Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

w BP system to maja tylko w cenniku a jak cos chcesz to nie ma w hurtowni lub jest juz drozej ;] przynajmniej ja tak zawsze mialem [;

Racja, że tam nic nie mają, ale _python_ umówił się z właścicielem jakiegoś sklepu, że mu sprzeda taniej, niż _python_ w sieci znajdzie.

A co do BP System, to tam w cenniku X800GT sapphire, a kupić nie mogłem, GF6600 Ledteka w cenniku tek, dostępny nie X700 DDR3 to samo i w końcu zniechęciłem się do tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

Przepraszam za maly OT-widze poszukiwania grafy:)

 

Mam ost sztuke na zbyciu x800gt/o 12 potokow 565/1112mhz ~2l gw nowa, nieuzywana za 680zl

3d mark 2003 - 12136pkt oraz 2005 - 5606pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za glupie pytanie ale gdzie w atitool wlaczyc zeby pokazywal temp gpu i obroty wiatraka

settings=>temperature monitoring=>measure card temp. i show np. only gpu(pobaw się tym :) )

A obrotów wiatraka chyba nie pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

settings=>temperature monitoring=>measure card temp. i show np. only gpu(pobaw się tym :) )

A obrotów wiatraka chyba nie pokazuje

Kurde Nie ma czegosm takiego. w settings tylko jest: Overclocking artifact Scanning gamma conrol startup 3d detection miscellaneous. wersja atitoola to 0.25 beta 8 ale przy o.24 tez tylko takie byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć dołączyłem do grona posiadaczy x800 gt od Sapphire na agp z 256 ddr, mam pytanie, czy rdzeń R420

dobrze rokuje jeśli chodzi o podkręcanie?

Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz:D

Ale raczej w okolicach 550 przy odp. chłodzeniu powinno być bez problemu...

 

 

@ dawuald

 

Ja mam 0.24 i mam tak jak opisałem

Edytowane przez -< WormBoy >-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , będę miał wieczorem taką karte grafiki

 

LINK

 

Z opisu wynika że rdzeń r480 - czy będzie można to modować ? pamięci samsung 2.0

 

Bardzo prosze o odpowiedź i ewentualne opcje z jakich biosów można skorzystać , z góry fenks za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jak to jest z tym f, w ktorym miejscu ma byc. Kiedys mialem linka ze strona gdzie bylo to pokazane i pewnie mialem go z tego forum ale juz nie pamietam w jakim topicu. wiec bylbym wdzieczny gdyby mi ktos powiedzial co i jak z f :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos w ogole probowal modowac wersje na AGP ? skoro pcie sie modowalo to nie wiem dlaczego nie mialyby sie trafic sztuki na AGP ktore dalo by sie takze zmodowac

ja sam niedlugo mam zamiar kupic ta karte wlasnie na AGP i sprobuje to wam powiem :-) to kwiestia paru dni, dzisiaj bede wiedzial jak to bedzie dokladniej (zalezy od funduszy)... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie słyszałem, żeby któraś AGP się zmodowała, poprawcie mnie jeśli się myle

ciezko cos powiedziec, bo na agp wybor slaby raczej i wiekszosc przesiada sie juz na pci (badz juz ma)

ja sam zamierzam kupic grafe i chyba jednak to bedzie agp wlasnie

 

a co do mozliwosci ich krecenia, to zdaje sie ze mial pojawic sie gdzies art w poniedzialek na temat grafik na zlaczu agp- dalbym sobie reke uciec ze na pclab- wiec pewnie dowiemy sie czegos wiecej!

 

cos juz jest http://pclab.pl/art17443.html

Edytowane przez bAterion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mnie ktos oswiecic:

 

Mam dokladnie ta karte, wersja 128 mb 256 bit. Niebieski laminat, pamiatki hynixa, w AtiTool pokazuje takie cos. Czyli jest na rdzeniu 423.

Postanowilem sie upewnic i sciagnolem chlodzenie. Na jadrze pisze:

Radeon x800 SE

 

215RBMAGA12F

GC9516.1

0435AA

 

Poczytalem troche ten watek i jesli dobrze wszystko zrozumialem moja karta bedzie modowalna (jest niebieska, w atitool r423, na jadrze x800se). Moglby ktos napisac jak sie ja moduje (laser cut ?, bios?) i najlepiej dac link do jakiegos opisu, o ile taki istneije. Czy zdazaly sie przypadki ze taka sama karta jak moja nie zmodowala sie? Czy istnieje jakies ryzyko zwiazane z tym? Z gory thx i wybaczie za takie pytania ale jestem newbie.... Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor kupiłem ją za 776 zł w poznańskim Znaku

foto poniżej

post-8678-1132665329_thumb.jpg

w podpisie masz ze to Sapphire x800gt (R420 AGP)

najbardziej mnie ciekawi dlaczego R420 ? zdejmowales chlodzenie i tak tam pisze ? bo na tym nowym tescie w pclab napisali ze X800 GT na AGP maja R481... ZOBACZ wiec chcialbym wiedziec co sie tam naprawde kryje, czy moze sa rozne wersje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...