Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już mogę walnąć linki - co mi szkodzi.. ;)

 

http://xp.net.pl/forum/viewtopic.php?p=682...f75f107c6a8e7ae

Są to pewne i działające linki (w chwili, gdy to piszę). Jest to kompilacja 5484.4.

Access denied.

 

Please go to http://www.windowsvista.com/getready/preview

:?

edit:

ale co ciekawe na stronie MS jest link bezposredni :P po prawiej ;)

http://download.windowsvista.com/preview/b...86/download.htm

 

jak to jest z serialem?

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

////////////http://download.windowsvista.com/preview/beta2/en/x86/iso/vista_5384.4.060518-1455_winmain_beta2_x86fre_client-LB2CFRE_EN_DVD.iso//////////////////

 

wklejasz add url w Download Accelerator i leci jak szalone

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos zainstalowac bete 2 64bitowa??

nagralem plytke

zbootowalem i po wpisaniu kodu pisze ze nie moze odczytac "image" i cofa mnie do poczatkowego ekranu:/

 

jeszcze sproboje nagrac plytke na inny nosnik moze to pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęło sie już wczoraj wieczorem, dziś wypaliłem, za chwile będe instalował (na oddzielnym dysku)

Trzymajcie za mnie kciuki, wróce tu za jakiś czas (jak by się wszystko udało, to zarzuce screeny i porobie benche :))

EDIT: [gluteus maximus], nie udało się, spróbuje na drugim kompie ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam czy i co ściągać ;). Wersję 32 czy 64 bitową. W końcu nie po to kupowałem proca z obsługą 64 bitów żeby teraz jechać na 32 :unsure: . Do tego mam mało ramu no i brak wypalary DVD (mam zamiar zniwelować ten problem ;) ).

@ Umbrella

Jaki jest link do wersji 64 Bit? W miejscu (...)x86(...) ma być (...)x86-64(...)?

A tak przy okazji. IMO to MS słusznie postąpił dając BETE pod publikę. Będą znać reakcje ludzi a nie tylko szarych programistów ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie.....?? Zapomniałem spisać seriala! Ściągam już windowsa, a ponownie nie chce mi generowac kodu...bo już raz ro zrobiono! CO ma zrobić? Może ktoś w razie czego podrzucić serial? Licencja jest na 10stanowisk więc piractwa nie uświadczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też o tym myslałem. Ale będzie serial działał, tak? Kiedyś coś ściągałem, już nie pamiętam i inny serial nie pasował, tylko ten generowany przed pobraniem :( (też nie wiem jak to działało :D)

Dobra spróbuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plikach tymczasowych przeglądarki powinno być, jeśli jeszcze nie nadpisałeś. Szukaj w plikach ciągu znaków "Klucz produktu".

Jak nie znajdzie, to generuj od nowa na inny mail - na 100% powinno działać.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież serial jest wysyłany na maila B)

Spoko, że mój filtr antyspamowy wrzucił maila od MS do kosza :| W sumie sam jestem sobie winny - zablokowałem wszelkie ".com". Na szczęście z kosza jeszcze można wyciągnąć - Sarkazz, dobrze że przypomniałeś. Z Officem miałem to samo.

 

Jako ciekawostkę dodam, iż dopiero 12 godzin temu dostałem maila z informacją, iż Vista jest dostępna - mojego maila MS ma od 2 tygodni, gdy pobierałem Office. No ale jak to mowią "lepiej późno niż wcale" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec nagralem na dvd i chce zainstalowac.

Mam pierwsza partycje z xp'kiem na fat32 i 2ga partycje na ntfs, gdzie jest 10gb wolnego miejsca (trzymam tam jakies [ciach!]ly, filmy, mp3, gry).

Gdy chce zainstalowac na ta partycje, to wyskakuje mi taki komunikat:

 

Dołączona grafika

 

Na tej partycji nie mam instalki windowsa, wiec to jest dziwne jak dla mnie i nie moge tego zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainstalować Vista na dotychczasowej partycji, przy starcie systemu będzie bootloader. Tylko mi w ten sposób się popsuła instalacja więc tego sposobu nie polecam.

 

A co u Ciebie nie gra, to nie rozumiem... poza tym CHYBA 14GB trzeba... ale głowy za to nie dam.

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zainstalowałem

Powiem, że jest z lekka tragicznie (Celek Northwood 2.8, 256 RAM, Radek 9000M - laptop)

Chodzi jak XP na P233MHz z 64MB Ramu i 512kB grafiką

Narazie mam problemy z instalacją sterowników do sieciówki :mur:

EDIT:

Udało mi sie zainstalować te stery :D

Teraz z tego pisze

Żebym nie był gołosłowny, screen

Dołączona grafika

 

Wyłączyłem ten styl co był fabrycznie, przynajmniej teraz aż tak nie muli

EDIT2:

Dołączona grafika

 

To co overclockerzy lubią najbardziej. CPU-Z nie w pełni działa :(

Wynik nie aż taki zły, o ~3s gorszy od XP, ale zważywszy, że Vista to ciężka krowa a mój XPek był dość lajtowy, to nie jest źle :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie coś zwaliło przy ściąganiu, szło 668 kilo, ale jak skończyło sie to FF wywalił mi komunikat że nie można zapisać pliku wmiejscu docelowym i prosi o ściągnięcie pliku jeszcze raz, no normalnie masakra...

Ale wywaliłem rozszrzenie *.part i zostawiłem samo iso wypaliłem płytke i qpa no do qwy nędzy ponad 4gb poszło sie pi******.... :cry:

A teraz serwy już są zawalone... chociaż nie wiem czy zdecydowałbym sie po takiej wpadce na drugą próbe, pierwszy raz mi sie takie coś zdażyło.

 

 

btw moje łącze to 1024kbps, nie mam pojęcia jak to sie stalo że tak zapylało, no ale niczym dobry to sie nie skończyło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zainstalowałem

Powiem, że jest z lekka tragicznie (Celek Northwood 2.8, 256 RAM, Radek 9000M - laptop)

Chodzi jak XP na P233MHz z 64MB Ramu i 512kB grafiką

Narazie mam problemy z instalacją sterowników do sieciówki :mur:

EDIT:

Udało mi sie zainstalować te stery :D

Teraz z tego pisze

Żebym nie był gołosłowny, screen

http://img159.imageshack.us/img159/678/aragornplvistappc7sd.jpg

 

Wyłączyłem ten styl co był fabrycznie, przynajmniej teraz aż tak nie muli

EDIT2:

http://img110.imageshack.us/img110/187/aragornplsp1mvista9dp.jpg

 

To co overclockerzy lubią najbardziej. CPU-Z nie w pełni działa :(

Wynik nie aż taki zły, o ~3s gorszy od XP, ale zważywszy, że Vista to ciężka krowa a mój XPek był dość lajtowy, to nie jest źle :)

Nie sadzisz, ze 256mb to 'troche' malo jak na viste ? ;]

 

Też tak miałem, jest potrzebne trochę ponad 10GB, 11GB powino załatwić sprawę.

Skoro tak mowisz, to trzeba zwolnic jeszcze wiecej miejsce, ale to juz nie teraz, bo pora na dobranoc. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...