Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Sound Blaster Live 5.1 działa częściowo. w Zestawie 5.1 grają przednie głośniki i subbuffer. Po próbie włączenia tylnych z wszystkich rozlega się pisk.

P.S zawsze wiedziałem że na sgj mozna liczyć;)

Edytowane przez kenfollet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S zawsze wiedziałem że na sgj mozna liczyć;)

Wiesz, nie wiem czy Ci to pomoże, ale już jest nowsza wersja niż ta, z ktorą masz problemy. Tak dla przypomnienia - dostępna tylko dla betatesterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wszedlem na strone http://www.microsoft.com/windowsvista/getready/preview.mspx i widze:

Thank you for your interest in Windows Vista. The Customer Preview Program is now closed. We have reached our program capacity and no new orders are being accepted. We apologize for any inconvenience.

Czyli co? Nie mozna juz sciagnac Beta2? Czy mozesz wszedlem na zla strone?

 

EDIT:

Zaczalem sciagac obraz z http://download.windowsvista.com/preview/b...86/download.htm tylko, że to jest dla zarejestrowanych userow, ktorzy dostali cd key. Da sie go jeszcze jakos dostac od ms-a ?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wszedlem na strone http://www.microsoft.com/windowsvista/getready/preview.mspx i widze:

 

Czyli co? Nie mozna juz sciagnac Beta2? Czy mozesz wszedlem na zla strone?

 

EDIT:

Zaczalem sciagac obraz z http://download.windowsvista.com/preview/b...86/download.htm tylko, że to jest dla zarejestrowanych userow, ktorzy dostali cd key. Da sie go jeszcze jakos dostac od ms-a ?

A musisz z ms ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko.

Czy do instalacji Beta2 Customer Preview potrzebny byl cd-key? Czy instalowalo sie bez cd-key i bez rejestracji?

 

EDIT:

Znalazlem potrzebny jest cd-key :[

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze do MS-Polska, moze dadza mi jeszcze cd-key :mrgreen: ^_^ .... moze dadza, moze nie... jak nie spróbuje to sie nie dowiem :]

 

//

Trzeba jeszcze tylko do nich maila wytrzasnac :/

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze do MS-Polska, moze dadza mi jeszcze cd-key :mrgreen: ^_^ .... moze dadza, moze nie... jak nie spróbuje to sie nie dowiem :]

 

//

Trzeba jeszcze tylko do nich maila wytrzasnac :/

Jak chcesz klucz to wal na PW, na kilka stanowisk jeszcze zostalo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie troche glupie pytanie:

Czy wersja 32bit rózni sie czymkolwiek od 64bit?

Napisze może o co mi dokładnie chodzi.

 

Wgralem sobie wersje 64bit i czesc rzeczy z visty mi nie dziala, tzn: ppm na computer nie pododuje pokazania sie wlasciwosci, Welcom Center sie nie odpala, strasznie muli po przechodzeniu miedzy folderami (ba nawet pojawia sie not responding).

 

Ogólnie nie działa tak jakbym chciał.

 

Dlatego wlasnie pytam, niby ten sam build ale moze jednak ver. 32bit dziala lepiej.

 

811mb uzycia pamieci :mur: o 30% wiecej niz Xp x64.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną pozytywną rzecz mogę napisać na temat Vista X64 :]

Dopracowali emulacje srodowiska 32bit, na Win XP x64 demo Prey-a nie odpalalo sie w ogole a na Viscie dzialalo dobrze.

 

CO z tego jednak jak nie moge wejsc normalnie do panelu sterowania :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie troche glupie pytanie:

Czy wersja 32bit rózni sie czymkolwiek od 64bit?

Napisze może o co mi dokładnie chodzi.

 

Wgralem sobie wersje 64bit i czesc rzeczy z visty mi nie dziala, tzn: ppm na computer nie pododuje pokazania sie wlasciwosci, Weclom Center sie nie odpala, strasznie muli po przechodzeniu miedzy folderami (ba nawet pojawia sie not responding).

 

Ogólnie nie działa tak jakbym chciał.

 

Dlatego wlasnie pytam, niby ten sam build ale moze jednak ver. 32bit dziala lepiej.

 

811mb uzycia pamieci :mur: o 30% wiecej niz Xp x64.

Osobiście nigdy nie instalowałem visty 32bit więc nie mam porównania za to pracuje na codzień na Vista beta2 64bit. Z welcome center i ppm na computer jest wszystko OK. Przechodzenie pomiędzy folderami już nie jest taki dobre choć przez kilka pierwszych dni chodziło dość fajnie. W ogóle w pierwszych dniach wszystko było piękne a z biegiem czasu można było dostrzec coraz więcej błędów itp. Jako widok w explorerze ustawiłem sobie details. Wtedy przechodzenie pomiędzy katalogami jest w miare OK. W Viście mi się najbardziej podoba jak jakiś driver się wywala. Zamiast blue screena piękny dymek obok zegara :) Z pamięcią jest tragicznie. Po całym dniu pracy mam zużycie RAMu 1.6GB :/ (włączone zaledwie WMP, IE7, Skype, gg itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czcionka (domyslna) przypomina mi wygladem te z KDE.

 

Btw: doszedlem (chyba) co powoduje takie mulenie i "wybiorcze" dzialnie systemu u mnie. Po pracy sprawdze czy to napewno to i dam znac.

 

EDIT:

Powodem "mulenia" systemy byla wylaczona jedna usluga :] wlaczylem ja i wszystko dziala jak powinno.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy u Was tez jest problem z cokilkusekundowym mignieciem ekranu ??

Zainstalowanie sterów od nV nic nie pomaga. A migotanie jest dosc wkurzajace

Ja o tym wczesniej pisalem, tyle ze u mnie bez sterownikow tego nie ma, dopiero jak zainstaluje sterowniki do grafy, a to wszystko dzieje sie na wersji x64, pewnie u Ciebie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam viste beta 2 5456 i nie moge odtwarzac plikow video po kiku sekundach wyskaqje jakis blos z windows exploerem ze przestal dzialac i nie moge zainstalowac sterownikow od mojego radona jak na to poradzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam kodeki do plikow wideo? Mi ciagle wyskakuje, brak kodeka (np xvid) a kodek jest wgrany, baaa przed chwila skonczyl sie instalwoac a on krzyczy że brak kodeka :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam kodeki do plikow wideo? Mi ciagle wyskakuje, brak kodeka (np xvid) a kodek jest wgrany, baaa przed chwila skonczyl sie instalwoac a on krzyczy że brak kodeka :|

jezli masz moja wersje 5472 to mi dzialaja

wlasnie zainstalowalem i juz filmy chodza

zainstalowalem

DivXInstaller6.1.exe oraz XP Codec Pack 1.3.4.exe

 

jak z siecią na nForce4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...