Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie pytanie, bo kupuje w przyszłym tyg. nowego kompa i dotego X800GT sapphire albo 256 albo 128 zobacze jak będzie z kasą, i pytanie: mniej więcej wiem jak się moduje x800gt tylko jak mi się nie zmoduje to co?:) moge zedrzeć lakier czy mam problem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, bo kupuje w przyszłym tyg. nowego kompa i dotego X800GT sapphire albo 256 albo 128 zobacze jak będzie z kasą, i pytanie: mniej więcej wiem jak się moduje x800gt tylko jak mi się nie zmoduje to co?:) moge zedrzeć lakier czy mam problem? :D

Możesz zedrzeć bezproblemowo. Lakierem do paznokci na przykład :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja karta ma widocznie te 16p ale uszkodzone - nic sie nie da zrobić, PITer ma teraz GTO bo jego GT16p padła

w sumie 5 kart mialem 16 potokowych na ponad 40 kart wiec na 16 ciezk obylo trafic :)

 

Ale teraz mam w ofercie GTO@XT 16 potokowe z dodatkowym zasilaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie 5 kart mialem 16 potokowych na ponad 40 kart wiec na 16 ciezk obylo trafic :)

ale rozumiem 16 potoków udało ci się odblokować w większej ilości kart niż tych 5 lecz w pozostałych kartach były uszkodzone?

 

Ale teraz mam w ofercie GTO@XT 16 potokowe z dodatkowym zasilaniem :)

ja jakoś straciłem przekonanie do tych kart modowanych. teraz w obliczu x850xt za 1100 full legal nawet bym się nie zastanawiał. moja gt@12 właściwie ledwo się kręci (ostatnio wyszło, że nawet 500/5300 mi się wiesza po 5 minutach scan artefact w atitool) a tam mam pewne 520 na 540 z vivo (też czasem przydatne). w każdym razie mam już kupca na swoją grafę i zastanawiam się nad nastepną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem pomóżcie, mam do wyboru 2 karty grafiki, msi 6600GT 8pot 500/1000 ddr3 za 500zł i X80GT@12 potoków (shappire niebieski laminat zamalowane lakierem mostki) ale na ddr1 470/700 i ma jeszcze prawie 2 lata gwarancji a msi niema. Co robic brac X800GT@12pot która osiaga 3 tys wiecej punktów w 3dmarku2003?? ja skierowałbym sie wlasnie ku temu tylko niewiem czy warto, w sumie to tylko 50zł, radzcie !! Aha obydwie karty 128MB ale radek ma 256bitów pamieci ale to wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tych ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=71392317

nie wiem czy nie lepiej kupywac 6800LE i liczyc na odblokowanie lub na wet za cene tego 6800 i 12 potokow w standardzie:) Co radzicie?

za 580 są w sklepach leadteki 6600gt - wiem, że są wolniejsze ale czy aż tyle aby dopłacać do x800gt 200pln? nie sądze. wolałbym dołożyć do 6800 z 12 potokami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 580 są w sklepach leadteki 6600gt - wiem, że są wolniejsze ale czy aż tyle aby dopłacać do x800gt 200pln? nie sądze. wolałbym dołożyć do 6800 z 12 potokami.

nie porównuj nawet kupy pokroju 6600gt do x800 gt ... poza tym jak już chcesz porównywać to porównuj takie same wersje (256 vs 256) bo X800GT 128 to za 590 można kupić ... ja tam polecam dołożyć do 720 PLN (256MB GTO) /749 na DDR3/ i cieszyć się dobrą wydajnościa 12 potoków ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj nawet kupy pokroju 6600gt do x800 gt ... poza tym jak już chcesz porównywać to porównuj takie same wersje (256 vs 256) bo X800GT 128 to za 590 można kupić ... ja tam polecam dołożyć do 720 PLN (256MB GTO) i cieszyć się dobrą wydajnościa 12 potoków ...

Porównalem te dwie karty bo nad jedna z nich sie zastanawiam, dla mnie 550zł to juz i tak max, dlatego pytałem o porade którą, ale juz zdecydowalem ze bedzie to x800gt@12potoków, mam nadzieje ze to dobry wybór sposród tych dwóch......

Edytowane przez oswalddini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj nawet kupy pokroju 6600gt do x800 gt ... poza tym jak już chcesz porównywać to porównuj takie same wersje (256 vs 256) bo X800GT 128 to za 590 można kupić ... ja tam polecam dołożyć do 720 PLN (256MB GTO) /749 na DDR3/ i cieszyć się dobrą wydajnościa 12 potoków ...

yoto - itachi pytał o kartę na agp i ja o takich mówiłem w swoim poście. a tu ceny są już lekko wyższe niż dla pcie zaś x800gto jest jeszcze nieosiągalne w PL o ile mi wiadomo. tak czy siak zgadzam się jak najbardziej z tobą - wolałbym dołożyć do 12 potokowca.

