Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukas_gab

Przecierz w mojej łepetynie pracuje iście cała firma ... heh ... nie mam sli więc nie przeszkadza mi to .34 % jeszcze trochę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to premiera rc1 miala miec miejsce 4 wrzesnia a potem przesunieta ja na 8. Tez mnie troche dziwia te obrazy iso.

akamai_temp.iso to troche dziwna nazwa jak na nowa wersje Visty, ale co tam sciagam ;)

pliki akamai_temp to wersja beta2 :mur:

http://download.windowsvista.com/preview/p...akamai_temp.iso

 

Zawartosc tego to pliczki z 18 maja, czyli beta2 jak w mordkę jeża.

 

z dyskusji na diggu:

i downloaded it and the setup.exe is version 6.0.5384.4 (5384 being the beta 2 build), the iso is also 3.2GB which is the size of the beta 2 build. the file is also called akamai_temp.iso like it a holding page for when they release RC1. some people talking about it on neowin.net/forums and say it's definately beta 2 build as well... hope that helps... :)

Edytowane przez garrett76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, czy może ktoś z forum, posiada cdkey do visty i go nie używa? Bo niestety zorjętowałem się zbyt późno, a teraz już chyba nie ma możliwości uzyskania własnego :/ Bo jak nie zdobęde to mam tylko 14 dni :( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ściągnięcia wersji RC1 nie udało mi się jej instalnąć :| DAP mi się dziwnie zawiesił w momencie łaczenia plików i było po sprawie. Suma kontrolna się nie zgadza i podczas instalacji wyskakuje błąd, brakuje mu jakichś plików.

Ale postanowiłem dać mu drugą szansę i ściągam od nowa. Za godzinkę powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

Wywalił błąd próbuje ponownie , i co ? limit 100 000 wyczerpany ... trza poczekać do 4-7 września na rc1 ...

Edytowane przez lukas_gab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem wersję RC1 ponownie. Wypaliłem alkoholem i znowu porażka :(

Nie wiem o co biega. Ściąga mi plik do końca - ma on 2048MB. Nero zgłasza błąd pojemności a alkohol nagrywa bez pytania. Po wpisaniu klucza podczas instalacji wyskakuje błąd - brak jakiegoś pliku .dll i po sprawie. Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie halo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik ma 2.58gb pelna nazwa

vista_5536.16385.060821-1900_vista_rc1_x86fre_client-lr1cfre_en_dvd

 

chyba cos innego sciagasz.

 

czym dluzej mam Viste na hdd tym bardziej sie wkurzam, moze nie na MS, ale na producentow softu ktorzy nie robia nic w kierunku zgodnosci z Vista :(

Napewno robia,a Visty jeszcze niema to nienarzekaj,jak wyjdzie to soft bedzie napewno przygotowany..

 

RC1 potrzebuje wkońcu tego klucza czy nie ?

Zeby zainstalowac nie,,do aktywacji tak.

PS .

PRE-RC1

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pliku się zgadza ale po ściągnięciu plik .iso zajmuje 2048MB a DAP informuje, że ściąganie zakonczyło się powodzeniem. Po nagraniu pliku na płytę obszar zajmowany to 2,58GB. A ściągam stąd:

http://download.windowsvista.com/preview/p...cfre_en_dvd.iso

Wszystko się niby zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sumy md5 odpowiednio dla plików:

0e733ab1a8e8ff9a8684fd3639332773 *akamai_temp.iso

 

i

e7f0a439e1e61d57ebf3c4f89e2f96d7 *vista_5536.16385.060821-1900_vista_rc1_x86fre_client-lr1cfre_en_dvd.iso

 

Pierwszy to beta 2 64bit, drugi pre-rc1 na 32 bitach.

 

Z dyskusji na neowin, diggu i wypowiedzi P. Thurotta wynika, że Vista Rc1 nniewiele będzie się różnić od pre-rc1;), co więcej prawdopodobnie została już skompilowana. (http://www.win-vista.net/modules.php?name=News&file=article&sid=261)

 

Strona która prowadzi do plików z wersjami 32 i 64 bit jest przygotowana pod rc1 ale pliki to wciąż niestety beta 2- akamai je wrzuci kiedy tylko je dostanie.

 

Kto dostał klucz do bety2 zostanie zaproszony do rc1

 

KLucz można odszukać w dyskusji na digg- przynajmniej jeszcze chwile temu tam był- ale z podanym kluczem aktywacja jest _Podobno_ możliwa jedynie telefonicznie- bez aktywacji vista będzie działać 14 dni

Edytowane przez garrett76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

Znalazłem w jednym serweisie viste w wersji pre-rc1 5536 jako freeware i ciągnę ...a niby limit wyczerpany . Teraz tylko poszukać klucza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się uporałem z problemem. A był nim p......ony DAP. Zainstalowałem FlashGet i spokojnie wykrył on 2,58GB plik i ściąga go teraz bez zająknięcia. Widocznie M$ ma mnie w bazie i moge ściągać ile razy zechcę. Tak więc wieczorkiem postaram się zdac relację co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...