Skocz do zawartości
ST@LOWY SZCZUR

Co myśłicie o Gf 4 ???????????

Rekomendowane odpowiedzi

8) Jakom proponowaliscie by mi firme do wyboru

Leadtek Winfast

MSI

Gainward

myśłe nad zakupem miedzy Ti-4400 lub Ti-4600 do 2000zł mam zamiar

wydac ale kupuje dopiero w sierpniu czekam na spadek cenn :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem Creative! bardzo dobrze sie podkreca! chyba najlepiej ta 4400 byla za 1050zl na allegro z opcja kup teraz!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekać pare tygodni na nowego matroxa lub kyro 3(jaśli wyjdzie -sprawa wątpliwa)

Przepraszam bardzo ... ale co znaczy ta sygnaturka .... zapodaj testy z np 3dmarka2001???? lub q3 timedemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekać pare tygodni na nowego matroxa lub kyro 3(jaśli wyjdzie -sprawa wątpliwa)

Przepraszam bardzo ... ale co znaczy ta sygnaturka .... zapodaj testy z np 3dmarka2001???? lub q3 timedemo

Nie dało się jeszcze mniejszymi literami tej konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekać pare tygodni na nowego matroxa lub kyro 3(jaśli wyjdzie -sprawa wątpliwa)

Hmm, ponoc nie ma byc Kyro 3 a co do matroxa to karta super no ale powolna. Mialem 400- tke i bylem full zadowolony ale zaczelo sie ciac na nowszych grach :( i niestety musial pojsc weg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co :) a ty masz procka który kosztuje 1500zł :) ja bym tyle na cpu nigdy nie wydał, raz wydałem 1200zł i wiecej tego błędu nie zrobie :)

Aha ty i tak tego procka chyba nie kupiles bo go dostałes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co :) a ty masz procka który kosztuje 1500zł :) ja bym tyle na cpu nigdy nie wydał, raz wydałem 1200zł i wiecej tego błędu nie zrobie :)

Aha ty i tak tego procka chyba nie kupiles bo go dostałes :)

Oczywiście, że go nie kupiłem. W momencie gdy go otrzymałem wart był 2000zł. Co więcej napewno bym nie kupił P4 (no chyba że 1.6A z myślą o O/C). Dla mnie granicą na procka jest 700zł i tyle kiedyś dałem za XP1500+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze to tylko z przekory (poprostu nie lubie nvidi ale to inna bajka)już daje osiągi tego kyro 1 (115 mhz)

 

na

 

D850@1033 (147 fsb)

256 mb cas 2 (147)

soltek sl75-kav (kt 133a)

 

-3dMark 2000

standard 4425 pk

standard + 32 bit 4100 pk

 

-3dMark 2001se

standard 2211 pk

 

-Q3A 1.17 demo001 ( wyniki podane z pamięci gdyż nie mam na dzień dzisiejszy quaka)-sa raczej poprawne

 

-800x600x32 +max detale -105 fps

-1024x768x32 +max detale -66 fps (kyro 121 -69 fps)

 

poza tym nie mam problemów z kompatybilnością a obraz jak żyletka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]BTW - PITer - ten zasilacz 250W wszystko spokojnie u Ciebie "uciągnie"?

Hehe - Chieftec tak ma :)) moja 250 też bez problemu zasila P4@2,7 + gf4 + inne wynalazki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest wieki h.. Nowe karty nowe chipsety na nich. Wydajemy pieniądze i po co jak nic na nie wychodzi. A czy w MOH bedziesz mial 100 czy 150 klatek to i tak nie zobaczysz tej roznicy.A niech ktos wskarze mi gre ktora wykozysta wszystkie mozliwosci starego ukladu Gf3. Zostaja nam tylko demka :) Ale po co wydawac 1500zl, dla glupich demek.Chyba lepiej te pieniądze przeznaczyc na cos innego. A kupowac Gf 4 poto tylko by sie chwalic wynikami w 3DMark to chyba smieszne... To tylko moje zdanie.Pozdrowka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Jakom proponowaliscie by mi firme do wyboru

Leadtek Winfast 

MSI 

Gainward 

myśłe  nad zakupem miedzy Ti-4400 lub Ti-4600 do 2000zł mam zamiar 

wydac ale kupuje dopiero w sierpniu czekam na spadek cenn  :lol:  :lol:

 

Wejsc ta lepsza napewno wiesz dlaczego :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest wieki h.. Nowe karty nowe chipsety na nich. Wydajemy pieniądze i po co jak nic na nie wychodzi. A czy w MOH bedziesz mial 100 czy 150 klatek to i tak nie zobaczysz tej roznicy.A niech ktos wskarze mi gre ktora wykozysta wszystkie mozliwosci starego ukladu Gf3. Zostaja nam tylko demka :) Ale po co wydawac 1500zl, dla glupich demek.Chyba lepiej te pieniądze przeznaczyc na cos innego. A kupowac Gf 4 poto tylko by sie chwalic wynikami w 3DMark to chyba smieszne... To tylko moje zdanie.Pozdrowka !

