Skocz do zawartości
Sulaco

Motogp:urt 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej polecam Moto GP 2 + paczkę SEZON 2005 (TU). Wygląda to lepiej i ciekawiej niż to niby cudo z nr 3, zresztą z "kosiarkami" z sezonu 2004.

Liczą, że ktoś poleci do sklepu i kupi zgrzany kolejnym nr z serii.

Szkoda, liczyłem na coś więcej... :huh:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak uważam że najlepsze wyścigi na motorach - na asfalcie zrobiło - odziwo - EA Sports. Superbike 2000-2001 to było cos :) nawet teraz bym sobie zagrał - chociażby w demo ale na xpeku nie chodzi.

A co do dema to za chwile instaluje.

update:

zainstalowałem - właczam - błąd windowsowy - odinstalowałem <_<

dzięki Boxster za linka chyba zaraz wrzuce MotoGP2 do cdroma ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie są zmiany z tym patchem ??

1561924[/snapback]

nowe motocykle - wszyscy zawodnicy przydzieleni do tych temów w których obecnie występują, nowe dźwięki, i zmodyfikowana lekko fizyka jazdy - przynajmniej tak wywnioskowałem z instalacji i 2 godzinnego grania. Warto zainstalować. :)

(mowa oczywiście o MotoGP2 +patch 2005)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie skromne pytanie... czym to się właściwie różni od 2

1562828[/snapback]

Nad tym powinni zastanowić się sami programiści... :lol:

Jak dla mnie to uaktualniono team-y do tych z roku 2004 i chyba nic więcej... typowe odcinanie kuponów od dobrego "Moto GP 2".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne realistyczna!! :lol: :lol:

to mam takie pytanie co by się stało z kolesiem który przyrąbał w mur z prędkością 304kmh???

aha jeszcze najechał go motor i cały peleton rajdowców ja po takim czymś napewno bym nie wstał wsiadł na motor i jechał dalej! :|

gierka może i fajna grafa całkiem całkiem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak samo miodna jak Moto GP 2 to jest warta uwagi. Black Jack masz rację. Gdyby koleś nie był "nieśmiertelny" to byłoby prawdziwe wyzwanie - jedna poważniejsza kraksa i kaplica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biadolicie panowie...:). Jak dla mnie gierka idealna na totalnie odprężenie i relaksik po pracy. Przychodzę, walę sie na fotel, pada do łapy i jazda. Po kiego ch.. jakis realizm. Od tego mam RBR. Owszem , to upgrade a nie nowy tytuł,ale gierczy się miluchno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...