Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

hm u mnie Alcohol 120% bez najmniejszego kłopotu chodzi

 

EDIT: MariuszDW z tą ikoną to fakt, szybko znalazłem i po sprawie :) btw u mnie daemon 4 nie chodził ... lae zaraz zobaczę może jest jakaś łatka

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Panowie, powiedzcie mi jedna rzecz. Mam przekierowany port od mojego admina z sieci, ale jest on niewidoczny pod vista (tzn po sprawdzeniu czy jest port przekierowany pojawia sie error) a pod xpekiem jest normalnie. Chodzi mi o utorrenta. Dodam, ze mam najnowsza wersje (1.7 beta) i wylaczone wszelkie firewalle. Osohosi ?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi jedna rzecz. Mam przekierowany port od mojego admina z sieci, ale jest on niewidoczny pod vista (tzn po sprawdzeniu czy jest port przekierowany pojawia sie error) a pod xpekiem jest normalnie. Chodzi mi o utorrenta. Dodam, ze mam najnowsza wersje (1.7 beta) i wylaczone wszelkie firewalle. Osohosi ?? :blink:

pod xp'kiem zdazalo sie tak ze mimo wylaczonego firewall'a porty i tak nie dzialaly

trzebabylo poprostu go zalaczyc odblokowac port wylaczyc firewall i zaczelo hulac :)

 

p.s

u mnie jest odwrotnie mimo zablokowanego portu aplikacje dzialaja lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

pod xp'kiem zdazalo sie tak ze mimo wylaczonego firewall'a porty i tak nie dzialaly

trzebabylo poprostu go zalaczyc odblokowac port wylaczyc firewall i zaczelo hulac :)

 

p.s

u mnie jest odwrotnie mimo zablokowanego portu aplikacje dzialaja lol

To jest port przekierowany przez admina mojej sieci i normalnie w xpeku jest ok a w viscie error, chodz firewall jest wylaczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może 8800GTS i Viste i bez problemu działa mu TV OUT na zwykły kineskopowy TV 32" ?

Bo miałem tą samą karte w kompie pod XP i jakos mi działało wszystko a jak zmieniłem płyte i procka - zaisntalowałem Viste Home Premium to nie mogę jej zmusić do działania na TV. Dobija mnie ten cały NVPanel . Chciałem wrócić do stergo panelu ( tak zrobiłem pod XP ) ale pod Vsite nie udało mi się ( przez zmiane wpisu w rejestrze) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaskawcy z moduslinka zaczęli rozsyłac CD:

 

Thank you for submitting your order for Windows Vista Home Premium 32-bit CD/DVD OEM.

Your order has been shipped. You should receive your order within 3 weeks. If you do not receive your order, please contact us via email MSTUPVISTAEMEA@moduslink.com by May 1, 2007, for English language versions of the product and June 1, 2007, for non-English language versions of the product so that we may research your request and ship your order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki o to problem...Próbowałem zainstalować viste ultimate 64. Gdy mam podłączone 3 dyski 2 ata 1 sata nie dawało rady ciągle wywalał komunikat "System Windows nie może znaleźć woluminu systemowego spełniającego kryteria instalacji" po odłączeniu sata zainstalował się ale też z oporami( potrzebował coś utworzyć na dodatkowej partycji..)

A na sata nie idzie zainstalować. Ma ktoś jakieś pomysły?

Ps. Nowy bios wgrany, sterowniki do sata(wgrywane podczas instalacji) i nadal nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działa dźwięk 5.1 pod Vistą ? Głównie chodzi mi o działanie subwoofer. Robiłem wszystko i nadal tego cholerstwa nie mogę odpalić :/ Jeśli komuś działą to niech napisze na jakiej karcie dźwiękowej i jakie sterowniki. Drugi problem to nview. Czy da się przełączyć na inny ekran ? Mi się to nie udało, tak jakby drugiego ekranu mi nie wykrywało ( oba połączone przez DVI). Pod XP nie ma problemów, tu by przełączyć muszę wyłączyć kompa i odłączyć jeden ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik z x1950xt pod VistąHP.Nie działa automatyczna kontrola wiatraka,i prawdopodobnie nie przełącza się na tryb 3D stery 7.3.Ati tool,tray tool,nie chcą się instalować.Także żeby sobie troszkę pograć kartę muszę wspomagać deltami :D w innym przypadku gpu osiąga 75C i resecik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mam poważny problem z podłączeniem się do internetu na Viscie. Mam Netię po kablach TPSA, modem Sagem Fast 800. Zainstalowałem sterowniki (32bit) stworzyłem nowe połączenie telefoniczne ale Vista nie potrafi się połączyć. Mam wrażenie jakby coś ją blokowało. Mógłby ktoś podpowiedzieć w czym problem? Może złe sterowniki znalazłem (z głównej strony Sagem'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma viste ultimate na notebooku asus a6km-q097 i jest problem, procesor cały czas chodzi na najwyższym taktowaniu przez co wiatrak kręci się nonstop, na XP dynamicznie zmienia sie taktowanie procesora adekwatnie do obciążenia. Ktoś wie jak mi pomóc, dodam że na viscie temperatura dochodzi do 80stopni po godzinie przeglądania internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronin ja mam Tp i wystarczyło, ze podpiąłem kabel, bez żadnych instalacji sterów czy czegokolwiek i net śmiga, może też zobacz czy u Ciebie będzie działał

 

dawzim czujnik źle pokazuje, u mnie na xp'ku w spoczynku miałem temp 28C a teraz 30-31. pod obciążeniem też pokazuje kilka stopni więcej, co do zmiany taktów może jakieś stery do visty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jest już niby kolejna wersja sterowników oznaczona numerkiem 7,4. Nie testowałem ich bo za bardzo nie mam na czym :P

http://ati.amd.com/support/drivers/vista32...on-vista32.html

Własnie je wgrałem i zobaczyłem niebieski ekran.restart i to samo. ciekawe ze w trybie awaryjnym nie można ich usunąć :mur: zostaje instalować porąbana Viste na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywam system od nowa/ogólnie to jestem załamany Vistą-40 razy potwierdz/nortona 2007 nie/karty TV -nie/wielkie problemy ze sterownikami od płyty głównej -- to tyle na początek bo dalej jeszcze nie doszedłem ze wzgledu na zdrowie i brak piwa pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...