Popieram!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest wieki h.. Nowe karty nowe chipsety na nich. Wydajemy pieniądze i po co jak nic na nie wychodzi. A czy w MOH bedziesz mial 100 czy 150 klatek to i tak nie zobaczysz tej roznicy.A niech ktos wskarze mi gre ktora wykozysta wszystkie mozliwosci starego ukladu Gf3. Zostaja nam tylko demka :) Ale po co wydawac 1500zl, dla glupich demek.Chyba lepiej te pieniądze przeznaczyc na cos innego. A kupowac Gf 4 poto tylko by sie chwalic wynikami w 3DMark to chyba smieszne... To tylko moje zdanie.Pozdrowka !

Popieram!
Także podpisuje sie pod tym

osobisie mam GF2 TI ULTRA 64ddr 4ns [zadna gra mi nie podskoczy]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest wieki h.. Nowe karty nowe chipsety na nich. Wydajemy pieniądze i po co jak nic na nie wychodzi. A czy w MOH bedziesz mial 100 czy 150 klatek to i tak nie zobaczysz tej roznicy.A niech ktos wskarze mi gre ktora wykozysta wszystkie mozliwosci starego ukladu Gf3. Zostaja nam tylko demka :) Ale po co wydawac 1500zl, dla glupich demek.Chyba lepiej te pieniądze przeznaczyc na cos innego. A kupowac Gf 4 poto tylko by sie chwalic wynikami w 3DMark to chyba smieszne... To tylko moje zdanie.Pozdrowka !

Tak wydawanie kolejnych setek zł. na nowszą karte zwykle mija się z celem ,bo to b. wyskokie koszta. Co do różnicy między 100 a 150 fps ,to jest ona zasadnicza. Ostatnio grałem w Q3 ,no i poczułem niedomiar mocy :? ,pomimo ,ze miałem w demku 108 fps , krew ,flaki i inne bzdety wyłączone. Musiałem zmniejszyć rozdzielczość do 800x600 , skoczyło mi w demku na 160 fps i dopiero dało się komfortowo grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest wieki h.. Nowe karty nowe chipsety na nich. Wydajemy pieniądze i po co jak nic na nie wychodzi. A czy w MOH bedziesz mial 100 czy 150 klatek to i tak nie zobaczysz tej roznicy.A niech ktos wskarze mi gre ktora wykozysta wszystkie mozliwosci starego ukladu Gf3. Zostaja nam tylko demka :) Ale po co wydawac 1500zl, dla glupich demek.Chyba lepiej te pieniądze przeznaczyc na cos innego. A kupowac Gf 4 poto tylko by sie chwalic wynikami w 3DMark to chyba smieszne... To tylko moje zdanie.Pozdrowka !

Tak wydawanie kolejnych setek zł. na nowszą karte zwykle mija się z celem ,bo to b. wyskokie koszta. Co do różnicy między 100 a 150 fps ,to jest ona zasadnicza. Ostatnio grałem w Q3 ,no i poczułem niedomiar mocy :? ,pomimo ,ze miałem w demku 108 fps , krew ,flaki i inne bzdety wyłączone. Musiałem zmniejszyć rozdzielczość do 800x600 , skoczyło mi w demku na 160 fps i dopiero dało się komfortowo grać.

Popieram tez jak gralem w q3 (teraz juz mi sie nie chce) to miedzy 120 a 190 jest całkiem inna gra np na 90fps nie zrobisz niektórych trików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco komu nowy graf przecie prawdziwi overclocker wyciska frytko z czego się da :D mam g2 mx 400 64 sdr 200/176 @ 240/200 i na TB 1200,128 mb ram mialem 2986 :D ale nie moge wycisnąc 3000 bo za malo ddr mam :P ale czekam asz bede po 120 zł to se kupie z 256 ram :D

 

aha youszi zkomunikuj sie ze mna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest Gainward, zaraz potem MSI. Niedługo wyjdzie Asus z miedzianym radiatorem, wówczas będzie niezły, bo narazie jego chłodzenie jest beznadziejne.

 

Creative to tak naprawde MSI, tylko ma inną naklejkę na wiatraku.

 

Narazie nie ma sensu kupować GF4, ponieważ wydajność GF3TI200, szczególnie podkręconego Gainwarda jest w pałni wystarczająca, natomiast te karty nie wnoszą nic nowego. Pod koniec roku wyjdą kart zgodne z DX9 i te bedzie warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...