 

 

Porównalem te dwie karty bo nad jedna z nich sie zastanawiam, dla mnie 550zł to juz i tak max, dlatego pytałem o porade którą, ale juz zdecydowalem ze bedzie to x800gt@12potoków, mam nadzieje ze to dobry wybór sposród tych dwóch......

oswalddini - ta wypowiedź była do mnie :) co do twojego dylematu to nawet chwili bym się nie wachał - tylko x800gt@12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

Jednak udało się zmodować mojego Sapphire na 12 pełnosprawnych potoków, pomimo, że jest z serii 0533, która niby się nie moduje :lol:

Uzyłem lakieru Pulsar Volt, połączenie z pominięciem laser cuta nic nie dało, dopiero ścieżka z zamalowanym laser cutem uruchomiła dodatkowe potoki :twisted:

Wszystko przetestowane i w pełni stabilne :blurp:

Jeszcze raz dzięki Panowie za pomoc w szczególności chase1 :twisted2:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem i zainstalowałem na swojego X800GTO ZALMAN VF700-Cu

i mam pytanie w związku z tym A mianowicie jaka jest dozwolona temperatura tego chipu graficznego ? przy graniu kilku godzinnym temperaturę na tym chłodzeniu mam 56C Zelman podłączony jest do płyty głównej i kręci się z prędkością 2200rpm, Czy jest jakaś możliwość Aby kręcił się w zależności od temperatury rdzenia ? Jak podłączacie swoje Zelmany czy

na mobo czy bezpośrednio do zasilania na 12V

mobo to Abit AN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam x800gt od powercolor. Popatrzalem sobie na twoj post i ustawilem sobie 620/620 dalem na set clock i scan for artifact i zadnego bledu. Na 3d view mam 200fps :). Czy ja mam jakas spoko wersje czy cos zle robie?

 

Może jakieś screeny z wynikami smarków 03/05 ?

 

@SETHH1

Hmmm.... Twój przykład skłania mnie do kolejnej próby. Jutro powinien przyjść Scythe Ninja na mój procek więc przy okazji rozbiórki kompa spróbuję moda(też mam pulsara volt).

 

@xpavlo

A bezpośrednio do grafiki się nie da go podpiąć?Potem np.Ati tray tool może sterować jego pracą.

Mam podobne temp. na moim Gt (chłodzenie home made).Dla tego Gpu nawet 80 nie jest straszne ,do tylu może się rozgrzać na standardowym chłodzeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz do tego Sapphire x800gt@12 potkowók, czy dam rade zamontować na nim to ARCTIC COOLING ATI Silencer 4 - X800(SE/PRO/XT) ?? Czy moze lepiej pentagrama XC-80 Cu?? na zalmana mnie niestac. Miałem radka 9500@pro i miałem silencera i nienarzekałem, moze i tu sobie poradzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem i zainstalowałem na swojego X800GTO ZALMAN VF700-Cu

i mam pytanie w związku z tym A mianowicie jaka jest dozwolona temperatura tego chipu graficznego ? przy graniu kilku godzinnym temperaturę na tym chłodzeniu mam 56C Zelman podłączony jest do płyty głównej i kręci się z prędkością 2200rpm, Czy jest jakaś możliwość Aby kręcił się w zależności od temperatury rdzenia ? Jak podłączacie swoje Zelmany czy

na mobo czy bezpośrednio do zasilania na 12V

mobo to Abit AN8

 

Dublujesz posty tu i gto - czy ma dejavu :wink:

 

@ cqa - za 1100 ja bym się zastanawawiał jednak na tańszym rozwiązaniem modowalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj byłem w sklepie komputorowym i z właścicielem tego sklepu dogadałęm sie tak że jak znajde w sieci X800GTO od HISA za przykładowo 800zł to mi go sprzeda jeszcze o 3% taniej.Więc moje pytanko brzmi:

W jakim sklepie najtaniej znajde takie cudo!!.

 

Z góry dzia za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WDK Dzięki!!!

Jak tak dalej pójdzie to może za 800zł będę miał ta karte ;]

 

Szukałem 2h i znalazł tu najtaniej

http://www.wista.info/opis.php?cPath=32_120&products_id=2078

Edytowane przez _python_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...