Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie serwery Microsoftu są przeciążone, ja troche poczekałem zanim zaaktywował. Pozatym, mam już 2 dzień Viste na dysku i coraz to bardziej się do niej przyzwyczajam. Firefox, winamp [ niestety foobar nie działa ] i tlen działają, co narazie mi wystarcza :) Póki co [ odpukać ] żadnych zwiech nie zaliczyłem.

Foobar jak najbardziej robi (nie mam wcale takiej najnowszej wersji).

Z aktywacja tez sobie poczekam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wrescie uporalem sie z instalacja systemu x64 vista

jedno pytanie:

sa moze jakies sterowniki do karty telewizyjnej na czipie bt878??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\co zrobic zeby audigy 2 zs dzialalo? bo drivery z oficjalnej strony creative nie dzialaja.. do innego builda sa...

Moze daj na instalacje sterow z netu, u mnie tak zainstalowalem live'a 5.1, bo sterow do visty nigdzie nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ludzie!!

Jak ustawić te okienka 3d czy jak to tam sie nazywa. To ze tak fajnie na pulpicie sie ustawiają jak sie je zminimalizuje.

Vista smiga ładnie, nawet wydajnie. Jest tylko sekunda roznicy w SPI 1M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos uruchomil tlena na viscie??

w oknie rozmowy nie wyswietla mi literek:/

 

 

edit: nie moge znalesc panelu nvidii(szukalem w panelu sterowania) do tego vista nie chce mi wiekszego odswiezania dac niz 75

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos pozyczyc swoj klucz, bo m$ na stronce mi napisal ze juz cdkeyow nie wydaje, a jeden cdkey umozliwia rejestracje na 10kompach :) Prosze kogos milego o napisanie na PW ;] To chyba nie piractwo? [;

Piractwo. Nie załapałeś się na cd keye to nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak z braku sterownikow i programow dzialajacych na tym system zmuszony jestem do usuniecia visty

 

problem jest taki ze pod winxp nie chce usunac wiekszosci plikow visty...jest jakis sposob usuniecia tej kobyly bez formata partycji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak z braku sterownikow i programow dzialajacych na tym system zmuszony jestem do usuniecia visty

 

problem jest taki ze pod winxp nie chce usunac wiekszosci plikow visty...jest jakis sposob usuniecia tej kobyly bez formata partycji??

No wlasnie moze ktos napisze instrukcje wywalania visty, bo widze, ze duzo os. ma z tym klopoty, wrzuce to na pierwsza strone i bedzie maly faq. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bootloadera mozna wywalic lopatologicznie

 

usunac recznie wszystkie pliki i potem walnac instalke winxp ktora wgra jeszcze raz bootloadera...troche zmudne i czasochlonne ale skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Płyta Windows XP - naciskamy R - logujemy sie jako admin - FIXBOOT

2. Katalogi Vista

 

a) właściwości - zabezpieczenia - pełna kontrola dla wszystkich, jak się nie da już nikomu nic dać przechodzimy dalej

B) zaawansowane - dziedziczenie + zmiana wpisów na siebie

c) właściciel - zmiana na siebie

d) usuwamy katalog

 

W każdym raziem kluczem jest namieszanie punktów a/b/c/d do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bootloadera mozna wywalic lopatologicznie

 

usunac recznie wszystkie pliki i potem walnac instalke winxp ktora wgra jeszcze raz bootloadera...troche zmudne i czasochlonne ale skuteczne

niektorym sytem stoi ponad rok i dluzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do A2 zainstalowały się sterowniki online od microsoftu, ale mogę napisać tyle, że jest dźwięk, bo nie ma praktycznie poza głośnością żadnych opcji.

 

Co do ciągłego mielenia dysku to znalazłem przyczynę- pomyliełm się o jedno 0 wymuszając nonpagedpoolsize :ploom:

czyli tylko 145MB w ramie było, reszta wyłącznie stronnicowana.

Jeszcze w dodatku był całkowicie wyłączony pagefile i tworzył się jakiś niejawny. Z tym stronnicowaniem, to nie wiem czemu, ale jak dałem początkowy i maks. na F (tam, gdzie Vista jest), to nawet po restarcie plik się nie utworzył, dopiero dodanie 20MB stronnicowania na C spowodowało działanie pliku 1537MB na F.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos napisze jak to swinstwo usunac...

 

Wczoraj po zabawach z memkami i cpu, vista dostala pier.dolca.

Sypala bledami az w koncu nie chciala sie odpalic. Mialem napisane zeby wlozyc plyte i dokonac naprawy z niej. Jednak system ocenil ze problem "is too hard" ...

 

Oddawac moje 10gb! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...