Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem coś takiego po instalacji programu niekompatybilnego z Vistą (np. Kaspersky 5 albo daemon). Przywracanie systemu z płyty z Vistą rozwiązało problem. Natomiast w bulid 5456 nie chciał się zainstalować do końca i przy próbie uruchomienia się resetował. Nikt nie potrafił mi pomoć. Na niemieckim forum wyczytałem, że ktoś miał ten sam problem co ja i miał tą samą płytę główną. Czy jesteś pewien że twoja instalacja zakończyła się poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o poradę...

Nie działa mi sterownik do X-Fi pod 54.72 ze strony creativ-a.. starszej wersji nie znalazłem.

Czy to jest związane z tym, że pracują one tylko pod starszymi betami Visty ?

Próbowałem ręcznie wypakować sterownik i zainstalować ale też nie chce poprawnie zakończyć instalacji.

Instalacja online daje błąd "Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)"

Sprzęt: najtańszy X-Fi, nForce4 SLI Epox 9NPAJ, x64 3K, GF 7600GT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Meeredith

Mam płyte główną jak w podpisie DFI AD77. Wersja Beta 2 bulid 5384 działała OK ale już 5456 i 5472 nie:/ Pozostaje nam czekać na wersje RC1 (ponoć ma być nawet publicznie dostępna)

@kostek8

Widziałem że na 22 stronie Nierealny podawał jakiś link do sterowników x-fi. Poszukaj też kilka stron wcześniej bo było mówione o tej karcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sciagam wersje prosto od microsoftu to nie moge tutaj napisać ? człowieku uspokuj sie nektórzy mają orginalne oprogramowanie .. wiec sory ale sie odczep

 

 

 

ja mam gigabyte 7vaxfs jeszcze pod sA

Edytowane przez Meeredith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam jeszcze raz bo admin usunął mojego posta

kazdy stąd sciąga bete od M$ i kazdy moze zadać pytanie na jej temat w tym dziale (inni mogli ja nie ?)-> a insynuacje ze jestem piratem są poprostu smieszne - wsyzscy są tutaj betatesterami - usunąc ich posty i zbanowac !! - panie szanowny adminie

Edytowane przez Meeredith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego bo ja się zaraz czepne ciebie. Nie możesz ściągać oryginalnej bety Visty nie będąc beta testerem bo Microsoft zamknął dostęp. Więc są dwie możlwości:

- ktoś ci dał dostęp do kont beta (wątpie bo za to od razu wywalają).

- ściągasz przez p2p lub z serwera gdzie ta kopia nie powinna się znaleźć.

 

Jeśli nadal twierdzisz, że ściągasz dziś oryginalną wersje i nie jesteś beta testerem to się nie ździw jak za kilka dni napisze do ciebie provioder wyłączając neta bo jak łatwo się domyśleć siedzi tu kilka osób pracujących w Microsofcie i na ich pisemną prośbę, podamy numer IP do ciebie i dalej to już sam wiesz.

 

Znam się na tym, bo dwa lata byłem beta testerem wielu urządzeń, które nawet jeszcze nie ujrzały światła dziennego więc takie gadki do mnie nie trafiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm przepraszam - ale gdzie jest stwierdzenie dziś ? beta ta którą ja sciągnąłem była do sciągniecia juz duzo wczesniej przed zamknieciem serwerów...... - podasz numer ip neo :/ - mam orginalny soft wiec i tak nic nie moga mi zrobić wiec - sorry

 

 

btw: jezeli ktoś miał podobny problem i wie mniejwiecej co to jest i nie chce sie sprzeczać co do legalosci bety.... porsze aby coś napisał.

Edytowane przez Meeredith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że masz nielegalną Vistę.

 

hmmm nie mam pojecia, zacząłem intalowac ,poszedłem sobie przychodze i taki ekran - i tak ze 3 razy :] jaka masz płyte główna ? ja mam build.5472.x86

Beta 2, która była do sciągnięcia to build 5384.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj Ci czarno na bialym udowodnil, ze masz pirata, a Ty dalej udajesz wielce pokrzywdzonego...

 

Na dobra sprawe juz 5 postow temu powinienes miec bana za piractwo, wiec ciesz sie z otrzymanej wolnosci (jak dlugo - to juz zalezy od Ciebie) i nie podskakuj, bo mozesz miec twarde ladowanie.

 

A na dokladke: kłócił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już tacy co otrzymali RC1 (członkowie grupy TAP-agencje duże firmy itd.), ale prawdopodobnie będzie tak jak z betą 2 tzn. Tap dostał bulid 5381 a potem ukazał się bulid 5384 jako publiczny. Zobaczymy, zobaczymy...

Tak na marginesie, dzisiaj solution center poinformował mnie, że problemy które zgłaszałem zostaną rozwiązane w wersji RC1 która ukaże się "later this year"... Czyli mam nadzieję że soon:]

Edytowane przez kenfollet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zainstalowałem to x-fi... a w zasadzie samo się wykryło za ntym razem i pozwoliło się zainstalować. Ale kibel - 2 kanały dźwięku tylko. Poza tym miałem jakieś dziwne problemy ze ściąganiem plików przez p2p (wywalało komunikaty o braku dostępu mimo, że byłem zalogowany jako admin) więc mimo fajnego interfejsu i kilku innych ciekawych rozwiązań dałem sobie "siana" i zainstalowałem poczciwego XP-ka... a przynajmniej do czasu ukazania jakiegoś RC1 albo 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam mam tylko o XP... nic nie ma o viscie...

Bo to trzeba zrobić z poziomu Visty. Tam do wyboru będzie Vista i (cytuję z głowy) "Wcześniejszy system Windows" oczywiście po angielsku :)

Wybieramy oczywiście ten "Wcześniejszy... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mam :) wielkie dzieki :)

 

 

@EDIT

a mam jeszcze jedna sprawe :P ten pulpit 3D to trzeba gdzies wlaczyc czy jak? bo na screenach widzialem a ja nie mam takiego :P stery do grafy sciagalem ze strony nvidii wiec to chyba powinno byc dobre... gdyby ktos mogl to bylbym wdzieczny za pomoc :)

Edytowane przez Lesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chce zainstalowac wersje 5472

i teraz mam pare pytan z nia zwiazanych

1. Jest moze jakis emulator cd/dvd dzialajacy pod viste??

2. Dzialaja simsy 2??? bo inaczej dziewczyna mnie zabije:D

3. Ogolnie jak z wydajnoscia w grach?

4. Da sie uruchomic tlen?? tak by sie pojawial text w okienkach wiadomosci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem co wiem mi na wersji 5456 gry chodz bardzo dobrze w FarCry na xp czy viscie mam tyle samo fps tlena nie uzywam to nie wiem czy dziala a co do emulatora to sam takiego poszuqje bo alkohol i deamoc nie dzialaja chyba ze sa juz jakies nowe wersje. Czekamy na rc1 public :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...