Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Już się uporałem z problemem. A był nim p......ony DAP. Zainstalowałem FlashGet i spokojnie wykrył on 2,58GB plik i ściąga go teraz bez zająknięcia. Widocznie M$ ma mnie w bazie i moge ściągać ile razy zechcę. Tak więc wieczorkiem postaram się zdac relację co i jak.

Najlepiej to ściągać przez fre download menagera jest szybki i niezawodny i darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale ta Vista ustawień mi nie trzyma :( Za każdym razem wszystkie programy jeszcze raz muszę ustawiać.

Też tak miałem, musisz poustawiać sobie prawa dostępu do innych partycji we właściwościach (nie pamiętam dokładnie jak), bo domyślnie jest read-only, czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można iść dalej z instalajcą, ale wtedy otrzymuje taki komunikat :

 

post-19790-1156958742_thumb.jpg

Instaluję ten sam build, Virtual PC 2004 i po akceptacji klucza wywala, że nie może na płytce odnaleźć jednego pliku :?

Na dwóch różnych RW ten sam błąd. Czy udało Ci się w pełni zainstalować Vistę :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

możesz jaśniej

Na forum digit podał gostek seriala , poczytaj stronę wcześniej .I nie mów ,że nie możesz znaleźć strony digita , paru gości próbowało ode mnie wyłudzić serial ...twierdzili , że gogle im zbanowali ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Takie przekazywanie seriala jest nielegalne.

2. Ktoś mówił, że znalazł link do PRE-RC 1 jako freeware. Ściąga go tez nielegalnie, limit na ściąganie się skończył. Nie ma zezwoleń do dalszego rozpowszechniania z tego, co wiem.

3. Mój problem na poprzedniej stronie - gdyby ktoś mógł poradzić coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

Zapewniam , ze ściągnełem viste freeware , jako oficjalną wersje próbną , z oficjalnego serwisu a nie jakiś pirackich for , czy ftp'ów . To , ze to nie legalne to ich problem , a nie mój .Jak koniecznie chcecie moge dać linka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tą pre-RC! na Viście Beta - bez problemu. Stare pliki zostawił w Windows.old, nic nie straciłem. Po zainstalowaniu miałem tylko trzy dni na aktywację - aktywacja bez problemu. używa 340-400 MB pamięci - trochę mniej niż w Becie2.

Problemy: Sterowniki Nvidi "88.61_forceware_vista_x86_international" u mnie nie działają czarny ekran.

Strasznie długo łączy się z siecią (neostrada), w XP trwa to znacznie krócej.

Ktoś wie jak skonfigurować czytnik RSS na sidebarze by czytał określony kanał/y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z kartami muzycznymi? Jest już obsłoga 5.1? Próbował już ktoś na Soundblaster Live 24 bit?

A do kogo należy pisać z problemami technicznymi bo msinfo@msinfo.pl nie odpowiada już 24 h...

Problem mam taki że podczas instalacji pre-RC1 w czasie "compleating instalation" robi sie reset a potem windows ani instalator się nie włączają :mur: Zna ktoś maila :D

Edytowane przez kenfollet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie też mam problem z serialem ...

ale załatwie sobie z firmy bo mi sami przysłali na DVD płytkę z beta 2 :]

a całkowicie o tym zapomniałem...

 

natomiast po zainstalowaniu sterów NV pod beta2 w RC1 wywalił mi się system :]

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakas nowsza niz ta pre-rc1.

 

Jak masz zamiar cos sciągac to poczekaj, bo za tydzien- dwa, powinnna byc wersja RC1.

 

 

A jak z kartami muzycznymi? Jest już obsłoga 5.1? Próbował już ktoś na Soundblaster Live 24 bit?

A do kogo należy pisać z problemami technicznymi bo msinfo@msinfo.pl nie odpowiada już 24 h...

Problem mam taki że podczas instalacji pre-RC1 w czasie "compleating instalation" robi sie reset a potem windows ani instalator się nie włączają :mur: Zna ktoś maila :D

Do nikogo. Wersje testowe nie mają pomocy technicznej...

Ale o tym nawet jest napisane na stronie visty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar cos sciągac to poczekaj, bo za tydzien- dwa, powinnna byc wersja RC1.

Jakąś wersję Visty mam. Z ciekawości zainstaluję bo na żywo jeszcze tego systemu nie widziałem :oops:

 

Dacie znać jak RC1 się pojawi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dorwalem dzis wersje PreRC1 i bede testowal zachecony opiniami ,ze ladnie chodzi. Jestem troche sceptycznie nastawiony ,bo jak ostatnio ja testowalem to ten system mulil niemilosiernie. Mam nadzieje, ze sie milo zaskocze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje spostrzezenia po trzy godzinnym grzebaniu nad Vista Pre-RC1. Po pierwsze w porownaniu do wczesniejszego buildu, ktory testowalem kilka miesiecy temu bardzo szybko sie instaluje. Mysle ,ze podobnie jak XP ok 20min. Po zainstalowaniu, system nie zainstalowal jedynie sterownikow do kartyTV i Audigy 2ZS. Do audigy sciagnalem stery ze strony Creativa i o dziwo sie zainstalowaly, jednak wystepuje na nich mala przypadlosc. Otoz dzwiek chodzi idealnie, jedynie w sluchawkach slysze lekki szum jakby cos bylo nie wyciszone. Problem w tym ,ze w Viscie nie ma opcji aby wyjscia/wejscia czy mikrofon wyciszyc. Tzn jeszcze tego nie znalazlem ;)

 

Na dysku po instalacji Visty w wersji premium katalog Windows zajmuje 8GB. Calkiem sporo ,ale jest rowniez duzo dupereli jak Media Center i tym podobne rzeczy ,ktore malo napewno nie zajmuja. Szkoda tylko ,ze nie mam sterow do karty TV ,bo bym sie media center troche pobawil.

 

Ogolne wrazenia z samego uzytkowania systemu oceniam bardzo pozytywnie. Wszystko chodzi szybko, nic nie muli. System odpala sie podobnie jak XP choc minimalnie dluzej. Po starcie systemu mam zajetej 420MB pamieci operacyjnej i jest to mniej o 80MB w stosunku do pierwszej wersji, ktora testowalem.

 

Switch Between Windows jest bardzo fajne i napewno bede tego uzywal. Musze tylko sobie to podpisac pod skrot klawiszowy.

 

Coz podsumowujac stwierdzam, ze pre-RC1 w stosunku do buildu ,ktorego mialem okazje testowac to duzy krok naprzod. Mysle ,ze RC2 bedzie jeszcze szybsza. Teraz tylko stoi wyzwanie przed producentami sprzetu ,aby stworzyli dobre i zoptymalizowane sterowniki ,aby przyspieszyly one jeszcze prace systemu. Co najwazniejsze ,zeby go nie spowalnialy ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...