Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

ale z tego co zauwazylem to jakos nie bardzo ten system  :?  A mimo tego kupilem dzisiaj 2x512 ddr xblk Patriota w oczekiwaniu na Viste  :lol2:

1669988[/snapback]

pracowałem na macu (g3 500mhz@600mhz) 256ramu i mac os 10.3.System extra, potrafi wiele, komfortowo sie pracowało.Komputer BDB do muzy netu filmó.Ale jednak czegoś brakowało.Siedziałem na nim jakieś 5 miechów.Poznałem go dobrze i moge w pełni powiedzieć ze jest poprostu cudny(finkcjonalność i stabilność).Wiec go sprzedałem i znowu kupiłem PC.Szkoda ze nie mogłęm zatrzymac go i miec dwa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktos próbował instalować Viste na NF4 z dyskami spiętymi w RAID? Bo za cholere nie moge zainstalować, niby podaje mu sterowniki (coprawda do xp 32 bitowego) ale po zaczytaniu nic sie nie dzieje, myszka chodzi ale reszta pól szara nic nie da sie zrobić. Czy zmiana sterów do raida nf4 na 64 bity może coś dać czy pozostaje jedynie czekac na oficjalne od nVidii?? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę drobnych błędów, ale w porównaniu z Beta1 na Beta2 pracuje się miodzio :)

Brak driverów trochę uciążliwy.

 

Wiem jak odpalić Glass + Blur + animacje w wersji Full na słabszych kartach. Ale nigdzie nie znalazłem info jak wyłączyć tylko i wyłącznie Blur (półrzezroczyste krawędzie okien) :?: Trochę jednak przycina przy kilku otwartych oknach szczególnie przy ładowaniu stron w IE7 na Radku 9550 @420/540, chociaż na prockach z HT i dwurdzeniówkach już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktos próbował instalować Viste na NF4 z dyskami spiętymi w RAID? Bo za cholere nie moge zainstalować, niby podaje mu sterowniki (coprawda do xp 32 bitowego) ale po zaczytaniu nic sie nie dzieje, myszka chodzi ale reszta pól szara nic nie da sie zrobić. Czy zmiana sterów do raida nf4 na 64 bity może coś dać czy pozostaje jedynie czekac na oficjalne od nVidii?? Pozdrawiam.

1672568[/snapback]

W sumie to mógłbym to zrobić ale nie mam Visty. Na x64 było z tym sporo problemów. tam należy użyć sterów 64 bitowych do RAID oraz dwóch plików z wersji 32 bitowych (tych z rozszerzeniem .cue) Spróbuj jeszcze pokombinować......

 

1.10.2005

No i już po instalacji RAID-u. Coś chyba jest na rzeczy skoro i mnie też się nie udało zainstalować. Ale wg. mnie problemem jest Nforce 4 a nie system operacyjny. Po prostu nie ma żadnych sterowników które potrafią zainstalować RAID w trakcie instalacji Windowsa 64 bitowego czyli także Visty.

Edytowane przez zbig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie zalacza te wszystkie wodotryski ? zainstalowalem i nie mam tych efektow ...

edit:

moze to wersja x64 ??? mam oryginalne DVD szt2 z MSDN-a Vista beta 1+ WDK

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś z Was udało się zainstaować RAID 0 na płycie z NForce4 i Windowsem Vista 64bit to proszę o opis i info na temat sterów użytych do tej operacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ja przez tydzien ale cos mi padło

chciałem ja wywalic i nie daje rady

nie moge usuynac jej z pratycji pokazuje mi odmowy dostępu do pliko

albo pliki sa uzywane a startuje z xp

nie moge zrobic formatu

nie moge usunąć comander jest jakis program który da rade ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zostac beta testerem i czy cos sie za to płaci ?? siemka tak wogule prosze odpisz

Trzeba byc czlonkiem jakiegos tam programu organizowanego przez MS. Nie wiem czy latwo sie do tego dostac, ale jak widac po forumowiczach, jest bardzo duzo beta testerow. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Zainstalowałem sobie te Pack Vista Inspirat upiększyłem mojego xpeczka, jednak mam mały problem przy oglądaniu filmów w Power DVD Nie widze filmu tylko czarny ekranik moze ktos wie co jest grane?? Pozdrówka no i Wszystkim Dosiego Roku :-P

Edytowane przez maciekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem opcje odpowiedzialną za ten czyn :-) .....a więc jesli ktoś by chciał skorzystac....trzeba w menu ObjectDock (Dock Settings) w pierwszej zakładce jaka nam sie odpali przestawiamy na samym dole Background w lewo na transparent...... potem tylko wystarczy OK.

 

....to tyle co chciałem napisac :P

 

P.s: Pozdrówka All!!

Edytowane przez maciekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do longhorna trzeba mieć w kompie 4 do 6 ghz 2048 ramu a o karcie to nie wiadomo

Napewno nie. Widziałem jak chodzi na pentiumie 2,8 HT i 1GB ramu. Chodził bardzo ładnie ale nie doskonale.

Mysle ze mój celeron 3800 jak dokupie jeszcze 512ramu to longhorn bedzie smigać.

A tak na boku; To jak sie trzeba zarejstrować w microsofcie zeby byc beta testerem?

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dałem ciała i mam problema.

Dołączona grafika

 

Jak się pozbyć z menu startowego tej Visty.

Dysk jest podpięty przez SATA i nie mam do niego dostępu w dosie.

Jeśli da sie to zrobić to powiedzcie mi krok po kroku, bo dwie windy stawiane jednego dnia to za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...