Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj postawilem ta viste beta2 i mi sie bardzo podoba strona graficzna.

 

Chodzi to znosnie... na moim sprzecie... nie tak rewelacyjnie ale jest ok.... czekalem jednak na to uruchamianie systemu bo ten system mial sie uruchamiac najszybciej ze wszystkich... jest szybko ale nie tak jak zapowiadali ze pare sekund...

licze ze to tylko spowodowane tym ze to beta

 

Narazie posiedze na tym systemie.. zainstalowalem sobie to na osobnym dysku wiec nie martwie sie jak cos sie posypie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten system uruchamia baaaardzo długo- pasek przechodzi kilkanaście razy i po pokazaniu się pulpitu też nie od razu jest gotowy do pracy, ale mam go postawione na ostatniej partycji zapchanego dysku. Graficznie też mi się podoba i nie mam zamiaru wyłączać tych wodotrysków poza sidebarem.

Niedługo go jednak wywalę i może kiedyś jeszcze raz zainstaluję, narazie to te zastoje explorera go dyskwalifikują do normalnej pracy, a potestować to go potestuję jeszcze kilka dni.

 

Przy okazji pobrałem betę office 2007 i to mi się nawet podoba, interfejs całkowicie zmieniony i jest szybszy dostęp do większości funkcji.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez sie cholernie dlugo wlacza. Nie wiem dlaczego tak jest moze to kwestia sterow... Marzy mi sie by windows vista wlaczal sie tak samo jak Tiger od Apple'a. Zobaczymy moze to poprawia. Vista jedynie szybko przechodzi w stan uspienia. Szkoda ze nie tak samo szybko sie zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad pobiore Drivery pod Viste X64 do Audigy 2 ?

W menedżeże urządzeń masz nieznane urządzenie audio, wybierasz aktualizację sterownika, ażeby sam znalazł w internecie. To są stery od MS, pod x64 też powinni mieć, ale sprawdź. Pełnosprawnych od creative jeszcze nie ma. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten sposob nie pomogl. Przy instalacji driverow dolaczonych z karta na CD wyswietla sie , ze nie mozna znalezc Audigy 2 .

 

Nie znajduje mi sterow w internecie.

no u mnie na 32 bitach to samo...

nie chce zainstalowac sterow od audigy2 zs...nie chca sie wyszukac w ogole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Jak uruchomic 3dm 03 ? Wywala mi komunikat: Display Open Failed: Invalid Call.

 

 

 

Sterowniki ze strony nVidii. Sprzet z podpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uruchomic 3dm 03 ? Wywala mi komunikat: Display Open Failed: Invalid Call.

 

 

 

Sterowniki ze strony nVidii. Sprzet z podpisu.

A próbowałeś tryb kompatybilności ze starszą wersją Windy? Ja gdzieś o tym pisałem wcześniej ;)

I jeszce do tego włącz uprawnienia administratorskie, też jest tam taka opcja :razz:

(...)

EDIT4: Udało mi się odpalić CPU-Z po ludzku, wystarczy włączyć tryb kompatybilności z XP

(...)

EDIT5: Natomiast RivaTuner nie działa, na początku trzeba włączyć tryb kompatybilności z XP a potem i tak nie wykrywa sterów do grafy (przynajmniej mojej karty pod Viste)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stałem się dziś z rana dumnym testerem Windows Visty beta 2 (oficjalnie)... I t jest początek koszmaru wg. Microsoftu. Najpierw system się odpalił ale nie znalazł sterowników do:

-karty sieciowej

-drukarki (HP deskjet 6500) mam płyte ale jest "niekompatybilna

-kamerki Logitecha

karta muzyczna Sound Blaster LIVE 32 5.1

Wszystko przeżyje ale bez netu na tym kompie to moge testować co najwyżej pulpit.

Moja karta sieciowa to: ADMtek AN983B

Nie znalazłem nic co mogło by mi ułatwić życie a zanim microsoft odpowie na moje maile... Właśnie można w sprawie Visty pisać do Polskiego Microsoftu??

Warto dodać że karta sieciowa nie jest zintegowana z płytą (znalazłem jakieś rady na zagranicznych forach ale dotyczą karty zintegrowanej z płytą główną Simensa.

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez kenfollet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w GG 6.1 po ustawieniu trybu zgodnosci z WIN NT mozna zmieniac status :>

To jest dobra wiadomosc ;-)

Na moim sprzecie chodzi plynnie, nic nie przycina itd. (na razie mowie o samym ze tak powiem zastosowaniu nie-3d) Tylko kupa programow nie dziala. Nic nowego, z beta w2k tak samo mialem.

Trzeba bedzie poczekac i tyle az progsy zostana updatowane. Ale jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowalem wersje x64 i mam kilka problemow:

1)nie ma sterownikow do mojej radiowki, wiec musze korzystac ze zintegrowanej sieciowki do LAN'u

2)nie dzialaja sterowniki do chipsetu ULI1695 na mojej plycie, ani te ze strony asrocka, ani te z nvidia, wiec nie mam dzwieku

3)najwiekszy problem to to, ze po zainstalowaniu sterownikow do karty graficznej (7600GS galaxy) monitor restartuje sie co kilka sekund, co uniemozliwia prace, nie wiem co z tym zrobic.

 

ktos mial takie problemy i wie jak je rozwiazac? pkt 1 jest malo wazny, bardziej zalezy mi na 2 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytne... Ale jak aktualizować Online jak nie mam zainstalowanej karty sieciowej i nie mam połączenia z internetem. Chyba że jakoś inaczej rozumiemy online...

no tak :oops:

czytajac o problemach ze sterownikami odrazu pomyslalem o tym, a sieciowka jakos mi umknela ;)

 

walcze prawami dostepu aby usunac katalogi visty ;/

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez okropnie dlugo sie laduje i co dziwne jak wlaczylem sobie gadzeta tego co pokazuje stan cpu to mam caly czas 100% :/ w task managerze w zakladce performance tez 100%, ale w procesach wszystko w normie :/ fakt faktem ze te 100% jest na pewno... czuc to we wszystkich aplikacjach.

 

Jakiego antywira uzywacie? ja mam noda32 przesiadlem sie z kasperskyego ktory ponoc dziala pod vista, ale za cholere nie chce sie zainstalowac

Edytowane przez DooDah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat nod nie ma tu nic do tego (nod chyba jest najmniej procozerny ze wszystkich, ale to nie moja opinia). Przed zainstalowaniem noda mialem to samo!

Edytowane przez DooDah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam eTrust specjalny pod vistę, bo nod nie chciał mi działać prawidłowo. Co do tego etrust to system przy każdym starcie pyta się, czy go dopuścić do działania i nie wiem, jak wyłączyć te zapytania.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz włączony widok wszytstkich plików?

Bo jest poukrywane pare folderów i na nich.... nie ma zakładki zabezpieczeń.

oczywiscie ze mialem ;)

ale nie moglem ustawic praw dostepu np. w katalogu windows tak zebym mogl wszystko wywalic, a od konca to raczej nikt nie mial by cierpliwosci.

w koncu przenioslem dane na inna partycje i format.

 

ktory plik jest odpowiedzialny za tego bootloadera?

 

wydaje mi sie ze wszystko z c:\ usunąłem... ale wciaz jak dam f8 pojawia mi sie to 'nowe' menu (ale juz tylko z xp)

czy to czasem nie plik "bootmgr"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisywalem juz i nadal to samo

 

wydaje mi sie ze jednak odpowiedzialny jest za tego loadera ten plik co podalem wyzej, na drugim kompie z xp nie ma tego pliku w glownym katalogu partycji c

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...