nie bedzie to jakas rewelacja, rdzen zapewne R430, czyli taki jak w X800XL wiec z OC bedzie slabo, wnioskuje to po tym iz GTO ma miec taktowanie rdzenia 400Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że grafa cały czas przyjemnie mnie zaskakuje ....

kilka nowych wyników;

 

2001 - tu akurat proc ie popisal 29,8k in 2001

 

2003 a więc WC to jest to :D 12,7k in 2003

 

2005 WC jest OK c.d 5,8k in 2005

 

c.d.n.

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tydzień temu w komsadzie kupiłem szafirka x800gt 256mb na r423.

Wczoraj go chciałem zmodować no i nic z tego nie wyszło.

3 razy malowałem te mostki. Za każdym razem karta miała dalej 8potoków.

Malowałem prostą linią po laser cucie i nic. Malowałem z ominieciem laser cuta i dalej nic. Na dodatek jak jest mostek zamalowany to karta się dziwnie zachowuje.

Raz przelazi marki a raz nie. Dooma nie moge odpalić wogóle. Najlepsze jest to, że czasami w windowsie gaśnie ekran jak by się rozdzielcozść zmieniało i zachwile ekran się pojawia. Tak mi się dzieje na zamoalowanym mostku w prostej linii razem z lasec cutem. Raz mi się pojawił komunikat, że sterownik się zatrzymał od karty graficznej nawet :-|

Jestem wkurzony bo myslałem, że będe się cieszył 12 potokami :angry:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

Witam

Tydzień temu w komsadzie kupiłem szafirka x800gt 256mb na r423.

Wczoraj go chciałem zmodować no i nic z tego nie wyszło.

3 razy malowałem te mostki. Za każdym razem karta miała dalej 8potoków.

Malowałem prostą linią po laser cucie i nic. Malowałem z ominieciem laser cuta i dalej nic. Na dodatek jak jest mostek zamalowany to karta się dziwnie zachowuje.

Raz przelazi marki a raz nie. Dooma nie moge odpalić wogóle. Najlepsze jest to, że czasami w windowsie gaśnie ekran jak by się rozdzielcozść zmieniało i zachwile ekran się pojawia. Tak mi się dzieje na zamoalowanym mostku w prostej linii razem z lasec cutem. Raz mi się pojawił komunikat, że sterownik się zatrzymał od karty graficznej nawet  :-|

Jestem wkurzony bo myslałem, że będe się cieszył 12 potokami  :angry:

pozdrawiam

1647764[/snapback]

Niestety miales pecha :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do uzytkownikow X800GT@12potokow z zamontowanym chlodzeniem typu Zalman, Pentagram. Jakie macie temperatury na defaultowych zegarach przy wygrzewaniu przez AtiTrayTool?

Ja mam zamontowanego Zalmana VF700-Cu i mam GPU: 68-69, ENV: 55 stopni. Obudowa zamknieta, pasta AS5.

 

Czy to nie jest troche za duzo? Moze zle nalozylem paste (AS5 slabo sie rozsmarowywuje). Aha, karte mam w dolnym slocie PCIEx i niestety zaraz pod chlodzeniem mam karte SBLive, moze to powoduje tak wysokie temp?

 

Zapomnialem dodac ze Zalman chodzi na 1950 obr.

Edytowane przez marioz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marioz - to jak ty masz takie temp na zalmanie, to widze, ze nie ma sensu go kupowac (chyba, ze zeczywiscie cos zle zalozyles) ja na defalutowym wiatraku mam max 75 - choc baaardzo glosno, ale trwa to chwile bo po kilku sek. temp spada i wiatrak sie usoakaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko nad jednym w czym karta x800GT nawet zmodowana na 12 potoków jest lepsza od tej

x800 gigabyte

lub innej x800 (12 potokowej)

Biorąc pod uwagę cenę

x800 GT 256mb - ok 700 zł

x800 - ceny od 830 zł

 

Czy nie lepiej wydać te 130 - 150 zł więcej i mieć pewne 12 potoków (z gwarancją)

 

Specyfikacje kart:

x800 gt - ram 256 DDRIII taktowany 980, rdzeń 475

x800 ram 256 DDRIII taktowany 700 - 980 zależnie od firmy, rdzeń 400, fabrycznie 12 potoków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktowanie pamięci jest identyczne w x800 (np. Gigabyte) jak w x800 gt. Poza tym z tego co się zorietntowałem to Gigabyte stosuje samsungi 1.6, czyli można je podbić o wiele wyżej niż w x800gt.

 

Różnica to taktowanie rdzenia na korzyść x800gt. Ale myslę że spokojnie podniesiemy go do 450.

Moje pytanie odnosi się do pewności posiadania 12 p. w kontekście tego co mówisz o trudnościach modowania kart z nowych dostaw.

PITer dlaczego sprzedajesz x800 gt 12 p. z taktowaniem pamięci 900? Powyżej są arty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...